УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ

За цигарите, алкохола и наркотиците е ясно, но май има и други видове пристрастявания...

Модератор: mmirro

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » пон мар 09, 2009 10:18 am

Интересно клипче, посветено на наркотиците и хита сред младежите амфетамин(кокаина на бедните).
Амфетаминомания - Болница, Затвор Или Смърт!
http://vbox7.com/play:edb65782

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » чет ное 05, 2009 5:01 pm

А, сега к'во прайме?! :lol: :lol: http://vbox7.com/play:6417593c

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед апр 18, 2010 5:48 pm

В САЩ правят панаир на марихуаната
18.04.2010 12:23
Според организаторите една от целите на събитието е да покаже колко широко разпространена е станала употребата на марихуана в Калифорния
Хора, употребяващи марихуана за медицински цели, се събраха край Сан Франсиско за откриването на двудневно изложение на бонгове, пулверизатори, сладкиши с хашиш и други продукти, свързани с марихуаната, предаде АП.

На Международното изложение на канабис и коноп можеха да се видят младежи с оръфани дънки и бейзболни шапки, които пушеха марихуана редом до застаряващи хипита.

Един от посетителите каза, че марихуаната му помага да превъзмогне хроничните болки в коляното.

През 1996 г. жителите на Калифорния одобриха мярка, позволяваща на болни хора да използват марихуана с лекарско предписание.

Но защитниците на марихуаната настояват за още по-либерализиран режим и през ноември избирателите в щата ще решат дали да одобрят легализирането и облагането с данъци на марихуаната.

Според организаторите на изложението една от целите на събитието е да покаже колко широко разпространена е станала употребата на марихуана в Калифорния, отбеляза АП.
Тези са ебати пропадналата нация, още малко и съвсем ще ми паднат в очите, дотолкова, че... направо не знам, не че вече не са ми стигнали до 13-та глуха де... :drunk1: :vomit:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт юли 27, 2010 1:45 pm

Продават опиат като "тор за цветя" по морето
26.07.2010 12:51
Според специалисти употребяващите дрогата изпадат в състояние, подобно на шизофрения, и най-честото лечение за тях е настаняване в психиатрична клиника

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср сеп 15, 2010 10:02 am

Джордж Майкъл влиза в затвора
14.09.2010 17:55
След като за пореден път Джордж Майкъл е хванат да шофира след употреба на наркотици, той най-накрая бе осъден и влиза зад решетките

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » ср фев 09, 2011 3:45 pm

250 венозни наркомани преброи БЧК в Кюстендил, в Дупница само 4

Над 7200 нуждаещи се от 172 населени места от Кюстендилска област са раздадени храни от интервенционните запаси на ЕС. Те са получили 50 290 кг брашно, 128 875 кг ориз, 28 563 кг захар, 28 703 кг спагети, 7317 кг бисквити и 321 533 кг макаронени изделия. По програмата са предоставени и близо 39 тона храни на 17 социални институции. Общата стойност на храните е 499 598 лв...
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 01, 2011 4:26 pm

Боливийците си искат коката

Властите в страната възразиха срещу забрана за дъвчене на кока в конвенция на ООН против наркотиците

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед авг 14, 2011 4:20 am

В Хърватия пушат ароматизатори

Сместа от различни треви "Хербал микс" е най-продаваният продукт в Сплит. Междувременно проучване показа, че водите от канализацията в Антверпен съдържат най-голяма концентрация на кокаин

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед фев 05, 2012 1:22 am

Мои приятели в Германия пушат канабис, или слагат в курабии от него и после ги ядат. Твърдят, че за 3-4 часа се чувстват с изострени сетива, усещат повече неща и са по-будни. Настроението се повдигало. И на мен ми предлагат. Но досега само отказвам. Казват, че не е вредно в малки дози и ако не се пристрастиш е ОК. Вие какво мислите? В интернет изчетох различни неща. Аз отначало бях в шок от техните деяния, но сега вече се замислям какво пък ако опитам един път... :hmm: Курабиите чакат във фризера, замразени...Стига да пожелая. :dontknow:
Дори човек, който е дълбоко духовен, който ходи наскоро в ашрам при някакъв гуру в Индия и е много сериозен човек, дори той си прие канабис пред очите ми и се чувстваше блажен...Като гледам, почвам да се изкушавам.
:roll:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
dacahyg
Регистриран: нед окт 17, 2010 10:08 pm
Местоположение: София,,Красна Поляна 2 и 3, Стрелбище, Студентски град, Дървеница, Бояна, язовир Пчелина.

Мнение от dacahyg » нед фев 05, 2012 1:30 am

yogimax написа:Мои приятели в Германия пушат канабис, или слагат в курабии от него и после ги ядат. Твърдят, че за 3-4 часа се чувстват с изострени сетива, усещат повече неща и са по-будни. Настроението се повдигало. И на мен ми предлагат. Но досега само отказвам. Казват, че не е вредно в малки дози и ако не се пристрастиш е ОК. Вие какво мислите? В интернет изчетох различни неща. Аз отначало бях в шок от техните деяния, но сега вече се замислям какво пък ако опитам един път... :hmm: Курабиите чакат във фризера, замразени...Стига да пожелая. :dontknow:
Дори човек, който е дълбоко духовен, който ходи наскоро в ашрам при някакъв гуру в Индия и е много сериозен човек, дори той си прие канабис пред очите ми и се чувстваше блажен...Като гледам, почвам да се изкушавам.
:roll:
Докато не пробваш няма да разбереш за какво става дума. Но първо си изпуснал времето - това е за младежи между 16 - 20. Второ ако решиш да разчиташ на тревата че ще бъдеш по деен - забрави. Можеш да пробваш за майтап някоя събота и дотам. В общи линии не се захващай тепърва. :cool:
Бръмча цял ден........

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » нед фев 05, 2012 1:47 am

Аааа така пробвай ,после веднъж и още веднъж ,хубаво ще ти стане настроението :D :D

Потребителски аватар
wolfie
Регистриран: вт дек 23, 2008 2:11 pm

Мнение от wolfie » нед фев 05, 2012 2:17 am

Макс не знам какви са тези твои приятели, но нещо не ми звучи добре това. Щом е толкова възвишен този от Индия, защо са му стимуланти, за да бъде такъв? Всъщност какво давам акъл, като никога не съм пробвал трева. Почти не познавам хора, които като мене да не са пробвали никога. Иначе цигари съм пушил, но не сериозно.
Но трябва да спомена, че моя позната имаше сериозни последствия от пушенето на трева, уж безобидно, още в ученическите години. Става въпрос за някакъв вид паник атаки, не съм запознат точно, но се изразява в пристъп на безпокойство без видима външна причина. Така че съм с доста, ама много резерви към подобен род начинания. Да не говорим, че това май е първа крачка към по-тежки неща.
Аа и друго, нямам идея, защо хората пушещи трева гледат да приобщят и други към тяхната партия, но е факт.
There is not such thing like "enough snow" ;) http://skuky.net/41598
АМС Камера
Windy - НЯМА КРАЙ ВЕЧНА ЗИМА НЕКА ИМА

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » нед фев 05, 2012 2:24 am

Е то пробваш ли един път ,след това ти става навик.Тревата (канабисът) никак не е средство за стимулиране ,поне според мен.В днешно време възрастните деца правят това за да се докажат колко са ''големи'' ,за его или нещо от тоя род.Иначе не може да се говори примерно като лек на депресията ,това си е чист наркотик!

Blood
Регистриран: съб авг 13, 2011 8:59 pm

Мнение от Blood » нед фев 05, 2012 8:47 am

Ванката написа:В днешно време възрастните деца правят това за да се докажат колко са ''големи'' ,за его или нещо от тоя род
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » нед фев 05, 2012 10:22 am

Според мен, Макс, нищо няма да ти стане от един опит. Има вероятност нищо да не усетиш първия път, а когато усетиш ефекта следващите пъти, може и да не ти хареса (заради паник атаките, за които спомена Волфи, лично мен една такава доста ме травмира преди няколко години и от тогава само веднъж съм опитвал пак). Но можеш да пробваш, нищо не губиш. Не вярвам че ще станеш тревоман. И все пак внимателно, защото е опасно това нещо, каквото и да пише по форумите, имам приятели, които тревата доста ги промени към лошо, станаха апатични, безперспективни, без интереси и т.н.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)
Зона Б5 - http://weather-webcam.eu/sofia-zona-b-5 ... a-panorama

Отговори

Върни се в “Вредни пристрастявания”