ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет окт 18, 2019 10:14 am

https://stringmeteo.com/forum_new/viewt ... 16#p632216
nakata_georgiev написа:
чет окт 17, 2019 7:31 pm
gosho97 написа:
чет окт 17, 2019 3:48 pm
Варна за пореден ден извлича максимума от по принцип доста неблагоприятната конфигурация от атмосферни условия за високи максимуми. 21 градуса и половина е в Морската, почти нямаме ден с под 20℃ този месец там, ще се мерим с Октомври 2012 гледам, че последно тогава е бил доста топъл. Все пак 20℃ и нагоре градуса за втората половина на този месец е доста добро постижение, топло време си е това.
Иначе и днес едни от най-топлите места са високите полета в ЗБ, примерно прави впечатление Ихтиманско каква огромна амплитуда прави, от около 0℃ сутрин до 26℃ следобед, такива амплитуди има и в Пренишко.
То щото голяма разлика 1-2 градуса ,разбирам там да е +25,+26 градуса да го отбележиш ,но ти пак търсиш провокацията ...и в Бургас в центъра и Възраждане е +2 градуса по топло ,ама не се пънем тука :laughm:
Около 18 градуса сега в Бургас :)
nakata_georgiev, ще доживеем ли най-накрая да спреш да комплексарстваш с всяко твое мнение :-? или пък... ще преживеем без грам терзание поредното ти прераждане тук!? :hmm1:

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

Мнение от gosho97 » пет окт 18, 2019 10:48 am

Стринг, въпросът е по-скоро към теб - ще доживеем ли най-после да започнеш да спазваш правилата си? До кога очевидни провокатори ще бъдат толерирани?
Нова уеб камера с панорамен изглед от местност Акчелар, Варна:
http://weather-webcam.eu/varna-akchelar ... ra-na-jivo
https://www.mgm.gov.tr/sondurum/radar.a ... rU=ppi#sfB

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » вт окт 22, 2019 1:53 pm

nakata_georgiev написа:
вт окт 22, 2019 1:02 pm
Бисмарк ,Да бе една две ,още една зима като 2012 и пак ще ти се реве ,че ти измръзнали екзотиките
Лошо избран обект за топлолюбиви екзотики ,тва да искаш да имаш Мерцедес пък парите ти стигат за Трабант ...Много на север си и ти е болно ,че праскаш ниски температури ,а ти се иска да ти е топличко...Казах като си такъв мераклия си купи имот в Сандански щото много го рекламираш тука ,че даже и бил Бермудски триъгълник и студ там нямало ,пробвай там може да не ти мръзнат Трахикарпусите и Маслините :laughm: ама току виж дошъл студ като 2017 и те ще имат проблем
Най много ме дразнят хора с крайни убеждения ,слезте малко на земята и тогава говорете за климат и бъдете реалисти и приемайте ,че студ ще има и след 50 години ...колкото и да не ви се иска

Стринг, каква е ползата от това нещо? Наистина? Лично аз нямам нищо против да си сере малоумията в темите, които не чета, но то постоянно го прави в прогнози. Очевиден тъп, безполезен трол. Присъединявам се към въпроса на човека. Защо? : )
Значи, мен битието на тоя плужек не ме касае, не ме интересува и не тичам по петите му да го чета и камо ли да отговарям.
Въпросът е, наистина, ДОКОГА ще държиш нематода във форума и защо? Може би заради прогностичното съдържание на писанието му в цитата? Просто любопитство.
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

Потребителски аватар
gosho97
Регистриран: вт юли 03, 2012 10:05 am
Местоположение: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

Мнение от gosho97 » вт окт 22, 2019 2:00 pm

Няма отговор на този въпрос. Този наистина е рядко прост, още се сещам за теориите му за средноаритметично.
То е, ясно, че хал хабер си няма за нищо, не прави разлика между време и климат, ама както и да е.
На всички е ясно защо се моли да има студена зима - да може да има един-два дена с по -15℃ естествено не при него и после да ти набива канчето години наред как на еди коя си дата станало -15℃. Толкова е предсказуем. :thumbdn:
Нова уеб камера с панорамен изглед от местност Акчелар, Варна:
http://weather-webcam.eu/varna-akchelar ... ra-na-jivo
https://www.mgm.gov.tr/sondurum/radar.a ... rU=ppi#sfB

nakata_georgiev
Регистриран: нед авг 26, 2018 7:40 pm

Мнение от nakata_georgiev » вт окт 22, 2019 6:04 pm

Когато кажеш на някой истината той се засяга
Казал съм ,че такива пристрастия към жега ми идват в повече и ми е омръзнало да чета как все извърташ да ти е топло независимо,че все някога ще стане студено ,ама топломани искат и през зимата да им е топло .Е сбъркали сте държава отивайте в Африка или Турция там ще гледате всякаква екзотики и няма да се заяждате по форумите и да говорите ,за някой че си изказал обективното мнение .Бисмарк отстрани не може да се погледнеш колко си заблуден и смешен едно и също дъвчиш и все клониш към наднорменото и топло време ,никога към студеното .Приемай и мненията на хората с по различно мислене от твоето ,живота не е само цветя и рози ,трябва да има бодли .
А ти Гошо също си много предсказуем във Варна било 21 градуса тука направо изкара,че там е направо топло в сравнение с другите морски градчета където е било 19-20 градуса :laughm: и тва го правиш нарочно .Същото беше и с тропичните тогава се уляхте да го отбелязвате.
Нарочно да дразните някой хора .Все аз съм ви кривия ,че съм ви казал директно нещата ,които не са ви угодни.
Да твоя обект ще удари не -15 ,а -18-20 все някога ,а тогава ще си кажеш брей ония беше прав хаха :laughm: Все аз съм ви кривия ,защото съм директен а не подмолен и гледам реално на нещата ,а не съм в небесата като вас
Метеостанция от Бургас 17м http://vzk-burgas.com/pws
село Факия
https://www.wunderground.com/dashboard/ ... wx_pwsdash
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » вт окт 22, 2019 8:25 pm

gosho97 написа:
вт окт 22, 2019 2:00 pm
Няма отговор на този въпрос. Този наистина е рядко прост, още се сещам за теориите му за средноаритметично.
То е, ясно, че хал хабер си няма за нищо, не прави разлика между време и климат, ама както и да е.
На всички е ясно защо се моли да има студена зима - да може да има един-два дена с по -15℃ естествено не при него и после да ти набива канчето години наред как на еди коя си дата станало -15℃. Толкова е предсказуем. :thumbdn:
Комплексарщината няма граница както е случая със странджанския хахо. Игнорирайте го - не си заслужава времето да бъде загубено за да се ограмотява тоя. :thumbup:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт окт 22, 2019 11:00 pm

Не знам какво искате от човека и от админа. Тук има други по-дразнещи тролове, които остават безнаказани като Блу, мастъра и някои други. Наката има съвсем нормално поведение и не е нарушил някакви граници.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » ср окт 23, 2019 9:11 am

blue написа:
вт окт 22, 2019 8:25 pm
gosho97 написа:
вт окт 22, 2019 2:00 pm
Комплексарщината няма граница както е случая със странджанския хахо. Игнорирайте го - не си заслужава времето да бъде загубено за да се ограмотява тоя. :thumbup:
Аз дегенератът съм го игнорирал, въпросът е, че сере в прогнози. Разбира се, и стринговата не е лека: сега ако предприеме мерки, кокошките ще кажат, че е заради нашите забележки(все едно резонни или не). :laughm:
От друга страна, тъпунгерът-трол нанася повече вреди, защото троли в най-солидните и интересни теми. Случаен читател отвън едва ли влиза да прочете с какво си мажат хемороидите и плешивините Хасан и Гърдю в темите за мъжки кокошки, по-скоро влизат в Прогнози и Фактически. А там - друга звезда :grin1:
И те така, от дума на дума, форумът става все по-ценен като съдържание.
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср окт 23, 2019 2:24 pm

wilkosz написа:
ср окт 23, 2019 1:42 pm
Чикаго бледнее пред 31 октомври! Велико обновление, специално София ще бъде затрупана. :buble:
Нито съм го коментирал този, нито съм говорил нещо за него, а той без никаква причина прави откровено заяждане. Моля да се вземат мерки или поне да са същите действия, когато някой спомене Шумен например. ;)

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » ср окт 23, 2019 7:04 pm

тъпаnakata_georgiev дефинтивно е яко трол и видно, че няма почти никакъв живот извън форумния балон.Та той даже е объркал самия форум, понеже този е с метеонасоченост, докато въпросният субект - във всяко второ мнение - говори за някакви храсти и дървета.

Не, че съм се занимавал да търся специално, ама с доста голяма убеденост мога да предположа, че все някъде в БГ уеб-пространството има сайт/форум за мушката и други цветя и дървета. Това е все едно аз да вляза във форума на Ауди да речем и постоянно да намилам някакви неща за Тойота и после да се правя на ощипан, когато хората ме награбят.

А и всяко мнение непременно завършва с емотката ":laughm:" , при което в изпразнената му от съдържание кратуна най-вероятно преминава нещо като "хаха, пак издразних Гошо от Варна. Сега няма да спи два дни".

На Стринг апелирам да не му се месите и подканвате към конкретни действия спрямо който и да е потребител. Форумът е негов, тези правила той си ги е правил, може да ги тълкува и прилага както си реши. То и във футболния правилник пише, че игра с ръка в пеналта е дузпа, ама зависи кой играе на терена и кой рефер свири мача. :guitar:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср окт 23, 2019 7:29 pm

weather_master написа:
ср окт 23, 2019 2:24 pm
wilkosz написа:
ср окт 23, 2019 1:42 pm
Чикаго бледнее пред 31 октомври! Велико обновление, специално София ще бъде затрупана. :buble:
Нито съм го коментирал този, нито съм говорил нещо за него, а той без никаква причина прави откровено заяждане. Моля да се вземат мерки или поне да са същите действия, когато някой спомене Шумен например. ;)

Теб баннаха ли те като неведнъж ме споменаваше или мен или Шумен, когато въобще не съм разговарял с теб? Не. Еми тогаз какво искаш? Връщам ти го, свиквай. :flourish: Ми се прави тука на ощипана мома. Бъди мъж малко.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт ное 05, 2019 12:04 pm

https://stringmeteo.com/forum_new/viewt ... 90#p633690
nakata_georgiev написа:
вт ное 05, 2019 11:37 am
gosho97 написа:
вт ное 05, 2019 10:53 am
По Черноморието наистина става за плаж, в Царево е 23℃ вече, във Варна-Морската 22℃, цяла седмица ще е жега. Помня че преди няколко години имаше много топъл Ноември, не знам 2010 или 2011та беше, май 2010, когато имаше до 29℃ из страната и много дни с над 25℃.
За Акчелар чакам с нетърпение да видя дали ще успее да подобри абс.макс за Ноември от както имам станция, измерен на 4ти Ноември 2013-та и е 23.9℃.
Къв плаж те гони ,ай спри с глупостите вече ,
Кво като е 23 градуса ? Плажа в Китен е празен ,щото духа вятър и на плажа ще замръзнеш само по бански .Ако е над 25 градуса с лек полъх ,тогава може човек да се опъне на плажа.
Докога Гошо ще бълва всеки ден в постовете си провокации?
И така, драги зрители, точно след 1 минута nakata_georgiev ще се отправи в напълно заслужена безсрочна "почивка". :flourish: Лично аз ще преценя, според настроението си разбира се ;) , дали и кога точно да я прекратя. Чао, бамбино! :flourish:

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”