ПРОБЛЕМИ С НЯКОИ СТРАНИЦИ НА САЙТА (вкл. линкове в сайта)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон мар 09, 2020 2:15 pm

Я виж пак това към мен къде седи сега? ;)

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » пон мар 09, 2020 2:23 pm

Е супер, изпрати се, ама другите седят :grin1:
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон мар 09, 2020 2:34 pm

Пълни са им "хралупите" :laughm: , ще видят, че имат нещо, но ще трябва да поразчистят, преди да могат да го получат и отворят :dontknow: ...

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » пон мар 09, 2020 2:42 pm

Жалкооо. Оки, мерси, Стринг ! :)
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

lbs2
Регистриран: ср фев 17, 2016 5:34 pm

Мнение от lbs2 » ср мар 11, 2020 4:00 pm

Като свалям zip архив от камерите,понякога (и в момента) пише unexpected end of archive или corrupted, или damaged.То има свалени файбове в архива,но не се отварят

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср мар 11, 2020 7:03 pm

Що сваляш такива големи тучове?! :hmm: По принцип някъде, в някой момент от процедурата на сваляне, има сложен праг от 500 MB и когато той се премине, зипнатият файл се прецаква. Възможно е и да може да се възстанови, но не съм сигурен. Просто за станциите (тези с "тежки" снимки от камерите), за които има голяма вероятност за целия срок на сваляне (не ми е ясно за какво може да се свалят такива огромни зипове и как да се изполват след това, но както и да е) обемът да мине 500 MB, трябва да се сваля на два пъти :dontknow: ...

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » нед мар 22, 2020 11:35 pm

Стринг, не съм сигурен дали е писано, но и да е, ще пиша пак. Когато някоя от станциите/камерите падне, всичките станции/камери, които са след падналата се преместват с една позиция напред и става объркващо - цъкаш една станция и ти се отваря друга.
Примерно в момента е паднала станцията на Боровец-Ела и като я цъкна, ми показва Зелениград - следващата поред в списъка. Като цъкна Зелениград ми показва Ботев.
Това не звучи като нещо трудно за оправяне, ще можеш ли да го погледнеш, че е доста дразнещо?

ПП Хм сега пък гледам, че се е оправило, забилата станция я няма, обаче не се случва веднага явно, защото преди малко се беше получил тоя проблем.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт мар 24, 2020 12:32 am

В подобни случи - Refresh на страницата, това е на 90% браузърен проблем :wink: ...

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » вт мар 24, 2020 1:28 pm

Не знам в коя тема да задам въпроса си (май тази не е подходяща, модератор да го премести) https://www.stringmeteo.com/synop/snow_ ... &year=2020 защо ги няма данните със СП ?
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”