ФУТБОЛ (стара тема, 2007-2008г.)

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

ФУТБОЛ (стара тема, 2007-2008г.)

Мнение от Weatherman » вт апр 10, 2007 5:37 pm

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » вт апр 10, 2007 6:07 pm

много тежко става положението,но така или иначе по-добре рано отколкото късно,все накога трябваше да се случи това,сега дано Мърито се съгласи да стане треньор поне временно,поне с Левски си опече работата..само той може да ни подреди отбора..или освен Балъков друг не виждам кой.срамота е да арзполагаш с толкова класни футболсити,а да не можеш да ги подредиш в оптимален вариянт,много кусури му намирам на Ицата,някои неща просто ме изумяват по отношение на тактика и смяна на футболисти.....Янкович няма никаво място в националния,сменя Йовов за Телкийски,вместо ПЕев,Томашич и Тунчев защитници-кога с аигрализ аедно пък те,че ги слага двамата...или 2 цесекара или 2 левскаря..да има синхрон,все пак не игарят всеки ден заедно...абе радвам се,че се махна крайно време беше.... :roll:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт апр 10, 2007 8:57 pm

Вече полза никаква, след като се провалихме и загубихме шансове за класиране. Стоичков изпорти втора поредна квалификация, това се разбра още в предишните мачове, но никой не взе мерки, преди да е дошла фаталната загуба на точки. Късно е за промени вече.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » вт апр 10, 2007 11:20 pm

Да ви питам случайно да знаете(по специално Гладиатора)Черноморец/Бургас/ и Нафтекс нали имаха общ собственик инямаха право да влязат и двата отбора в а група??? Какво стана? Питам, защото Дунав за сега са 3-ти и ако е така може да играят и бараж. Иначе Шумен и Хасково им дишат във врата така, че и третото място не е сигурно. :(

А Стоиков, колкото беше добър като футболист, толковоа не става за треньор!
Последна промяна от quittr на ср апр 11, 2007 8:54 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » ср апр 11, 2007 7:27 am

Куит ами случайно гледах репортаж репортаж от мача дунва-добруджа 5-2 :D (като дмиакини ,май сме най-коравия отбор в Бгрупа,но като гости нямаме победа засъжаление от много време.Чух коментаора да казва:Въпреки добрата игра Дунав изостава сериозно от преките си конкуренти за промоция в А група,но 3-място,което вмомемта заемат не е никак лошо,да се надяваме другия сезон да имаме повече шанс навън ,явно футболситите не са обиграни...има ного таланти,които биха повели отбпра в ъв вярната посаока,просто изисква време.Не вярвам този комментатор да не наясно с този аргумент,който ти изтъкваш,и аз мислех з атова преди време,но явно няма развитие а и на това ниво парите игарят голяма роляяяя,не мога да отрека,че Дунав с неверятните си x-овi zagubi с отbбори от длнта половина на таблицата не са пшлод на уговрени мачове...не вярам на нищо..вечее..преди3 години ходих ревдовно на мчаове...дунав беше първи и по сичко личеше ,че трябва да влезе в Агрупа,победи Искъря с 3-2..това беше паметен мач..и накаря оставаха 2 мача и давата ги загубихааа из а вършиха третиии...ако не с аиграли пари тука а зне многа да си обясняя...спекулираше се ,че нямат пари за лизенз а А група и са си проадли мачовете за пари,само ис амо да не влязат в Агрупа,как да тоиде да подкрепям такъв отбор,сам виждаш ппо мачове не отиват не повече от 3000-3500 души,галвно когато има дерби..на Дунав-Добруджа бях на мача..харесаха ми като игра,но ако не вземат навън точки за къде сме тръгнали.......иначе нз като знам нашите журалисти,които доскоро нямаха камери да предават мача на дунав от стадиона на 4-ти по-големмина град,няма да се очудя че не са наясно с тези казуси,включително и тоя,че 2 бургаски отбора с един треньор не могат да влязат заедноо........

quittr

Мнение от quittr » ср апр 11, 2007 8:53 am

http://www.bulgarian-football.com/bg/iztbgrupa.html Тук има класиране на източната Б група до сега.Като знам, че на Дунав им остават мачове като гост на Нафтекс и с Черномрец, с Шумен...иначе и аз ходя на мачове има от време на време.С Добруджа бях.Играха добре, но правят прекалено много пропоски сами с/у вратаря.Най-лошото е, че в отбора има само 2-ма русенци.Помня контролата на 26-ти февруари 2006-та Дунав би Левски с 2:0.Вярно, че беше само контрола,но Левски играха с почти всички титуляри накрая и неуспяха да вкарат дори гол.Като гледам резултатите има като гости.... :oops: http://www.bulgarian-football.com/bg/vgrupa.html Това е класирането на североизточната В група.Бенковки Бяла нанй-вероятно ще влязат дано и Аристон направят нещо.

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » чет апр 12, 2007 6:51 pm

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1030047 Bii chorbata po glavata, bii, bii ,bii !!! :lol: :lol: :lol:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет апр 12, 2007 6:58 pm

Само така! :wink:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » чет апр 12, 2007 7:01 pm

Радвам се ,че има левскарим във форума,надявам се са повече от чорбите.... :lol: ,малко се позложихме за купата,но Наско ще вземе мерки... 8)

quittr

Мнение от quittr » чет апр 12, 2007 8:06 pm

Ами аз, ако гледам български футбол то го правя, защото все пак са ми сънародници, мачовете в евротурнирите и зарадаи Дунав.Българския футбол не само е слаб и беден, но и гласят мачове, както им е удобно, съдиите свирят некадърно... :?

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » съб апр 21, 2007 9:42 pm

кУИТ СЕГА ГЛЕДАМ по кис 13 репортаж на мача на дунав и коментаторът каза,че се носили слухове за обединяване на Нафтекс и Черноморец в един отбор и 3-я фактически,които сме ние засега,ще играем баражи за влизане в А група :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

quittr

Мнение от quittr » съб апр 21, 2007 9:46 pm

Дано!Днес ги гледах със Шумен играха доста добре първото полувреме, но воде с 3:0 и се поуспокоиха.Второто Шумен вкараха, но после Дунав заиграха по-добре и стана 4:1.Шумен имаха и фенове имаха 3-4ма, но важното е, че имаха!И всъщност това по киса е запис на целия мач. :wink:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » съб апр 21, 2007 9:55 pm

Засега искам да си спестя нервите с нашите пародии,но влезем ли в А група мач няма да пропусна...сигурен съм,че стадиона ще се къса по шефовете..А като играем с ЦСка няма да е истина баце,гърло няма да ми остане да ги храня тия чорби,толкова съм им набрал.!!!!! :roll:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб апр 21, 2007 10:00 pm

То не че в А група не са същите пародии :lol: , ама хайде, от мен да мине, ще те оставя да живееш в щастливо неведение с илюзиите си още известно време :lol: ...

quittr

Мнение от quittr » съб апр 21, 2007 10:03 pm

Gladiator,
Засега искам да си спестя нервите с нашите пародии,но влезем ли в А група мач няма да пропусна...сигурен съм,че стадиона ще се къса по шефовете..А като играем с ЦСка няма да е истина баце,гърло няма да ми остане да ги храня тия чорби,толкова съм им набрал.!!!!! :roll:
Е разбира се.Щом с Нафтекс и Черноморец идват по 5-6хиляди какво ли ще стане с Левски,Цска...На реванша на Дунав Рома в Рим е имало 100 000 души!!!Сигурно знаете Николай Димитров от Лески-всъщност той е от моя блок :P

Заключена

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”