Христо Стоичков - доктор хонорис кауза

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

Христо Стоичков - Доктор хонорис кауза

Подкрепям
5
29%
Не подкрепям
6
35%
Все ми е тая
6
35%

Общо гласове: 17

bobisg
Регистриран: чет апр 14, 2011 10:17 am

Мнение от bobisg » съб окт 13, 2012 9:36 pm

FENIX написа:
bobisg написа: ....Гунди е бил голям човек и голям футболист,но в България освен него по същото време е имало и доста други също така добри футболисти. :buble:
По негово време Гунди е бил най-големият футболист на България, може да е имало и други добри футболисти, но той е изпъквал над всички. За това, че е номер 1 свидетелстват и спомените и мненията на световни светила във футбола, негови съвременници, хора играли със него и срещу него. А Стоичков е безспорна класа във футбола, но да се съпоставят двамата е грешно и нереално. Аспарухов е комбинация от футболна виртуозност и човешки качества и интелигентност. А твоите мнения са винаги ако не дълбоко червени, то очевадно червени. По времето на Стоичков, също имаме много добри футболисти, като Лечков, Костадинов, Балъков и тн. , но той също изпъква над тях във съвремието си.
Да,по негово време може би е бил най-добрия.Но е имало и други велики-като на пример Петър Жеков-носителя на Златна Обувка,Георги Соколов,Димитър Якимов и други.По времето на Стоичков е същото.Естествено,че са неуместни сравненията,но се замисли кои правят тези сравнения и се опитват да изкарат някои неща.

bobisg
Регистриран: чет апр 14, 2011 10:17 am

Мнение от bobisg » съб окт 13, 2012 10:43 pm

FENIX написа::thumbup: :thumbup: Аз не правя подобни сравнения. И двамата са най-добрите футболисти в съвремията си. Иначе сравнения се правят и от двете страни, като от тъмно червената страна, дори Гунди е обиждан, без смисъл и много жестоко, без никаква причина. Лумпени има и при двете агитки, еднакви, напълно. В този ред, stratega, простотии правят и цесекарите и се бият по между си много често. А на стадиона, как различаваш кой от коя агитка е, аз съм гледал мач на стадиона и от сектор Г, но не съм цесекар. Не ме питат от кой клубен отбор съм, като си купувам билета. Нали всички сме едно на мачове на националния отбор, всички сме българи.
:thumbup: :thumbup:

Arkan Tigers
Регистриран: ср окт 10, 2012 4:25 am

Мнение от Arkan Tigers » нед окт 14, 2012 12:29 am

Йогимакс ,да кажеш ,че Най-великия български футболист е боклук не говори много добре ,за тебе ,аз даже си мисля ,че не си изгледал много мачове в съзнателния си живот . 4е е леке по характер ,да няма спор така е ,но футболните му качества са неоспорими ,а пък швабите не ми ги хвали толкова много знаем ги и тях ,имал съм допир знам ги какви го..а са.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед окт 14, 2012 2:35 am

Аз не оспорвам футболните качества на Стоичков, а характера! А той е боклук! А за мачовете, малко мачове направи добри за България, повече за Барселона...Доста време беше просто разочарование в националния отбор, докато не се стигна до САЩ 1994, даже дотогава беше черната овца в отбора, изолиран и недолюбван дори от колегите си...
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » вт окт 16, 2012 11:57 pm

yogimax написа:Аз не оспорвам футболните качества на Стоичков, а характера! А той е боклук! А за мачовете, малко мачове направи добри за България, повече за Барселона...Доста време беше просто разочарование в националния отбор, докато не се стигна до САЩ 1994, даже дотогава беше черната овца в отбора, изолиран и недолюбван дори от колегите си...
Макс, ти си пълен идиот!!! Изперкал дъртак! Ти си срам за българската нация! Не знам друг човек, който толкова близо се доближава до негативния образ на бай Ганьо!
Как смееш да наричаш Стоичков боклук. Това е човека, българин, постигнал най-много във футбола. А точно заради такива завистливи копелета като тебе, той напусна Б-я. Постигнал ли си нещо значимо в живота? Защото Стоичков ще бъде запомнен. И 20 години след като е играл в Барселона, феновете още го обичат и си спомнят за него. Да видим дали след 20 години някой ще си спомня за Бербатов. Стоичко е ВЕЛИК! Който твърди обратното е завистлив педерас!

wilkosz

Мнение от wilkosz » ср окт 17, 2012 12:03 am

Я по-кротко. Това говори много красноречиво за теб и за прогнилостта на душата ти, щом можеш да се вдъхновяваш от такъв пълен простак какъвто е Стоичков. Просто срам за Европа! Постоянно разправии със съдиите, постоянно недоволен, с мрачна мутра, напълно антипатичен мухльо, който се мисли за велик. Всеки каквото го влече, щом това те влече, значи вибрираш на същата примитивна посредствена вибрация на която е той. Сам си дай сметка. Ние вече разбрахме що за стока си.
Аз ли се доближавам до бай ганьо? Всеки, който ме познава на живо, знае колко фин човек към със сдържан европейски манталитет, никога не се лигавя като теб и съм много сериозен. Коренна противоположност на Бай Ганьо, тук има типични представители на този тип, обаче не съм аз. :flourish:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср окт 17, 2012 12:14 am

Въобще не ми се занимава с тебе. Отивай там да си купуваш анцузи за 10 евро и да се кефиш. И те съветвам да прочетеш "Бай Ганьо из Европа" или беше "Бай Ганьо европеец". Ако не можеш да откриеш приликите, това ще означава, че си и много тъп. :lol:
И все пак Христо Стоичков е най-великият бъргарски футболист, носител на златната обувка, гол майстор на световното първенство през '94 и носител на още купища награди и признания!

wilkosz

Мнение от wilkosz » ср окт 17, 2012 12:33 am

weather_master написа:Въобще не ми се занимава с тебе. Отивай там да си купуваш анцузи за 10 евро и да се кефиш. И те съветвам да прочетеш "Бай Ганьо из Европа" или беше "Бай Ганьо европеец". Ако не можеш да откриеш приликите, това ще означава, че си и много тъп. :lol:
И все пак Христо Стоичков е най-великият бъргарски футболист, носител на златната обувка, гол майстор на световното първенство през '94 и носител на още купища награди и признания!
Парите не правят човека, те само показват какъв е всъщност... :!:
Аз имам в пъти повече пари от теб или от който и да е работещ в България, обаче за мен нищо не означава скъпи дрехи и коли...За мен не са необходими скъпи дрехи или накити, които да ми вдигат самочувствието, просто защото знам своята стойност. Много повече се радвам на прилична дреха за 10 евро, отколкото за 100, въпреки че мога и за 200 да си купя, ей сега мога да ги дам. Онзи ден си взех протеинов шейк от най-добрия Синта 6, за 46 евро. Извадих ги и ги дадох. Но не се гордея, който е скромен, той остава такъв дори когато е бъкан с пари. :flourish:

Отговори

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”