Актуални политически събития у нас (разни)

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб дек 07, 2019 3:24 pm

raptor написа:
съб дек 07, 2019 3:20 pm
Нима си си отворил очите относно твоя политически идол? Или си проумял някаква минимална част от писаното тук с години за него? Баси, направо съм изненадан.
"Баси", аз пък никак не съм изненадан колко заслепени са някои хора, знам го отдавна. :laughm: Сигурно над 10 пъти :!: съм декларирал дебело и обстойно, че нямам политически идоли, че смятам всички за маскари (перифразирано :) ), ама чукча не читател, чукча писател :laughm: , особено когато е член на герберската кохорта, пардон, орда :roll2: :worry: ...

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » съб дек 07, 2019 3:51 pm

Това Петър Москов ли го е писал? :hmm: :grin1:
Радан Кънев е сред водещите фигури в ДСБ, защото най-добре изразява позиции в партията. Вече колко добре ги защитава е друг въпрос, който зависи и от електоралната подкрепа. А тя, както знаете, е много рехава до никаква. :(
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон дек 09, 2019 4:37 pm

Мая Манолова: Исканията на "Изправи се.БГ" са политически, но партия няма да ставаме
публикувано на 09.12.19 в 13:12
Гражданската платформа "Изправи се.БГ" ще бъде територия на свободата, заяви пред БНР лидерът ѝ Мая Манолова.

„Българите са обезверени. Не смятат, че промяната може да се случи. Мнозина от тях са забравили какво е демокрацията и че властта е от народа, че те са работодатели на институциите, а не институциите са техни началници. Това е целта на гражданската платформа – да съберем хората“, обясни тя в интервю за предаването „12+3“ на програма „Хоризонт“.
...

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » пон дек 09, 2019 5:40 pm

Плачеш ли още за Мая? Колко време мина още не можеш да се успокоиш. За теб всички са маскари (ега ти тъпата позиция, напълно ти пасва), освен Мая, явно...
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » пон дек 09, 2019 6:43 pm

Точно пък Мая да ги пише и пропагандира тези неща звучи комично - явно смята 80% хората за дебили....и 45% явно са, според изборните резултати. Да е особено загрижен за волята на народа, точно човек учил 4 години в Москва партийни науки(и манипулации)!? Да ги изрича човека, който цяла година бранеше със зъби и нокти Правителството на Орешарски!?
Че тая е по-голяма комунистка от цялото ръководство на БСП накуп бе, за какви безпартийни платформи ми говори!!!
И да добавя нещо лично - "Самото съществуване на БСП(БКП) е обида за мен - българин с елементарно достойнство. Предполагам, че ако не си българин или нямаш достойнство, тогава няма проблем. Навсякъде в Източна Европа тези партии ги забраниха(или се саморазпуснаха), .. при далеч по-малко престъпления срещу народа си от нашите комунисти. Ако аз си сменя едното от трите имена, нали не ставам друг човек, или с друг нрав и биография. БСП не е нещо различно от БКП! Защо ли?? Не би било проблем ако някой защитава "социалистическите" идеи през необременена с престъпления партия. Но не - нашите червени чугуни държат да го правят точно през Партията наследница на БКП, със всичката кръв по ръцете й и безумни национални предателства. Явно се гордеят с престъпленията й, иначе защо ще държат да са точно в тази Партия!? При Мая - 3 поколения!"
Да ни е честита новородената безпартийна Мая.
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет яну 09, 2020 11:13 am

Radan Kanev:
23 hrs

"Готови сме на диалог и на централно ниво, и по места, и с отделни фигури или групи в рамките на това пространство и сме го доказали. Важно е да сме способни да се фокусираме върху важните оценки и цели, които ни обединяват, а не да се спъваме в нюансите, които могат да ни разделят. Така че използвам това интервю като възможност да кажа: 'Ние сме отворени да работим с всеки за каузата демократична България. Всеки, който е сериозен, ще види в наше лице добър и коректен партньор'..."

Много ми харесва, че Hristo съчетава в това интервю усилие за визионерско лидерство с оглед проблемите на бъдещето (което ужасно липсва в българската политика) с известен реализъм по отношение на настоящето, проявен особено в горния цитат. Всъщност, три години наистина са много време в забързаната по нанадолнището българска политика. Достатъчно време за сериозни изводи.
Честит рожден ден на "Движение Да, България"!

Христо Иванов: "Демократична България" ще създаде компетентна прослойка, която да тласне страната напред

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » чет яну 09, 2020 11:48 am

Ръдан казва "готови сме на диалог и сме го доказали". Смях в залата. Бурни ръкопляскания от файтона с надпис ДСБ. Ръданчовци и диалог са две понятия в диаметрално противоположните ъгли на картинката.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед яну 12, 2020 6:12 pm

Рисковани маневри
Коментар на водещия на "120 минути" Светослав Иванов
12 януари 2020

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт яну 21, 2020 10:15 pm

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт яну 28, 2020 12:41 pm

Президентът: Институциите трябва да са предвидими и с ясни приоритети

"Нямам намерение да превръщам този отчет в самореклама, защото оценката я дава обществото". Това каза президентът Румен Радев по повод третата годишнина от встъпването си в длъжност.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » вт яну 28, 2020 9:25 pm

Значи, фатмакът е назначил кобилата си за "пиар", безсмислена, но добре платена длъжност.
Странно, защо няма тема по повода :laughm:
Явно след фен на Лая, админът вече е и Радевец. :buble: :thumbup:

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » ср яну 29, 2020 4:54 pm

И аз искам да назнача любовницата си за PR, ... на държавна висока заплата. Обещавам редовно ще й подавам "микрофона" да говори мили думи,.. как чудесно се справям на длъжността! :grin1:
И да нямах любовница, в рамките на часове щях да си намеря желаеща да изпълнява функциите при съответстващото държавно финансиране и екстри! :jumpjoy:
Не е бил прост този уж въздуховат шифьор! Малко хора са успявали да си уредят тая далавера - държавата да ти плаща фирките!
Резидента още щеше да е женен за друга, ако държавата решително не беше инвестирала средства за укрепване на "духовния живот" на тази нова двойка петолъчници. :laughm:
А дали е морално или е конфликт на интереси сам да подпишеш държавния "трудов" договор на жената, която ти разкопчава дюкяна!? Ще каже народа - не Конституционният съд!
И същия човек се прави на морален репер на нацията и държавата!??
Наигра се човека, чак преигра - играта на играчите свърши! Кой откъдето е, да си ходи - кеф ти бостаня в Харманлийско, кеф ти 4-5000 пилотска+президентска пенсия + издържан от държавата офис, доживотно!
Гундяев, Владимирович и Решетев ще загубят ценен приятел и полезен агент, но пък България ще спечели! :thumbup:
Последна промяна от 4uk на ср яну 29, 2020 6:53 pm, променено общо 3 пъти.
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср яну 29, 2020 5:15 pm

bismarck написа:
вт яну 28, 2020 9:25 pm
...
Явно след фен на Лая, админът вече е и Радевец. :buble: :thumbup:
Мммне точно, просто съм прекалено голям антифен на ГешеФта :laughm: ...

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет яну 30, 2020 8:59 am

Абе направо слагай червената вратовръзка, не се стеснявай! :buble:
Ако трябва сериозно - това е един от типичните ми любими моменти, в които ми е все едно кой ще загуби, важното е да е с повече кръв и, както в случая, мензис. :buble:
Толкова са гнусни и двамата.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет яну 30, 2020 9:00 am

4uk написа:
ср яну 29, 2020 4:54 pm
И аз искам да назнача любовницата си за PR, ... на държавна висока заплата. Обещавам редовно ще й подавам "микрофона" да говори мили думи,.. как чудесно се справям на длъжността! :grin1:
И да нямах любовница, в рамките на часове щях да си намеря желаеща да изпълнява функциите при съответстващото държавно финансиране и екстри! :jumpjoy:
Не е бил прост този уж въздуховат шифьор! Малко хора са успявали да си уредят тая далавера - държавата да ти плаща фирките!
Резидента още щеше да е женен за друга, ако държавата решително не беше инвестирала средства за укрепване на "духовния живот" на тази нова двойка петолъчници. :laughm:
А дали е морално или е конфликт на интереси сам да подпишеш държавния "трудов" договор на жената, която ти разкопчава дюкяна!? Ще каже народа - не Конституционният съд!
И същия човек се прави на морален репер на нацията и държавата!??
Наигра се човека, чак преигра - играта на играчите свърши! Кой откъдето е, да си ходи - кеф ти бостаня в Харманлийско, кеф ти 4-5000 пилотска+президентска пенсия + издържан от държавата офис, доживотно!
Гундяев, Владимирович и Решетев ще загубят ценен приятел и полезен агент, но пък България ще спечели! :thumbup:
Глек сега. мазните журналистически лайна повтарят непрекъснато "тогава тя не му е била никаква". А сега си представи, че това бе станало с Барабойко...лелелелелеле....не ми се мисли какви лайна щяха да хвърчат.... Лицемерие ли му се викаше, дебелоочие ли...

Отговори

Върни се в “Политика”