Христо Стоичков - доктор хонорис кауза

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

Христо Стоичков - Доктор хонорис кауза

Подкрепям
5
29%
Не подкрепям
6
35%
Все ми е тая
6
35%

Общо гласове: 17

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » пон ное 14, 2011 9:30 pm

misacho написа:звание, което се присъжда от висше училище за заслуги към развитието на науката, образованието и изобщо на културата или като жест на добра воля при посещения на високопоставени политици, навършвания на кръгли юбилеи на изтъкнати общественици и под.

Със сигурност не може :deal:
Значи според теб в изброените примери е изключено да има простаци :grin1: Много "простаци" са награждавани и с орден "Стара планина" дори, така че не знам какво ревете, болна левскарска завист ви тресе :grin1:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пон ное 14, 2011 9:32 pm

Добре,че не е левскар :green:

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » пон ное 14, 2011 9:38 pm

yogimax написа:Добре и Стоичков и Меси имат талант. Можем ли да сравним Меси и Стоичков като хора? Не можем. Стоичков е надут пуяк, а Меси е скромен и не е заслепен и развален от слава...!
Макс, в момента обсъждаме за награждаване на някого по заслуги, не го оценяваме като човек (това не е анкета Стоичков какъв човек е!). Две твърде различни неща. Разбирам да е постигнал нещо по втория начин за да изпъкнеш негативни човешки качества.., уви постигнал е всичко само с пот, труд и упоритост. И беше на върха със Златна топка и спечелена Шампионска Лига. Това ако не е повод за гордост не знам вече :wink:

Я ми кажи, ти 1994г. радваше ли се, празнуваше ли? Мислеше ли тогава кой какъв човек е? Чувстваше ли се щастлив и горд че си Българин?
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пон ное 14, 2011 9:51 pm

Да, чувствах се горд, и празнувах. Но се чувствах горд от духа и победите, не от простотиите му дето ги каза там "айн цвай драй дрън". Добре, побеждавай германците, радвай се, ама не спирай да уважаваш, а не да им се подиграваш как си ги бил и колко много ги боли...Извратено е. В началото на първенството след загубата бездушна от Нигерия с 0-3 изгорих плаката на отбора, който си бях купил, първенството започна със срам. Дори срещу Гърция втория мач играхме пак слабо, но добре че съседите пък бяха най-слабия отбор на първенството, че ги бихме. Харесаха ми само срещу Аржентина, Германия и Мексико.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
dak_evil
Регистриран: ср юни 24, 2009 7:12 pm

Мнение от dak_evil » пон ное 14, 2011 9:55 pm

Ради, аз разсъждавам точно като теб :thumbup:

Потребителски аватар
dak_evil

Мнение от dak_evil » пон ное 14, 2011 10:02 pm

"айн цвай драй дрън" - това като го чух и видях се спуках от смях. Това Стоичков го каза в отговор на заканите на швабите, че ще ни отнесат. Когато сме били швабите винаги съм се кефил максимално. Те са изключително надути, а ние "простаците българи" с нисък интелект ги свалихме на земята.

wilkosz

Мнение от wilkosz » пон ное 14, 2011 10:05 pm

Глупости, увереността им идваше от факта, че бяха там в качеството си на световни шампиони от преди 4 години, а ние бяхме пълни анонимници. Нормално е всеки да си знае мястото. Но след като ги бихме, се отнесоха с уважение към нас. Като истински джентълмени, нещо което българите, когато губят не умеят да правят...
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
dak_evil

Мнение от dak_evil » пон ное 14, 2011 10:07 pm

yogimax написа: ... Добре, побеждавай германците, радвай се, ама не спирай да уважаваш, а не да им се подиграваш как си ги бил и колко много ги боли... Извратено е. ...
Хитлер е избил милиони. Ето това е извратено. Не някаква закачка на Стоичков с швабите. Преекспонираш нещата, Макс.

Потребителски аватар
wolfie
Регистриран: вт дек 23, 2008 2:11 pm

Мнение от wolfie » пет дек 23, 2011 9:47 pm

Дак, специално че Германците били надути не е вярно. Когато ги бихме на световното през 1994 и след това втори пореден път година по-късно на квалификациите за европейското, те се отнесоха с необходимото уважение и респект към нас, въпреки че гордостта им беше накърнена. (за разлика от Французите...) По времето когато ги бихме през 1995, това беше шеста поредна победа в квалификациите и тогава БЯХМЕ НАЙ-СИЛНИЯ ОТБОР В ЕВРОПА!!! Отбора вече имаше самочувстие след големите успехи.

По темата: Стоичков носеше успехите със себе си, където и да отидеше. Отнасям се към него с огромно уважение за това което е направил. Иначе е противоречива личност. Не знам естеството на тази награда за да казвам за или против. Малко обаче не говори добре за България, че човек като него е най-известният Българин за всички времена...
There is not such thing like "enough snow" ;) http://skuky.net/41598
АМС Камера
Windy - НЯМА КРАЙ ВЕЧНА ЗИМА НЕКА ИМА

Потребителски аватар
dak_evil

Мнение от dak_evil » пет дек 23, 2011 10:28 pm

И шваби и французи - под ножа. Естествено в преносен смисъл на футболното игрище :grin1:
Стоичков е пич, а не пичка като някои сегашни псевдо футболистчета - Благойчо, Валерчо и тем подобни.

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » пет дек 23, 2011 10:42 pm

Стоичков е простак.

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » съб дек 24, 2011 2:59 pm

Подкрепям последното мнение :thumbup: :thumbup: :thumbup:. И жалко, че именно той олицетворява скапаната ни нацийка..
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Потребителски аватар
dak_evil

Мнение от dak_evil » пет окт 12, 2012 11:27 pm

bismarck написа:В момента, в който стигнат полуфинал на Световно, ставам техен фен. Само гледай.
В момента са нула и такава ще останат : ) Реалист, не хейтър)
Хейтъри са тия, дето плюят Стоичков(нагъл, селяндур, тъпунгер, със самочувствие - ФАКТ). Но познай каква е разликата между твоите нищожества и него. В покритието на последното - сещай се - щото и те са същите.
Айде, че не ми плащат за това. :grin1:
Аз съм лют фен на Стоичков и съм го доказал с много мои мнения /темата за Стоичков - доктор хонорис кауза/ Но ти плюеш и бягаш. Като не ти плащат за това, какво дириш в тая тема? Ноу мъни - ноу фъни :grin1:
В момента се проявяваш като хейтър, което не ти пречи да си реалист. Но когато пичовете са се старали да ги плюеш - е, това не го разбирам. Жив и здрав, не ми се спори точно сега, жена на легло ме чака :grin1:

wilkosz

Мнение от wilkosz » съб окт 13, 2012 10:05 am

А Стоичков е нищожество и такъв ще си остане. На германците им се повръща от такъв тип "мачовци", там такива няма и е недопустимо да се държиш като такъв надут и нахален, груб и кух.
Вижте скромността и невинността в лицето на Гунди, и сравнете нещастника Стоичков с това...
http://www.youtube.com/watch?v=HACLclpZSKA

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » съб окт 13, 2012 8:34 pm

bobisg написа: ....Гунди е бил голям човек и голям футболист,но в България освен него по същото време е имало и доста други също така добри футболисти. :buble:
По негово време Гунди е бил най-големият футболист на България, може да е имало и други добри футболисти, но той е изпъквал над всички. За това, че е номер 1 свидетелстват и спомените и мненията на световни светила във футбола, негови съвременници, хора играли със него и срещу него. А Стоичков е безспорна класа във футбола, но да се съпоставят двамата е грешно и нереално. Аспарухов е комбинация от футболна виртуозност и човешки качества и интелигентност. А твоите мнения са винаги ако не дълбоко червени, то очевадно червени. По времето на Стоичков, също имаме много добри футболисти, като Лечков, Костадинов, Балъков и тн. , но той също изпъква над тях във съвремието си.
LET IT SNOW, LET IT SNOW....
http://www.youtube.com/watch?v=Z2MbAMLa3oI
http://www.vbox7.com/play:98630119
Уеб камера с панорама от Мелник:
http://weather-webcam.eu/melnik-na-jivo ... idi-webcam

Отговори

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”