Прогнозите за времето - монопол на синоптиците на НИМХ?

Вече има теми по въпроса, като ги сложа тука всичко ще блесне и без никакви обяснения...

Модератор: Бял облак

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср фев 12, 2020 7:10 pm

Да и аз одобрявам, че Дедо се е защитил по-най-добрия начин. Все пак това не е форум, а публичен профил.
Наистина пресилена реакция, която не виждам от какво е продиктувана. Това не е нападка към НИМХ в никакъв случай.Ако има предистория, вече не знам, но спрямо конкретната ситуация дори ми стана тъжно за Дедо. И аз на негово място бих отговорил по подобен начин. :thumbup:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср фев 12, 2020 8:08 pm

Тя обаче поне му е казала инстината - че е надменен егоцентрик. Не знам какво сте рипнали да го защитавате. Нищо кой знае какво не е казала. Голяма драма направихте. Той търси внимание, защото от това се храни и вие му дадохте това внимание и съчувствие... Тя също му е отдала заслуженото внимание :deal: затова сега го боли и търси съчувствие на нараненото си его.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

PETAR_YANKOV
Регистриран: чет мар 27, 2014 8:25 pm
Местоположение: в.з. Осеново, Варненско -302м.н.в./с.Левски - Варненско- 328м.н.в./гр.Варна, кв.Левски 77м.н.в.

Мнение от PETAR_YANKOV » ср фев 12, 2020 8:32 pm

Да добавя и за мен.. Купува си Народно дело, за да прочета температурите измерени... Забележете ВЧЕРА в 15ч в СИБ и някакси ми се пълнеше душата като научава тези цифри :shock:
Отделно ако след новините на радио Хоризонт вечер в 19.15ч не можех да слушам прогнозата, карах майка ми да я записва на касета... Уникално :laughm:

Anselmo
Регистриран: чет дек 12, 2019 11:26 am

Мнение от Anselmo » ср фев 12, 2020 8:34 pm

wilkosz написа:
ср фев 12, 2020 8:08 pm
Нищо кой знае какво не е казала. Голяма драма направихте.
Това е личен профил :deal: Ако има претенции,да ги напише под прогнозата в сайта.А пък и точно тия да имат очи да критикуват е някаква чутовна наглост. :flourish:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср фев 12, 2020 9:14 pm

Защо си е оставил профила отворен да може всеки непознат да му пише? Аз моя съм си го заключил, само приятели могат да виждат и да коментират нещата ми. Тя нямаше да може да ми коментира нищо. Що си го е оставил достъпен, да е готов да приема всякакви мнения.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » чет фев 13, 2020 9:32 am

Зарежете : ) Случаят е приключен. Вчера се замислих и открих в себе си единствено жал към тая/тези. Както и дали, аджеба, да приема за (съмнителен) комплимент, че от десетките "прогнозиращи" акаунти във Фб Гръмовержецът Сийка е обърнал внимание БАШ на моя. :laughm:
Огромна част от проблемите в тоя свят идват точно от това: някой се опитва да се меси/дава непоискан акъл/направлява/обвинява някой, който няма никаква нужда от това.

Само още веднъж относно "краденето": Пак ще повторя, че за всеки е видно/ясно, че просто НЯМА какво да се "краде". Майната му на качеството - то е също видимо. Аз почти не поглеждам прогнозите им, освен покрай поредната изцепка (утре ще има ли поледица? :grin1: ), но помня, че преди (често) за седмичната нямаха текст или имаха по 1 изречение, ЧИЙ, за Бога, да го дири човек, че и да ги "краде"??

Както и да е. Да се оправят, да си живуркат. Проблемите им не ме интересуват.
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

Отговори

Върни се в “Проблеми около метеорологията и климатологията”