ЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ФОРУМЦИТЕ

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » нед яну 06, 2008 10:34 am

Мда, аз съм още малък и родителите ми постоянно ми се карат, защото постоянно ставам посред нощите да гледам, когато вали сняг, почти винаги съм много възбуден, като видя, че вали силно, и не мога да заспя нормално и става да гледам цяла нощ :D

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » нед яну 06, 2008 10:46 am

Да това,че се инетересуваме от времето е си е странност за другите хора,видимо това е рядко срещан интерес.Това за нас е като да си измиеш зъбите сутринта,част от живота.И аз от малък много съм се инетерсувал от времето,независимо кой сезон.и съм се запитвал защо времето,след като имам куп други инетереси и занимания.Винаги това ми е било в главата.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » нед яну 06, 2008 11:03 am

И аз съм така. :wink: Като знам, че има шанс за сняг или дъжд винаги, като се събудя отива за няколко минути да погледната лампата дали вали. :)

Потребителски аватар
buldan
Регистриран: съб окт 20, 2007 10:26 pm

Мнение от buldan » нед яну 06, 2008 11:17 am

Здарвей и от мен Патрик. То май повечето в този форум имаме "странен" характер за околните. :D

weathermaster
Регистриран: пон дек 24, 2007 9:37 pm

Мнение от weathermaster » нед яну 06, 2008 11:50 am

И аз когато вали трудно заспивам.Най-много се вълнувам от гръмотевични бури и само при намек за такава лятото не отлепям поглед от небето с часове...няма спор,че всички са странни тук,но метеорологията си е голяма зарибявка!
Добрите прогнози идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши прогнози!

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » нед яну 06, 2008 12:01 pm

И аз откакто се помня наблюдавам времето и ден и нощ.Това е моят живот и този сайт е като сбъдната мечта.
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » нед яну 06, 2008 12:03 pm

Дори, като бях по-малкък нощта, като застудяваше съм ходил по къс ракав, както спя да излизам на терасата да видя колко гр. е и колко остава до сняг. :lol: Е вече не го правя.

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » нед яну 06, 2008 4:11 pm

За мене снегът е едно от 3-те неща,които най-много обичам.Вдъхва ми мир,спокойствие,вътрешна хармония и чувство на удовлетворение.То е чувство,което или го изпитваш или не.Не е нещо,което се придобива с времето,то започва от самото начало.
Сигурен съм,че всички са открили тази любов вътре в себе си от много ранно детство,от инетерс към слушане на прогнозите за времето до следене и изучаване на тази наука :wink: Няма случайни неща на този свят,всяко нещо си има причина...Колкото по-малко са тези хора,толкова по значими са за обществеността,в случая като Макс,Стринг,Краси и още много от форума,които съм сигурен,че ще се идигнат в областта :wink:

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » нед яну 06, 2008 4:22 pm

Това,че сме малко е чара на всички ни.За някои сме луди,за други не,но в повечето хора будим интерес.При мен освен снега,като цяло динамиката на времето ми качва адреналина по неописуем начин.Всеки сезон има невъобразим чар,но ЗИМАТА е сезона на сезоните.Тогава се чувствам най-щастлив :lol: :lol: :lol:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед яну 06, 2008 5:49 pm

Никога няма да забравя тези прекрасни вечери, в които се разхождах сам, единсвеният спътник ми беше снегът, който тихо се стелеше и трупаше. През декември имах 3 такива поредни вечери, сега през януари още две, и особено на втори януари вечерта, когато при тихо време валеше може би най-интензивният сняг, който някога съм виждал, беше така замъглено и феерично. В снеговалежа има нещо мистично, което душата смътно улавя и припознава за себе си. Нещо като просветление, като завръщане в тишината и красотата, която в крайна сметка е твоята и моята собствена природа, твоят и моят роден дом. В снеговалежът всичко притихва, завръща се сякаш към себе си. Докато при слънчево време всичко се отваря навън, някак излизаш от себе си. Докато в мъгла и сняг се връщаш към себе си. Така го усещам.

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » нед яну 06, 2008 6:14 pm

:D :D :D

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » нед яну 06, 2008 6:22 pm

Мда, всички сме тук може би леко чалнати, а може би не :D .
Идва ти отвътре някакси. :loveh:
Според жена ми съм луд :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » нед яну 06, 2008 6:34 pm

:laughat: :rofl: Това е кърма,важното е теб да ти харесва,правиш го заради себе си,не живееш заради другите.А и не мсиля,че това е вид лудост,на мен никой не ми е казвал подобно нещо :roll: Е и бъзици е имало,но аз сред приятели много не се отпускам в такава светлина,макар че повечето знаят,че това ме влече :D Пазя си го повече вътре в себе си :cool:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » пон яну 07, 2008 9:44 am

Радослав Петков написа:И аз откакто се помня наблюдавам времето и ден и нощ.Това е моят живот и този сайт е като сбъдната мечта.

:thumbdn: :headbang:

Voivodata

Мнение от Voivodata » пон яну 07, 2008 11:58 pm

Сега ,като разбрах късде да драсна 2 лафа ,по професия съм геодезсит,Журналист,лека атлетика,застраховател и бивш спортист/футболист,лека атлетика/

едно не мога да разбера,защо тук всички са обединени от 1 мисъл...да е студено и да има СП...т.е. това ни вълнива,защо не ни вълнува така Ср.мес.висока темп.?
Последна промяна от Voivodata на ср мар 24, 2010 9:06 pm, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”