(Пропагандната, ретроградна пушилка около) ИСТАНБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?

Модератор: Weatherman

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » съб юли 13, 2019 10:14 pm

Има два пола. Мъжки и женски.
Те са обективно проверими с елементарен ДНК тест.
Точка.
Следват летарните на всякакви толерасти и втръснали малоумия, възможни само в това презадоволено общество на безделници 90 на сто.
И криптопедерасти. Горд е, че е педераст, ама не си признава.

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » нед юли 14, 2019 8:57 am

snow wall написа:Е къде има полово неутрално възпитание на запад, това е в разни частни детски градини, там си записваш детето само ако искаш. Въпреки, че не съм чел цялата конвенция а само ,,притес ителните,, извадки , не съм видял да пише за 120 пола, проблема е в използването на терминът ,,джендър,, който е различен от секс (биологичната реалност).
За скандинавските държави знам, че се прилага. Колко и къде не мога да кажа, но знам, че на децата се разказват приказки за принца и принца, 2-те снежанки и подобни. Дали се прилага или не обаче, не променя същността на проблема- разминаването между биологичен и психологичен пол. Това са изключително рядко срещани отклонения - хомосексуалните мъже и жени нямат проблеми със самоопределението си. Само при травеститите може да се наблюдава такова нещо. Обаче докато хомосексуалните са 1,5-2% при жените, и 3-4% при мъжете, за травеститите не съм срещал статистика, може би са под 1/1000 според мен.
Да погледнем и частта с насилието- в момента всякакъв тип насилие срещу мъже, жени, деца, педали, лезбийки, травестити, цигани, животни и др. е криминализирано и се преследва от закона. Отделно жертвите на домашно насилие в повечето случаи прикриват насилника и сами се натискат при него. Ако погледнем един сайт за споделяне на лични истории като сподели.нет, в него е пълно с истории от типа "той ме бие, той ме унижава, той ме ограничава, ама аз стоя при него щото го обичам/щото той ще се промени/щото няма къде да ида/щото....(по избор). Ако правораздавателните органи не си вършат работата или са безсилни в тези случаи, дали приемането на още един закон/конвенция ще промени нещо?
Вече написах в предишния си пост, приемането на конвенцията какво означава и какво следва от това. Да я приемаме с ясното намерение, че едната част няма да се прилага, а другата се припокрива от други закони, си е чист идиотизъм. Или за да получим потупване по рамото от големия брат, напомня много болезнени спомени за един друг период от нашата история, когато големия брат беше друг.

raptor

Мнение от raptor » ср авг 14, 2019 2:51 pm

Нагледно грозното лице на либералния комунизъм

https://conservative.bg/noviat-kosmat-s ... vedlivost/

Тлъст педераст, самообявил се за жена (и имащ пълното право да го направи след ратификацията на ИК в неговата държава), но с все още мъжки атрибути, ходи в козметични салони обслужващи само жени и когато момичетата там откажат да го обслужат по обективни причини пуска жалби за дискриминация. Историята се развива в Канада като до момента е успял да съсипи живота на много момичета - едни са уволнение, други ще трябва да се бръкнат със сериозна сума за адвокат.
Случаят с Джонатан Янив потресе дори някои либерали и вдъхнови заглавия в левите медии като „Не е престъпление от омраза една жена да не иска да епилира мъжки гениталии

raptor

Мнение от raptor » чет ное 28, 2019 2:02 pm

Тихомълком се прокараха законите за отнемане на деца от семействата им.
Пускам една много хубава статия с анализ по темата и за ИК.
https://conservative.bg/ne-e-samo-istan ... o9G-XlWdMA

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет ное 28, 2019 2:42 pm

Евродепутатите призоваха 7 страни от ЕС да ратифицират Истанбулската конвенция
28.11.19 в 13:56
Само двама български членове на ЕП са подкрепили документа
С огромно мнозинство - 500 „за“, 91 „против“ и 50 „въздържал се“, Европейският парламент гласува незаконодателна резолюция за присъединяването на ЕС Конвенцията за превенция и борба с насилието над жени и домашното насилие, известна като Истанбулската конвенция. Сред нейните вносители е и евродепутатът Илхан Кючюк.
...
Интересен факт е, че от Прогресивния алианс на социалистите и демократите има единствено 3-ма против и това са българските евродепутати Иво Христов, Цветелина Пенкова и Петър Витанов.

Въздържали са се Радан Кънев, Андрей Ковачев, Емил Радев, Ева Майдел от ЕНП, Елена Йончева и Сергей Станишев от социалистите.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет ное 29, 2019 11:35 pm

Радан Кънев: България не може да гласува ратификация на Истанбулската конвенция
29.11.2019
"Още от деня" | "Истанбулската конвенция - национално или европейско решение за приемането ѝ?"

Абе, много приказки... :hmm:

Потребителски аватар
geoge
Регистриран: съб фев 24, 2018 10:00 am

Мнение от geoge » съб ное 30, 2019 4:01 pm

Синджира си иде, козъта ги нема

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед дек 01, 2019 7:37 pm

Истанбулската конвенция враг ли е на традиционните семейни ценности?
1 декември 2019
Даниеле Канджеми и Симона Граната-Менгини са двама от създателите на документа
...
– Истанбулската конвенция враг ли е на традиционните семейни ценности?

Даниеле Канджеми: Със сигурност – не. Да погледнем истинското пълно име на Истанбулската конвенция – Конвенция за превенция и борба с насилието над жени и домашното насилие. Това е манифестът, това показва каква е единствената, истинска цел на тази конвенция. Не виждам как борбата с насилието над жени и домашното насилие може да се счете по някакъв начин като нещо против традиционните семейни ценности, на която и да било държава. Според мен опасното за една държава, за едно семейство и традиционните семейни ценности – е насилието, а не инструментът за борба с насилието.

Вижте целия разговор във видеото.

Потребителски аватар
geoge
Регистриран: съб фев 24, 2018 10:00 am

Мнение от geoge » пон дек 02, 2019 4:24 am

Онези, които подкрепят Конвенцията, са същите онези изроди, които подкрепят ЛГБТИ движения. Утре ще се пиша по пол жена и някой мъж (примерно ми е съквартирант) ако ме докосне, то веднага ще мога да се оплача от него на тия сеирджии и после жална му майка! Да ти е6а и Еврогейския съюз!
Синджира си иде, козъта ги нема

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пон дек 02, 2019 10:06 am

Стринг, дори да прокарат с клизма и насила таянагла простотия, това няма да промени същността и. Само ще даде допълнителен довод за конспираторите, че кукловоди натрапват категорично неодобрявани от огромното мнозинство глупости.
Честно ти казвам, наистина бих предпочел шериата пред тия непрекъснати педо-простотии, натрапвани НАГЛО от мейнстрийм медиите и заблудени толерастки овчици.
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

npapanov
Регистриран: съб яну 16, 2010 2:13 pm

Мнение от npapanov » пон дек 02, 2019 11:13 am

Всъщност точно това е крайната цел на либералните простотии,някаква форма на диктатура-шериат, фашизъм или комунизъм. Отслабването на цивилизованите демократични общества и подмяната на населението с мигранти неизбежно водят натам. Въобще не им пука за гейовете и жените , просто така им е изгодно сега, всичко е за власт, искат да работим колкото може повече за по-малко пари. Кристин Лагард го казва недвусмислено:Джендър квоти, икуолити, дайвърсити... 🤬, масова имиграция, военни конфликти, изкуствен интелект. Това им е програмата за следващите 70 години :

Отговори

Върни се в “Политика”