Алтернативна сексуалност

Името е достатъчно красноречиво...

Модератор: mmirro

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » пет ное 29, 2019 5:15 am

Брей, то тука цяло сборище бе! Сега ми се проясни, защо някои разговори и спорове във форума протичат по странен и трудноразбираем за мен начин, а то било проекция на други личностни фактори! Това беше полезна информация, която ще ми спести доста време! :buble:
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет ное 29, 2019 8:52 am

Аз също напускам конкретната тема, буквално ме фаща страх - такива мъжкари се оказаха, начело с камингаутнатия!! :buble: :grin1:

Знаете култовия виц за св. Петър 8-)
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » нед дек 01, 2019 1:00 am

Stringmeteo написа:
чет ное 28, 2019 5:26 pm
raptor написа:
чет ное 28, 2019 1:44 pm
Мен много ме дразниха в сайтове за запознанства преди 10-тина години, пише си, че се интересувам от жени, а разни мазни пендели ми се бутат. Определено е неприятно, иначе не ме дразнят когато не ме закачат, ...
Специално за това се съгласявам с две ръце :thumbup: :thumbup: , и мен са ме издразвали много пъти така едно време, когато се подвизавах в подобни сайтове
И сега е абсолютно абсолютно същото... :grin1:

Абе само на мене ли не са ми проблем хомосексуалните? Осъзнавам, че да остаряваш наистина не е хубаво. Ставаш комплексирана консервативна чичка. В 90% от случаите. Какво ще ви направят Уинди или Макса? Оставяйте ги да си ебат каквото искат и толкова. Вие да не би да им светите? Кое ви е толкова вълнуващо, че всеки път стават драматични дискусии, шок и драма как Макс е педал? Айде мъжкарите да ми обяснят, малък съм още и не ми идва на ума на мене... :dontknow: :flourish:
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед дек 01, 2019 1:11 am

На мен не са ми никакъв проблем, както трябва да е станало ясно отдавна. Но ми е проблем всякаква подобно нахална "инвазия" за неща, за които би трябвало да става пределно ясно (от написаното в случая - обявите ми в подобни сайтове винаги бяха много дълги и подробни), че изобщо не търся. Ако пък някой е тълкувал както си иска написаното или просто ме е "харесвал" единствено на база някаква снимка :laughm: , си е лично негов проблем, а не мой и аз имам пълно право да се ядосам и да го разкарам колкото си искам безцеремонно във всеки подобен случай. :dontknow: Точно по същия начин се издразвам, например, когато ми се обади някоя "кака" от маркетингов кол център на банка или кабелен оператор и започне агресивно да ми предлага разни "изгодни" техни продукти и не се усмирява особено даже и след като любезно й намекна, че нейната оферта точно за мен не е примамлива и всъщност търся нещо различно - в такива случаи често се налага да стана даже груб, за да успея да усмиря устрема на "каката" отсреща :dontknow: ...

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » нед дек 01, 2019 1:31 am

Истината е, че просто трябва да приемем света такъв какъвто е, а не да очакваме светът да е такъв, какъвто ние искаме. Всеки човек има свое разбиране за света, свои ценности, нека не им пречим, а преследваме нашите цели и мечти. :D Омразата и хейта определено са деструктивни дейности. Аз също нямам нищо против, за мен е все едно да мразя хора със синдром на Даун и т.н. Не вярвам, че някой нарочно ще тръгне да прави секс с мъж и да си пъха члена в костмат мъжки задник или да иска няколко дни да ака течно с болки отзад и хемороиди. Просто е естествен порив явно. Нека не им пречим.
На мен по фейсбук са ми писали педали, даже имаше един от Биг Брадър дето бил... :laughm: Пробват си късмета явно навсякъде.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » нед дек 01, 2019 1:38 am

Ники, проблемът е, че Макса се опитва да си налага безумната си гледна точка. Ако си беше просто гей, ходещ по гей барове - ок, но той пише яко феминистки неща. Скролни няколко страници назад. Има някои големи негови шедьоври.
wilkosz написа:
пон авг 31, 2015 8:30 pm
Жените са непълноценни същества със слаб характер, беззащитни, ревящи, с много лабилно настроение, манипулативни и змии и вие сте си изгубили ума по тях заради две заоблени неща и едно нищо /дупка/. :green: :dontknow:

Потребителски аватар
nikolai kamburov
Регистриран: вт апр 29, 2014 9:54 pm

Мнение от nikolai kamburov » нед дек 01, 2019 1:52 am

Да, това по- горе е наистина неадекватно и грозно. Конкретно за това съм съгласен...
"Вкаменелостите са буквите, с които Земята е писала своята история"
Ж.Кювие

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » нед дек 01, 2019 2:21 am

Макса нека се пробва да каже това твърдение пред майка ми и набързо ще си тръгне с подвита опашка и наведена глава. Най-общо казано има 4 вида темперамент ( сангвиник, холерик, флегматик и меланхолик) и те не зависят много от пола. Ако в една 2-ка жената е холерик, а мъжът някой от другите темпераменти познайте кой ще командва парада и ще взима решенията като цяло.
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » нед дек 01, 2019 7:44 am

На мен не са ми проблем, когато не ме закачат, както написах по-горе. Имах едно гадже, която имаше колега педал, веднъж ме заведе на тяхно събиране. Ми беше забавно честно казано, ръсеха лафове и се спуках от смях. Не съм имал проблем с тях защото си го слагат с други такива. Дразнещо е когато ти се бутат и гледат на тебе като сексуален обект. А за отношението към Макса, мисля че е пределно ясно предвид шедьоврите му тук. С Уинди никой не се ебава на тема сексуална ориентация, защото момчето се държи по съвсем различен начин и не си натрапва ориентацията на никой.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед дек 01, 2019 9:51 am

С нищо не съм парадирал. И също мразя гей парадите и не ходя. На работата никой нищо не знае за мен. Мислят, че съм хетеро. Шефът ме пита дали не съм си намерил нова приятелка. :grin1:
Даже и тогава не казах истината. Никого не го интересува какъв си. Там хората нямат проблем с това. Но в България с вашето мислене и неприемане сами създавате проблема.
Тук се наложи да кажа, защото бях обвинен , че защитавам социализма а съм се шибнал в Германия заради парите.
Какво щеше да е бъдещето ми сред хомофобските българи???
Тук се надпреварвахте да честитите бебето на сестрата на Уинди, Леберкеза си разказа любовната драма и получи съчувствие. Ако някой хомосексуален си разкаже драмата обаче е натрапник и няма да извика съчувствие, а омраза...
За това помислихте ли? А постоянното натрапване на Бисмарк, колко щастлив бил че има деца и как аз нямало да имам.... Много сте далеч от някакво разбираемо и толерантно поведение и дори не го остзнавате.
А за жените, ми те просто са си такива. Описах качествата им.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

4uk
Регистриран: пет май 10, 2019 1:02 pm

Мнение от 4uk » нед дек 01, 2019 10:46 am

А майка ти, сестра ти, те също ли са в описаната категория "всички жени"? Все пак човек е продукт на някакво семейно възпитание и ценности. Нищо чудно като виждаме резултата!
Между другото неудобната вече дума "педераст" има сродно значение с думата "педофил" и тя означава мъж, който има влечение към млади момчета. Някога е нямало политкоректност и са наричали нещата с правилните имена. Това е основния начин за предаването на педерастията - по полов път. Повечето такива хора, в ранен етап в който сексуалноста им не е била още ясно диференцирана са били подлъгани от явен, по скоро прикрит хомосексуалист. Повечето лични истории, които съм чувал говорят за това. Историите за особената им генетика са приказки за наивници. Всички яки мъжаги в този форум, ако ви бяха отпорили отзад на 13 годишна възраст или наврели нещо в устата ви, то сега щяхте да защитавате тезата, че лявото е нормално. Не, не е!
Пазете децата си далеч от такива хора - те са уникални манипулатори и въздействат дори по подмолен вербален начин.
След като младежите изявят и реализират правилната си сексуалност, опасността от девиации драстично намалява.
Може би сте чували, че в едни минали времена, когато свободния секс преди бракът е бил табу, някои умни бащи са водили поотрасналите си момчета в публичен дом за да се запознаят с правилното предназначение на това между краката им. Просто профилактика за правилна сексуална ориентация!
:deal:
Истината и само истината,... както я разбирам аз! Нищо лично към никого! Написаното по-горе не важи за никой от членовете на форума!
Последна промяна от 4uk на пон дек 02, 2019 3:44 am, променено общо 4 пъти.
Не споря с прости хора - времето ми е ценно.

raptor
Регистриран: вт юни 17, 2008 7:05 am

Мнение от raptor » нед дек 01, 2019 11:09 am

В голяма грешка си, не очаквай да срещаш разбиране с поведението ти на педераст-женомразец. Ти толерантен ли си към нас, тези мъже, които ценим жените си, майките си, сестрите и дъщерите си? Те са по-различни от нас мъжете, имат някои недостатъци, но и предимства. Така ни е създала природата, че да се допълваме взаимно в едно завършено цяло като семейство, нещо което не можеш да асимилираш като хомосексуален. Вместо това ни навираш педерастията си като нещо висше, да не търся друг твой шедьовър из темите.

Потребителски аватар
yavor_zhekov
Регистриран: чет юли 31, 2014 4:02 pm

Мнение от yavor_zhekov » нед дек 01, 2019 11:10 am

4uk написа:
нед дек 01, 2019 10:46 am
А майка ти, сестра ти, те също ли са в описаната категория "всички жени"?
Не очаквай да ти отговори. Приказките са му празни без никаквa подкрепа от факти или логична обосновка.
"Страхът е просто състояние на ума, а състоянията на ума подлежат на контрол и насочване" - Наполеон Хил, Мисли и забогатявай..

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед дек 01, 2019 12:00 pm

Удаде се на трола Мастеръ да разлае кучетата с този цитат, който съм писал преди повече от 4 години. Специално го е търсил, сигурно с часове, разлиствал е страници ЧЕТИРИ години назад, за да го намери и пльосне. Това са качествата на троловете. Жалка работа. :deal:
И не се опитвайте да изкривявате думите ми. Никъде не съм казал, че не е нормално жените да са такива. Тъкмо защото това е тяхната природа, те не са виновни. никъде не съм казал, че са виновни, че са такива. Но именно заради това тези техни по природа дадени слабости в характерите им не ме привличат. Ако вас си привлича хленчещо слабовато и манипулативно същество, то това е отделен въпрос.
Ето защо да пътуваш на почивка с мъж е много по-лесно и приятно. Никой не мрънка, не създава проблеми, не плямпа без спирачка и не те използва и не ти се обляга на рамото. :grin1:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » нед дек 01, 2019 1:06 pm

По-скоро само няколко минути назад в тази тема. (около 17-та страница) ;) То имаше един твои пост още по-провокативен, който породи мнооого коментари в тази тема, но гледам, че го няма. Вероятно е изтрит. Иначе твоите тъпизми са навсякъде и не се налага да се търси много. :laughm:

Отговори

Върни се в “Човешките взаимоотношения. Успехът в живота”