Европейско футболно първенство (ЕВРО 2008)

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » нед юни 08, 2008 3:42 pm

Хаха много готино радио,пускат и песни от Европейското от много стари първенства,футболни химнове на много отбори... :wink:
http://radio.dir.bg/eradio_fp.php?pid=2591
Hymn Football, FC BAYERN MUNCHEN FANS UNITED - EINMARSCH DER GLADIATOREN
Химн на Байерн Мюнхен,марш на Гладиаторите :lol:
ymn Football, Arsenal FC - Kings of London-Арсенал Кралят на Лондон 8-)

m
Регистриран: пон ное 26, 2007 3:43 pm

Мнение от m » нед юни 08, 2008 6:16 pm

Gladiator написа:3202 с 12 точки отбор LEVSKIII,но имам играчи на Хърватска и Германия и ще събера доста точици от днешните мачове :wink:
Впрочем ти можеш да си променяш състава преди всеки мач,направих няколко размествания и вкарах Балак и Подолски в нападение,а за Хърватска 2-та най-класни защиници Шимунич.За съжаление може да играеш с 2 футболиста от 1 държава....
да,и аз така си нагласих състава.За днес вкарах треньора на Хърватска+Сърна и Клозе и Лам от Германия.За утре ще помисля,щото и двата мача са много рискови.За вдругиден днес бутнах двама шведи в състава :lol:

juventus1891
Регистриран: съб юни 07, 2008 2:19 pm

евро 2008 онлайн

Мнение от juventus1891 » нед юни 08, 2008 7:18 pm

братлета влизам в тоя сайт www.ontheweb.bg/euro2008 да си гледам европейското и ми изписва "излъчването на мачовете е ограничено за територията на Република България".Знаете ли как да направя така че да гледам мачовете ?Плс кажете че изпускам първия мач днес ...

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » нед юни 08, 2008 9:01 pm

Мач от добро средно европейско ниво.Хърватите рано-рано си опекоха работата,стана им широко около врата и си позволиха отпускане в последните 20 минути на мача,което можеше да им коства доста неприятности.Съвсем закономерна победа на хърватите,които се целят високо в това първенство и със сигурност борбата за разпределение в групата заедно с Полша и Германия ще е страховита.Но с днесния мач с нищо не показаха,че могат да бъдат важна фигура на този форум,а представянето на австрийците е задоволително с оглед потенциала и класата им.Сега очаквам с интерес шото,което ще ни представят Клозе и компания срещу вечния враг Полша :wink:

Потребителски аватар
ehh
Регистриран: нед окт 21, 2007 2:42 am
Контакти:

Re: евро 2008 онлайн

Мнение от ehh » пон юни 09, 2008 12:04 am

juventus1891 написа:братлета влизам в тоя сайт www.ontheweb.bg/euro2008 да си гледам европейското и ми изписва "излъчването на мачовете е ограничено за територията на Република България".Знаете ли как да направя така че да гледам мачовете ?Плс кажете че изпускам първия мач днес ...
Най-вероятно ти трябва бг прокси.
Проблемът е, че трудно се намират

m

Мнение от m » пон юни 09, 2008 10:29 am

след снощните мачове излизам на позиция номер 300 :lol: За днес се чудя дали да вкарам Бензема,заедно с Малуда,или на мястото на Бензема да хвърля Муту.Много ми са мътни днешните срещи,много.

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » пон юни 09, 2008 10:48 am

То тая игра нещо е бъгната,вчера Подолски ми вкара 2 гола,а точките ми са пренебржимо малко,да не говорим за защитниците ми,които не допуснаха такъв(Хърватска) :lol:
Германците показаха дух в епизодични моменти,Подолски и Балак блестяха.Интересно при втория гол това смешно отиграване на Клозе дали ще се зачете kato асистенция :lol: При такъв случай то спокойно може да си спори за трофей.Поляците бяха посредствени,епизодични проблясъци и слаба комуникация между защитата и халфовата линия.Немците успяха да изпозлват празните протсранства по най-добрия начин със скоростни подавания по дължина към двамата бекове,като Лам се отчете с много добър пас през втората част ако не се лъжа в ситуацията,когато Клозе и Подолски чакаха топка от него в наказ. поле,но той тактично подаде една идея по-назад на намиращия се на скорост Балак.Неубоспокояван от никой шутира силно над вратата.Като извод-мачът предостави една атакуваща формация на Германия на 60-70% от възможностите им и една предпазлива и лошо организирана Полша :wink:

m

Мнение от m » пон юни 09, 2008 11:03 am

незнам,така като гледам само Подолски би трябвало да ти донесе най-малко 20 точки.(два гола,победа за Германия)Да не би да не си спазил срока за смените?Пиши им да го проверят това.Може наистина да е бъгчо бъгчев :lol:

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пон юни 09, 2008 9:30 pm

Тоя Ясен Петров гокия на луд го направиха.Оня ден 6 часа го държаха, сега още 6... :lol: Явно друг не се навива.

m

Мнение от m » пон юни 09, 2008 10:39 pm

просто перфектни холандци за първото полувреме.Супер футбол ни предлага този двубой.Най-добрия мач за сега от началото на първенството.Дано второто полувреме има още по-силни емоции.

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » вт юни 10, 2008 12:29 am

Страхотни Бронхорст,Кайт и Снайдер.Попадението в 26мин. породи доста спорове и на първа инстанция си е чиста засада,но ако приемем,че Панучи участва в играта,макар и извън терена голът е редовен.В общи линии Холандия спечели битката в халфовата линия сравнително лесно,като след 1-я гол италиянците доста сляпо се изтеглиха напред,което отвори пространства за бързоногите бекове,а жабарската защита действаше неадекватно и безорганизирано,опиянени още от лошия старт на мача,който едва ли е влизал в сметките им.След 2-я гол холандците се успокоиха и заиграха още по-настървено,а италиянците трудно пробиваха гъстата защита,макар да се стигна до пролуки и в няколко ситуации когато Дзамброта изпусна шанс да намали,по-късно и Лука Тони влезе в черния списък на късметлиите,Дел Пиеро също стреля не лошо в друга ситуация.И още един път ще повторя,че защитата на Италия беше потресаващо слаба и не виждам как ще си градят състава в офанзивен план следващите мачове,ужасно много се усеща липсата на Канаваро :? А румънците предложиха страшно скучен и затоврен футбо,който все пак Гърция показа,че е преуспяващ на миналото Европейско.Така,че все пак това е тактика,макар и футбола да страда от това,а за Франция все пак липсваха Виери и Анри.Тепърва французите ще се обихрават,Румъния(този мач им беше прага) и Италия отпадат,залагайте докато е време за 1 и 2 в евофутбол в групата,макар вече може би да е късно :lol:
Последна промяна от ASENOV на вт юни 10, 2008 12:30 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ehh
Регистриран: нед окт 21, 2007 2:42 am
Контакти:

Мнение от ehh » вт юни 10, 2008 12:30 am

quittr написа:Тоя Ясен Петров гокия на луд го направиха.Оня ден 6 часа го държаха, сега още 6... :lol: Явно друг не се навива.
Да, бе - аз това забелязах.
Не го виждам, да издържи до края :lol:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » вт юни 10, 2008 12:33 am

quittr написа:Тоя Ясен Петров гокия на луд го направиха.Оня ден 6 часа го държаха, сега още 6... :lol: Явно друг не се навива.

Върви да го заместиш,толкова като ти е смешно :lol:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » вт юни 10, 2008 4:25 pm

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

m

Мнение от m » вт юни 10, 2008 4:58 pm

в играта съм вече на 26-то място със 100 точки:laughd:
Добре се движа за сега.Жалкото е,че вчера обърках някои неща и вече съм само с 6 смени.

Заключена

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”