ФУТБОЛ (до 2009 г. вкл.)

Тъй като, както се оказва, има доста футболни запалянковци тук, явно е добре да има отделен раздел за целта...

Модератор: Radoslav Petkov

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед ное 08, 2009 9:12 pm

Днес в Бундеслигата другите продължиха да играя за Вердер, като Хановер открадна две точки от Хамбургер като завърши 2:2 вкъщи. А Вердер обаче също падна в капана на ремитата и не можа да победи на своя стадион Барусия Дортмунд, която пък се оказа черната котка за лидерите. Преди 2 седмици открадна реми в Леверкузен от лидера, сега стори същото срещу втория Вердер 1:1. Вердер си остана на второ място, следващия кръг гостува на Фрайбург а Леверкузен гостува на Байерн и лидерството на Бремен се отлага за тогава. :wink:
Друг е въпроса, че играта на Вердер днес беше трагична и той е този, който спечели 1 точка, а Дартмунд загуби две. Особено второто полувреме Вердер беше надигран тотално, но се отърва от загуба.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пон ное 09, 2009 8:24 am

Лион - Марсилия 5:5! :shock: http://www.youtube.com/watch?v=gPsa0Y0bTz8 Учудва ме наистина, защото Фрeнското първенство приципно е по-слабо резлутатнo. След 79-та мин падат 5 гола.

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » вт ное 10, 2009 1:04 pm

Лудо шоу!!! Коментатори се радват на мача на Наполи-Милан! :shock: :lol: http://vbox7.com/play:fd411b0a

quittr

Мнение от quittr » вт ное 10, 2009 1:10 pm

Тоя да не е сложил 1 милион на Милан? :roll: :lol: Ако не е залагал значи е ненорален.

Потребителски аватар
FENIX
Регистриран: съб мар 17, 2007 4:37 pm

Мнение от FENIX » вт ное 10, 2009 1:16 pm

:lol: :lol: :lol: Е те в Италия се правят на Латиноамериканските коментатори! А този е луд фен на Милан! :cool:

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » вт ное 10, 2009 8:11 pm

Този е много известен коментатор, името беше Тициано незнам си кой ( :lol: ). Луд фен на Милан.... :lol:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

wilkosz

Мнение от wilkosz » съб ное 21, 2009 7:21 pm

Вердер вече е лидер в Бундеслигата! След като днес изигра страхотен мач като гост и разби домакина Фрайбург с 0:6!!! Удари и две греди, съдията не даде чиста дузпа още и куп други положения имаше. Много силна игра с едно докосване, бърза, комбинативна, технична. Отдавна не бях гледал такава игра от който и да е отбор. Вердер трябваше да победи с 4 гола разлика поне, за да изпревари по голова разлика Байер леверкузен, но не се спря и продължи да мачка и да вкарва. При това без контузените Пизаро, Фрингс и Боровски. Разписаха се Алмейда два пъти, Йозил, Марин, Розенберг и Налдо. Пъбът, където гледах мача беше пълен, и от съседното помещение където беше за пушачи, феновете скандираха бурно "Вердер мейстер бундеслига". Невероятно удоволствие. Следващата събота Вердер приема настоящия шампион Волфсбург, който днес загуби на собствен терен от опашкаря Нюрнберг с 2:3 в последната минута :roll: :wink: :twisted: и изостава сериозно от борбата за титлата. :wink: Имам билет вече за този мач.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Voivodata

Мнение от Voivodata » съб ное 21, 2009 8:06 pm

Юги,повярвай ми,ти ме разби с твоята запаленост по футбола!Не вярвах,че човек с твоите нагласи и разбирания/за някои съм съгласен с теб/ ще е запалянко/игра на всички хора, и на тези които са далеч от догматичните ти разбирания за живота като цяло/ !
Едно е ясно-за метеорология и футбол ще си говорим ако се видим някой ден/за второто мога да съм на ТИ с теб/т.е. ти с мен/! :lol:

quittr

Мнение от quittr » съб ное 21, 2009 8:19 pm

Германското първенство според мен е доста добро и резултатно и се чудя защо по никоя телевизия не дават испанското, италиянското, немското? :-? Причините са ясни. Не че по интернет не може да се гледа, но едно е да слушаш коментар на български и съвсем друго на китайски, италиански, френски... Утре играят Байерн и Леверкузен, със сигурност ще е интересно. :roll:

wilkosz

Мнение от wilkosz » съб ное 21, 2009 9:26 pm

Войвода, това е стар навик, от дете. Когато баща ти те води от малко дете със себе си по стадионите, ставаш запалянко. :roll: Ставаш пристрастен и с промит мозък към футбола от дете моделиран... :lol: То когато се играе стойностно и красиво нищо не пречи да се наслаждаваш, както днес и да си възхитен. Нямам интерес към български футбол обаче вече...не си струва :D
Това не пречи на духовното ако е с мярка. Бях в период, когато игнорирах всичко, което е светско. Но това е по-лошо, защото се превръщаш в сектант, отколкото да се приземиш на земята и да приемеш, че нищо човешко не ти е чуждо.

quittr

Мнение от quittr » съб ное 21, 2009 10:14 pm

yogimax написа: Това не пречи на духовното ако е с мярка. Бях в период, когато игнорирах всичко, което е светско. Но това е по-лошо, защото се превръщаш в сектант, отколкото да се приземиш на земята и да приемеш, че нищо човешко не ти е чуждо.

:thumbup:

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед ное 22, 2009 12:48 am

Репортаж от вихрения мач Фрайбург-Вердер 0:6 :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=rBjuZvR4RK4

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед ное 22, 2009 6:31 pm

Чудесно, отново изгоден за Вердер резултат. Байерн и Байер завършиха напарво 1:1, Байер измести Вердер от върха с 1 точка, но Байерн който има най-големия потенциал футболисти и средства и се сочи за претендент за титлата номер 1 отново игра слабо и загуби поредните 2 точки, като се намира на безопасното за Вердер :wink: осмо място в класирането. :roll:

quittr

Мнение от quittr » нед ное 22, 2009 7:04 pm

Видяхте ли какво направиха Тотнъм с Уигън? :shock: Такъв резултат по телевизията мисля, че не съм виждал. Помня един мач Литекс-ЦСКА 8:0, но повече не помня. Иначе на живо съм виждал - Дунав-Острица 10:1. :lol:

wilkosz

Мнение от wilkosz » нед ное 22, 2009 8:25 pm

Отново чудесно, току що друг конкурент на Вердер, Хамбургер загуби у дома с 0:1 от слабака Бохум и остана на 3 точки зад Вердер, като това е втора загуба вкъщи поред след онази от Борусия Мьонх, и до голяма степен изважда Хамбург от борбата за титлата. :roll: :wink:

Заключена

Върни се в “Футбол, спорт изобщо”