Актуални политически събития у нас (разни)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » вт фев 11, 2020 4:14 pm

Антон Тодоров осъди Ивет Добромирова

https://www.24chasa.bg/novini/article/8175749
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср фев 19, 2020 1:23 pm

Слави Трифонов пред БНР: Има огромна дистанция между политическата класа и избирателите
19.02.20 в 12:43
„Социологическите проучвания са се компрометирали от години, важно е какво ще решат избирателите. Аз съм практичен човек, опирам се на факти, а не на емоции. Цялата ми политическа активност е свързана с един референдум, на който гласуваха 3,5 млн. души. Обещанията се превърнаха в нещо ежедневно, не съм се срещал с някой, който си държи на думата“. Това каза пред БНР Слави Трифонов, който учреди партията си с новото име „Има такъв народ“.

:deal: :grin1:
Абе, не говореше чак непоносимо дразнещо (макар че с референдумските си брътвежи ме поиздразни :) ), както говорят обикновено пишман-патрЕотите ни (АутСайдеров - топ ъф дъ топ :grin1: , МаГАрешки - безспорен подгласник :) , Симеонов...), нооо... твърде е рано за изводи, най-вече ако решим да се абстрахираме напълно от доста "популярния" му минал багаж ;) ...

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » ср фев 19, 2020 2:17 pm

А,има ли политическа класа у нас?

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пет фев 21, 2020 8:03 am

Политическата злоупотреба с Левски

Много добър анализ :thumbup:

https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/02/ ... _s_levski/
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет фев 21, 2020 10:23 am

Да, особено този изведен пасаж, който казва всичко :grin1: :
И тъй поехме по "пътя на едно безсмъртие", газейки из днешното българско блато.
:grin1:

Факт е, че Тони Николов напоследък ме издразва много силно на няколко пъти с откровено прогерберски писания, но да, това специално е добро :thumbup: и прилично... обективно :grin1: ...

Ето тук се намира оригиналът, защото в "Дневник" току-виж статията станала платена след седмица-две :grin1: , нали там има някаква странна политика около четенето на стари статии...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед фев 23, 2020 11:35 am

МВнР приветства действията за спирането на Луков марш
публикувано на 22.02.20 в 20:06 | обновено на 23.02.20 в 01:06
Министерството на външните работи приветства решението на Върховния административен съд и действията на правоохранителните органи, благодарение на които, "за първи път от 17 години бе предотвратено провеждането на факелното шествие на ултранационалисти и неонацисти, известно като Луков марш".

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » пон фев 24, 2020 12:00 am

Иван Костов: Чакам извинение от българското общество, което ме набеди за приватизацията

Иван Костов: Чакам извинение от българското общество, което ме набеди за приватизацията

Нагъл - по-нагъл - Иван Костов! Срам за него и срам за всичките му боготворящи и до ден днешен ДъСъБари..... :guns: :guns: :guns:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон фев 24, 2020 1:02 am

Очевидно не си си направил труда да изгледаш реалното интервю по бТВ и разчиташ на "обективната" извадка на левия Дир.бг :) . Без да съм какъвто и да било фен на Иван Костов (декларирал съм това многократно), и този път си направих труда да проследя внимателно цялото интервю с него и мога да ти кажа, че той звучеше много смислено и обективно. А че сегашните "реформатори" с главни водачи Бацката и Гешефта се чудят с какво да отклонят вниманието и да усилят кривия пиар за своята батмановска "усърдност" в битката с всичко шаващо престъпно, няма и грам съмнение. :) Въпросът е какво точно и дали изобщо нещо стои зад този пиар, аз поне засега не съм забелязал да шава нещо истинско отзад :dontknow: , но нека да поизчакаме още малко, може пък да се пръкне все нещо до година, две, три... :dontknow:

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » пон фев 24, 2020 7:23 pm

Ама , разбира се - как няма да звучи смислено и обективно за (уж) не фен но пък съвсем случайно - твърд ДъСъБар. :laughm:
Как можем да се усъмним в тази божа кравичка Иван Костов? Професор Ханке и куфара с корупция - неееее - лош Ханке :worry:
А пък и ние трева пасем и незнаем какво се случваше при управлението на Костов!!! :worry: :worry: :worry:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Отговори

Върни се в “Политика”