ФУТБОЛНИ квалификации за ЕВРО 2016

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » чет сеп 03, 2015 7:23 pm

Малко преди решаващия сблъсък тази вечер, малко добри новини и преди следващия двубой с Италия 3 дена по-късно:

Руски рефер ще решава съдбата ни на „Ренцо Барбера"
http://topsport.ibox.bg/news/id_629253798 :grin1:

Потребителски аватар
meteo fen
Регистриран: пон ное 18, 2013 12:06 am

Мнение от meteo fen » чет сеп 03, 2015 9:33 pm

Номера е днес да победим, а пък жабарите ще ги мислим после....ако ще и с клизма да е , но три точки.

Потребителски аватар
Rafet Sokolic
Регистриран: нед авг 30, 2015 11:35 pm

Мнение от Rafet Sokolic » чет сеп 03, 2015 9:54 pm

Стискам палци да победим!
"Безсмъртен е този, който прави добро"- Босненска поговорка

Потребителски аватар
meteo fen

Мнение от meteo fen » чет сеп 03, 2015 10:21 pm

Лошо играем и вървим с бодра стъпка към поредно равенство...а Норвежците стоят много добре, все едно сме гостуващ отбор...

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет сеп 03, 2015 10:36 pm

Какво 0-0, ние ще си пуснем дежурния левашки гол второто полувреме и си падаме. Толкова ама толкова жалка гледка е това българско отборче, каквото никога в историята преди нее имала... :green: :dontknow:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
Rafet Sokolic

Мнение от Rafet Sokolic » чет сеп 03, 2015 10:37 pm

Леваци или не, ние сме длъжни да ги подкрепяме и да бъдем с тях, тъй като са наши!

wilkosz

Мнение от wilkosz » чет сеп 03, 2015 11:04 pm

Стана ли каквото казах :?: :laughm:
Твоите са Босна, къде се слагаш българин и ти :-?
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
Rafet Sokolic

Мнение от Rafet Sokolic » чет сеп 03, 2015 11:14 pm

Драги ми Макс, по-голямата част от съзнателния ми живот е минала в България между българи и аз се чувствам част от тази страна и този народ. Никога българите не са ме карали да се чувствам различен и винаги са ме приемали за един от тях.
Няма как да промениш това с подобни изказвания.

ПС Все още имаме шанс, да не губим надежда.
Последна промяна от Rafet Sokolic на чет сеп 03, 2015 11:14 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
meteo fen

Мнение от meteo fen » чет сеп 03, 2015 11:14 pm

Истината е че с отбор от неиграещи в отборите си играчи, които не са във форма на терена се получава точно това което виждаме в момента....и да изравним полза никаква ако не победим.Равенството е равносилно на загуба. Не знам дали това бе оптималния стартов състав....с оглед на резултата и най-вече играта явно не е бил...

wilkosz

Мнение от wilkosz » чет сеп 03, 2015 11:30 pm

Абдуллах_nov написа:Драги ми Макс, по-голямата част от съзнателния ми живот е минала в България между българи и аз се чувствам част от тази страна и този народ. Никога българите не са ме карали да се чувствам различен и винаги са ме приемали за един от тях.

Аз на твое място бих бил за Босна, имат много грамотен отбор, с класи над това българско жалко тимче. Просто ме е срам от него, от 30 години гледам националния отбор и никога не е бил толкова трагичен.
Това, че живееш в България никога няма да те направи българин. Ти си оставаш бошняк до края на живота си. Както и аз никога няма да стана германец, въпреки че от доста години вече живея там няма как да стана нещо друго освен българин.

Потребителски аватар
Rafet Sokolic

Мнение от Rafet Sokolic » чет сеп 03, 2015 11:34 pm

По произход съм бошнак, но по сърце съм българин и чувствам България като своя майка.

Отборът ни може и да е зле, но именно този резултат ще послужи като бележка и поука за това какво и къде трябва да променим.

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » чет сеп 03, 2015 11:46 pm

По-слаб футбол, НИКОГА не съм гледал. Такава вяла и безидейна игра, заспала, без грам мисъл. Загубих си времето, гледайки тази пародия. По-добре да бях гледал някой филм, съжалявам за което, следващия път подобна грешка, няма да правя. мисля, че заслужават да не дойде повече нито един човек, не 15 000. Просто си личи не можене, което е най-лошото! По-зле, много зле, най-зле. Просто ужасяващо слаба игра! Не личи никакъв стил, почерк на треньора, смените доведоха до едно голямо нищо, има играчи, които не взе, а такива, които никой не разбра защо повика и тн. Но такова ни е дереджето на целия ни футбол. Трябва коренна промяна на всичко в нашия футбол. Иначе няма да стане.
Последна промяна от FENIX на чет сеп 03, 2015 11:47 pm, променено общо 1 път.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » чет сеп 03, 2015 11:47 pm

yogimax написа:
Абдуллах_nov написа:Драги ми Макс, по-голямата част от съзнателния ми живот е минала в България между българи и аз се чувствам част от тази страна и този народ. Никога българите не са ме карали да се чувствам различен и винаги са ме приемали за един от тях.

Аз на твое място бих бил за Босна, имат много грамотен отбор, с класи над това българско жалко тимче. Просто ме е срам от него, от 30 години гледам националния отбор и никога не е бил толкова трагичен.
Това, че живееш в България никога няма да те направи българин. Ти си оставаш бошняк до края на живота си. Както и аз никога няма да стана германец, въпреки че от доста години вече живея там няма как да стана нещо друго освен българин.
Хайде остави го пък ти човека. И какво въобще е бошняк знаеш ли? Това са босненските мюсюлмани, които са на практика сърби приели исляма, същото като българи мохамедани. А да не навлизам в темата има ли разлика между българи и сърби. Щото няма.

Иначе по темата, то клубен футбол вече няма (да се чуди човек кой си плаща на диемите да гледа мачовете в съвсем опосканата А група), вие националния очаквате.

Потребителски аватар
Rafet Sokolic

Мнение от Rafet Sokolic » чет сеп 03, 2015 11:49 pm

Не бих казал, че сме сърби приели исляма. По-близки сме с българите, но това е тема на друг разговор.
А разликите между сърби, българи, бошнаци и хървати са пренебрежимо малки.

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » чет сеп 03, 2015 11:54 pm

Това с бошняците го казахме, какви са, и няма никакво значение за това какъв е един човек. Майката не е тази, която те е родила (само и единствено), а тази, която те е отгледала, не е спала, била е до теб при всяка твоя болест и лошо и се е грижела за теб, за да бъдеш това, което си днес. Същото е и тук, човека е израстнал в България. Не е националистическо, но именно прабългарите и славяните са тези, които дават общия генотип на населението на Балканския полуостров, с малки изключения, да сте чували за древни сърби, няма и да чуете, защото няма, сърботе категорично в огромната си част произлизат също от прабългари, славяни и още няколко племена и народи, както и ние. Впоследствие се появяват някои разлики, иначе поначало е известен фактът, че именно българи поставят началото на сръбския народ.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

Заключена

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”