АВТО-МОТО СВЯТ

Това е мястото на теми, за които няма други подходящи раздели...

Модератори: mmirro, Weatherman

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » пет яну 10, 2020 7:19 pm

За да го пуснат като реклама на марката, не го е одобрил само шефа на маркетнговия отдел. Със сигурност шефовете са си направили сметката какво правят, германците не са глупави. Аз пък бих си купил това БМВ, напълно неутрално ми е, даже ме кефи. :wink:

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/ с. Логодаж, Благоевградско, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет яну 10, 2020 7:40 pm

SKYLINE написа:
пет яну 10, 2020 7:13 pm
Аз не бих си купил БМВ никога , ебаси долната педерастия.
И аз не бих си купил, но просто защото са уникални боклуци като качество, сравнени с други автомобили от този клас :) . А и такава маркетингова стратегия явно идва в знак на отчаяние. Стабилна и уважаваща себе си автомобилна компания не би имала нуждата да вкарва евтини циркаджийски (педе*астки) трикове, за да си продава продукцията.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » пет яну 10, 2020 7:53 pm

SKYLINE написа:
пет яну 10, 2020 7:13 pm
Аз не бих си купил БМВ никога , ебаси долната педерастия.Само като се замисля , че шефа на маркетинговия отдел го е одобрил това нещо , ми става ясно какви отрепки са в компанията :grin1: Ама то така е като не можеш да измисли нещо ново , почваш тъпотиите , как не са сложили като екстра - един К*Р да излиза от седалката :grin1:
Ами всъщност БМВ са най-добрите коли от германските, а може би и в Европа и Америка. Имат супер сериозни стандарти за всичко, което е в тях. Казвам не само защото съм в индустрията, но и от това, което съм говорил с колеги били в техни проекти. Аз лично също не бих си взел БМВ в България и особено в София. Но ако живеех в Гърция или Испания, щях сериозно да се замисля.

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » пет яну 10, 2020 8:12 pm

Като бивш много голям фен на марката и доло горе разбиращ от коли ми е мъчно да гледам как от легендарни коли като , е30, е36, е34 , е39 и дори е46 - здрави , мъжкарски класически автомобили на задно , разпределено тегло 50/50 а бе драйвърска работа , минаха към пласмасови части , много ниско качество на всичко , особенно на електронните модули и кабеляците , отвратителен дизайн и дори вече разчитат на педалски рекламки.Поредното доказателство , че са избягали много от духа на марката и много им куцат нещата в мениджмънта последните 15 години.То това с евтините части и ниското качество , го има при почти всички нови коли , но при тях и при ВАГ групата е трагично при положение какво бяха - Легенди.Иначе ти препоръчвам ако е нова кола да си вземеш Лексус Is или GS , 100 пъти повече кола от съвременно бмв

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » съб яну 11, 2020 3:11 pm

Meanwhile in Russia.... :grin1:

Отговори

Върни се в “Разни (крими, аварии, голотийки, хумор...)”