ФУТБОЛНИ квалификации за ЕВРО 2012

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » съб сеп 03, 2011 4:24 pm

Е, бяхме на мача снощи с приятели. Като цяло мачът беше очаквано трагичен, но като цяло идеята беше главно да видим англичаните. :)
Станахме дори и медийни звезди. :laughm: Запознахме се с Йоана Гочева и си поговорихме, снимахме се с нея, а дори и ни пуснаха на живо в спортната емисия: http://play.novatv.bg/play/252997/
Преди това за още някаква медия питха всеки от нас как ще завърши мача и само аз познах, че ще е 0:3. После ни питаха и какво става с Дунав Русе. :laughm:
В интервюто за Нова ТВ аз си мълчах, макар че доста ми се искаше да кажа, че мача ще завърши 0:3, но ме разубедиха. :bowl:
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб сеп 03, 2011 4:55 pm

На мен два пъти са ми вземали интервю от телевизии пред стадиона на Шумен :laughm: Първият път на 7 декември 1996 г. /мале колко съм бил млад.../, вторият на 11 март 2000 г. Имам записи на видеокасети на тези интервюта. Твоето ще го гледам после, сега нямам време.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб сеп 03, 2011 5:12 pm

quittr написа: Станахме дори и медийни звезди. :laughm: Запознахме се с Йоана Гочева и си поговорихме, снимахме се с нея, а дори и ни пуснаха на живо в спортната емисия: http://play.novatv.bg/play/252997/
Преди това за още някаква медия питха всеки от нас как ще завърши мача и само аз познах, че ще е 0:3. После ни питаха и какво става с Дунав Русе. :laughm:
Стига бе, дойде тук за няколко часа и веднага стана медийна звезда, а какво ли ще стане ако дойдеш за постоянно? :grin1:

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед сеп 04, 2011 12:39 am

На теб обаче май не ти дадоха думата. :?
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

quittr

Мнение от quittr » нед сеп 04, 2011 8:10 am

Да, това казвам и аз, че само си мълчах. Микрофонът не беше до мен и нямаше смисъл да се излагам да се провиквам... :grin1:
А този, който само мълчи е някакъв англичанин и предварително му казаха нищо да не казва. Това малкото пък се навря отнякъде, ние не го познаваме. :-?

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » нед сеп 04, 2011 11:00 am

Е тя не може всички, важното е че са те снимали. И тя си върши работата, и ти доволен. Хубава журналистка :P

quittr

Мнение от quittr » нед сеп 04, 2011 11:55 am

:thumbup: :P

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед сеп 04, 2011 11:29 pm

В Холандия се чудят на Матеус
04.09.2011| 22:37 часа
Холандските медии отразиха новината, че Станислав Манолев вече не е част от националния отбор на България или поне не присъства в групата за мача с Швейцария.
Последна промяна от Stringmeteo на нед сеп 04, 2011 11:42 pm, променено общо 1 път.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед сеп 04, 2011 11:42 pm

Мъри Стоилов: Англия можеше да ни бие с 10 гола
04.09.2011 21:16
Бившият национален селекционер нападна Лотар Матеус

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед сеп 04, 2011 11:43 pm

Матеус го подиграха даже самите германски коментатори по време на репортажа от мача по АРД. Думите на коментатора бяха буквално "Матеус, който има големи амбиции да бъде треньор на отбор в Бундеслигата, но засега уменията му стигат само до национален треньор на България". :laughm: после добавиха "България, много слаба, нищо не показва, Англия пълен господар на терена, атака след атака, от България не се видя абсолютно нищо, едно положение след ъглов удар и глава и нищо повече".

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » пон сеп 05, 2011 11:06 am

Stringmeteo написа:Мъри Стоилов: Англия можеше да ни бие с 10 гола
04.09.2011 21:16
Бившият национален селекционер нападна Лотар Матеус
Нахранимайкото типично по български напада една легенда. Чудно защо не анализира отбора при него, който беше хиляди пъти по зле, макар и Бербатов да играеше при него. Погромите и срама който изпитахме при Мъри не може да се сравни с 0:3 срещу голям отбор като Англия. Който наистина е очаквал равен или победа значи има проблем с главата. Какво е виновен Матеус че в отбора има банда фолкаджии? Какво е виновен че Манолев не е тренирал сериозно и му е показал резервната скамейка? Манолев голямата звезда веднага започва да се перчи и прави на важен, разчита на стари лаври. Матеус си го каза "Аз съм шефът!" Така че Мъри, ти робе на мениджърските интереси имаш най-малко думата. Матеус поне показва характер и не се свени да изгони всеки несериозник, пък бил той и "голяма звезда", докато ти Мъри.., видяхме те. Основно заради теб сме на това дередже.
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

wilkosz

Мнение от wilkosz » пон сеп 05, 2011 11:15 am

Мъри се провали в националния, но в Левски някак си успя да направи отбор, който играеше правилно тактически и жънеше успехи в Европа. :idea: От 20 години не бях виждал български отбор да играе толкова прилично и то без звезди, а с Милан Коприваров, Седрик Бардон и Христо Йовов.
Матеус няма никакви успехи като треньор, иска да е треньор в Бундеслигата, но никой не го ще. Но от друга страна до преди мача с Англия, успяваше да изстиска от играчите да тичат и да се борят, нямаха загуба. Но явно толкова си могат, който и да е треньор нищо повече няма да постигне.

Потребителски аватар
Radoslav Petkov

Мнение от Radoslav Petkov » пон сеп 05, 2011 11:23 am

Точно това имах предвид. Вижда се белега на Матеус - тичане и дисциплина, до някъде и повече тактическа грамотност. На нашите и професори в професията като Капело, Липи, Фергюсън да им викнеш все тая, няма ма'трял просто. Матеус не е никакъв треньор, но само от базата си на велик футболист е наложил повече и по-правилни указания и стил на работа от мистър Мъри. А за успехите на последния, не ги отдавам на него с екипа на Левски, това беше щастлив момент да се озове там като треньор. Той няма стил, видя се в национала, вижда се и там където е треньор сега. За мен Матеус е по-добрия избор от който и да е БГ треньор, защото в България треньорите ни са с български манталитет и остаряло мислене и нулева грамотност съобразена с европейските стандарти.

Потребителски аватар
Radoslav Petkov

Мнение от Radoslav Petkov » ср сеп 07, 2011 12:31 am

Разочароващ е мат'риала при националите 1:3 и от Швейцария.

Въпреки че показахме добър футбол в голяма част от мача отново сме на колене и винаги така ще бъде, когато банда фолкаджии са викани там. След триото Марто, Стилиян и Берба, националния ще бъде погребан за много дълго време във всякакъв смисъл. По-добре да го закрият. И да, много съжалявам за Лотар и нервите които пилее ала човека е безсилен, а даде всичко от себе си. По-добре да се спасява от тук. Единственото нещо което тоя отбор притежава е що годе халфова линия, без допирни точки към трагичната ни защита и безидейната ни атака. В този си вид приличаме на обезглавен, без крайници труп. Амин :thumbdn:

Малко хумористично, но си сверихме часовниците!
Последна промяна от Radoslav Petkov на ср сеп 07, 2011 12:36 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Radoslav Petkov

Мнение от Radoslav Petkov » ср сеп 07, 2011 12:33 am

Италия на Евро 2012 с рекорд

Попадението на Пацини донесе пета поредна победа на Италия в квалификациите. Това изравнява рекорда в квалификации поставен по пътя към Мондиал 2002 и Евро 2008 съответно от Трапатони и Донадони. Интересното в този рекорд е, че Италия не допусна гол при тези пет поредни победи. Всъщност адзурите не са допускали гол вече 7 поредни мача. Единственото попадение във вратата им реализира Естония. Италия е с най-добрата защита в европейските квалификации. Адзурите вече имат 22 точки от 8 срещи

Заключена

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”