ЧЕСТИТКИ, ПОЗДРАВЛЕНИЯ, ПРАЗНИЦИ

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » вт ное 26, 2019 8:40 am

Дано го разкара Стринг тоя....
Уинди, евала братле, много здраве и усмивки желая !!!
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

dodo
Регистриран: ср юли 20, 2016 7:35 pm
Местоположение: Moнтана - център на Северозапада, ж.к. Пъстрина, Югоизток

Мнение от dodo » вт ное 26, 2019 8:46 am

4uk написа:
вт ное 26, 2019 8:24 am
Да е живо и здраво "слончето"! На такива едри бебета, майките или имат диабет или го рязвиват по-късно.!
Тъп трол. :laughm: :hmm1: Толкова си гнил, че чак в нас надушвам миризмата на развалено :!: :thumbdn:
Един съвет - чукни се с чука по главата да излезе този въздух дето е заместил мозъка при теб :flourish:
''Винаги ще има някой по-млад, по-умен и по-красив от теб, но никой няма да бъде точно като теб!''

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » вт ное 26, 2019 8:49 am

Този Кух,отдавна казвам че е гнусен трол ,който само сере темите ,а е напълно безполезен,няма кой обаче да му обърне внимание...
Уинди,да е живо и здраво и много да ви радва малкия малчуган!

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт ное 26, 2019 10:13 am

4uk написа:
вт ное 26, 2019 8:24 am
Да е живо и здраво "слончето"! На такива едри бебета, майките или имат диабет или го рязвиват по-късно.!
:dontknow:

Брат ми се е родил 4,500 кг и сега (а реално винаги е бил горе-долу толкова) е по-слаб даже и от мен (няма да казвам колко съм :laughm: ), е, добре, някъде колкото мен е, +/- :grin1: ...

И да отбележа пак, че И тази тема е за други неща, различни от излиянията на 4uk :hmm1: :hmm1: :hmm1: ...

Потребителски аватар
Armaga
Регистриран: нед авг 03, 2014 10:02 pm
Контакти:

Мнение от Armaga » вт ное 26, 2019 11:57 am

Честито на Windy за бебето, дано е здраво и има успешен и щастлив живот!
Този чук ли е, сърп ли е, не го знам, но явно за него тази част от шантавата мисъл на Сталин: "есть человек, есть проблем", е неговата максима в живота!

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт ное 26, 2019 4:08 pm

Честит рожден ден на Веско (angilari), много здраве, любов и много успехи и удовлетворение във всички семейни, хоби- и бизнес-дела! ;) А, да, и времето да е винаги с него, както казва един популярен наш съфорумец! :grin1:

Потребителски аватар
lancelot

Мнение от lancelot » вт ное 26, 2019 4:12 pm

Честито на Веско и от мен ! Страхотни мигове с него е имало тук ! Желая му здраве и някой ден да го видим пак във форума ! :flourish:

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » вт ное 26, 2019 4:23 pm

Честито на Веско и тук. Жив и здрав. А защо не е във форума, доста време не е писал. Ако някой знае и може да каже, ако не е тайна. Дано всичко е наред с него.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » вт ное 26, 2019 5:18 pm

Понеже ми е в областта, да кажа, че наистина - инсулинът е основен анаболен хормон по време на бременността и при негов излишък се получват едри бебета - за момиче това тегло е доста. При жени, които са застрашени от диабет тип 2 има т.н. инсулинова резистентност, при която обяснено просто - клетките не поемат адекватно глюкозата и затова панкреасът, за да компенсира, произвежда по-голямо количество инсулин. Съответно пък клетките на бебето не са засегнати и този инсулин им идва доста. Така че майката наистина е добре да си следи кр. захар на гладно, също и да направи ОГТТ - обременяване със 75г глюкоза в 200мл вода и се измерва кр. захар на 2-рия час. Не е здължително да има проблем, просто майки раждали деца над 4кг се водят по-рискови. А има други фактори способстващи за по-едри деца - генетични фактори, предходни раждания и други. Аз например съм се родил 4300 без майка ми да е развила диабет, нито гестационен, нито след това.
Но интонацията на "чука" беше неусместна... Живо и здраво да е детето. :D
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » ср ное 27, 2019 10:13 am

Честито на Веско и от мен, благодаря за пожеланията!
Сестра ми имаше много подробни изследвания за диабет, те лекарите се усъмниха в това също, но няма нищо.
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет дек 06, 2019 11:24 am

Честит имен ден на (вероятно) многото Николаевци тук ;) , честит празник на Бургас и... май честит рожден ден (на патерица) на Ники Камбуров (който мммай имаше такъв тези дни)! :fish: :party: :eat: :joyhat:

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » пет дек 06, 2019 11:49 am

Благодаря, Стринг. И за двата празника.
Желая здраве, щастие и малко повече хармоничност на всички тук! :P
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » пет дек 06, 2019 12:14 pm

Ники, честит имен ден! Да си ни жив и здрав и все по-активен във форума, който е много по-добър с теб! :D
И честит рожден ден на патерици, макар че влязох да пиша тук с идеята за Никулден и не знаех че си имал и рожден ден... :oops:
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » пет дек 06, 2019 12:21 pm

Да, бре! Улисах се и забравих - Честит имен ден на всички Николаевци и специален поздрав за Камбуров! :drunk:

Потребителски аватар
lancelot

Мнение от lancelot » пет дек 06, 2019 12:33 pm

Хубав празник на всички ! Наздраве и много приятни емоции !
Ники, здрав и усмихнат бъди, все така искрен нетолерантен към простотията ! :flourish: :drunk: :beer:

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”