КОЙ СЕЗОН МИ Е ЛЮБИМ?

Е, във всяка област е пълно със смешки и куриози, както и със странни лични пристрастия, а какво остава за метеорологията... :-D

Модератор: Radoslav Petkov

Кой сезон ми е любим ?

Пролет
3
7%
Лято
12
29%
Есен
1
2%
Зима
25
61%

Общо гласове: 41

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

КОЙ СЕЗОН МИ Е ЛЮБИМ?

Мнение от Weatherman » вт авг 21, 2007 8:40 pm

Vreme e da se napravi edno oficialno zapitvane po vuprosa " Koi sezon mi e liubim ?". Ne moje v edin forum za meteorologiq da nqma anketa za edin tolkova razprostranen vupros ! :roll: Ochertava se rezultatite da sa dosta interesni, zashtoto po moi nabliudeniq shte ima edno ogromno mnozinstvo, koeto shte glasuva za edin ot sezonite. Daje vpechatleniqta sa mi, che vsichki uchastnici imat edin i susht liubim sezon, a samo edin se otklonqva ot "praviq put". :lol: Ama moje i toi da razmisli... :lol:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт авг 21, 2007 8:42 pm

Протестирам, трябва да има опция "Всички", а освен това евентуално и такива с по два сезона... :roll: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Weatherman

Мнение от Weatherman » вт авг 21, 2007 8:43 pm

Ami iztrii tazi tema, za da napravq nova togava... :roll:

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » вт авг 21, 2007 10:03 pm

:cool: Zimata e moq vdyhnovitel,lqtoto v Ruse ne e za predpo4itane...nz :roll: po princip bqloto-snega e simvol na smyrtta,obla4noto vreme uj navqvlo tyga i lo6o nastroenie,a tova na men vyzdeistva dosta motivira6to i super komfortno...vie kakvo 6te kajete...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт авг 21, 2007 10:26 pm

Weatherman написа:Ami iztrii tazi tema, za da napravq nova togava... :roll:
Защо да я трия, би трябвало да можеш да я редактираш. Не можеш ли???

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » вт авг 21, 2007 11:30 pm

Стринг е много прав.Аз се колебаех м/у зимата и есента, но все пак гласувах за зимата, макар че понякога/по-рядко/ми харесва и пролетта.

Потребителски аватар
Weatherman

Мнение от Weatherman » вт авг 21, 2007 11:36 pm

stringmeteo написа: Защо да я трия, би трябвало да можеш да я редактираш. Не можеш ли???
Otkude ? Moga samo mnenieto da redaktiram, no anketata ne vijdam kak...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср авг 22, 2007 12:16 am

Ееее, можеш, ама как да ти обясня сега...

Абе не знам, може пък да са го направили и да не можеш, но сега нямам време да пробвам, по-късно...

Потребителски аватар
Weatherman

Мнение от Weatherman » ср авг 22, 2007 1:10 am

Ami pone ne vijdam kak...

Koi e druznal da glasuva vtori za lqto ?! Haide za String znaem...
Sega mi se zagrozi anketata s celi 2 glasa za lqtoto ! :bowl: :bowl: :bowl: Ama vie da ne si mislite, che v tozi forum cari demokraciq ?! Nqmate pravo da glasuvate za otgovor, razlichen ot "esen" ili "zima" - zabranqvam ! :lol: Shte se oturvavam ot narushitelite. Shte gi prashtam v lager v Sibir na bavna i muchitelna smurt. Kakto e kazal drugarqt Stalin " Ima chovek- ima problem, nqma chovek- nqma problem" ! :lol:

Потребителски аватар
Weatherman

Мнение от Weatherman » ср авг 22, 2007 2:02 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! Treti glas za lqto ?! Stiga be, stalinovite lageri na smurtta nqma da mi stignat, trqbva da stroq novi. :lol: String, treti glas se poqvi, kogato ti beshe online. Nali ne manipulirash vota po nqkakuv nachin ? :nono: :lol: Vuzmojno e i da si dal prosto glasa si za purvi put, no ne znam... Otkude se vzeha celi 3 glasa za lqto ?

VNIMANIE !
Nalagat se nqkoi promeni poradi "stranni" rezultati. Nalaga se qven vot. Neka vseki napishe koi ot otgovorite e izbral, za da vidim kak se poluchava tozi rezultat. Za nqkoi veche e qsno, neka i drugite napishat. A i mislq, che anketata shte e po-interesna, kogato vseki znae za liubimiq sezon na drugite uchastnici. Az glasuvah za otgovor "ZIMA".

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср авг 22, 2007 8:01 am

Моят глас беше първия за лято. Колобаех се между пролет и лято, но избрах лятото заради субективни прочини. Аз никога не бих гласувал за есента или зимата. Есента за мен е сезон за носталгия по отминалото лято, тъга заради края на плажа, макар че когато имам възможност ходя до началото на ноември. За мен есента е символ на замиращия свят. Цялата природа, всичко "замира " заради преближаващата зима. Наоколо става пусто,няма ги лястовичките, дните намалят и стват все по-мрачни.
Зимата е сезон на изпитание и също не ми харесва. Не че не обичам студеното време, но като дледам животинките(напр. врабчетата) как са се свили и умират от студ, направо ми се къса сърцето. За мен зимата е един умрял сезон.... :(
Пролетта :P Това е най-хубавият сезон. Сезона на възраждащата се природа. Всички се радват на увеличаването на деня и силата на Слънцето. Във въздуха се носи миризма на цветя, птичките пеят радостно, морето започва да се стопля. Това е един хубав сезон , но лятото си е номер 1....
Лятото е сезонът на изобилие. Аз ходя и плувам всеки ден, играя "швепс" на плажа, понякога и шах, събираме се приятели и ходим на капанчета и дискотеки. Въобще животът кипи на макс. В приридата също има изобили и живот. Всички отглеждат малките си и увеличават популацията, има храна за всички и всички са щастливи по своему. Сякаш през този сезон животът надделява над смърта...
Все пак всички сезони трябва да ги има и лятото трябва да е горещо( в норма) и зимата да е студена. Искам или не всички сезони са необходими и важни... :wink:

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср авг 22, 2007 9:44 am

Yedyr ima dosta anonimnici registrirani vyv foruma,no ne oblevat nito duma,moje otq tqh nqkoi da sa u4astvali v klasaciqta,zabelqzal sym,4e po igruite na siata u4astvat hora,koito nqmat i edin post :roll:
ZIMA!!!

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » ср авг 22, 2007 11:02 am

Я, още един с лято! Кой ли е? :rofl: :gren:

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср авг 22, 2007 11:30 am

Абе всеки ще гласува, както си иска.По принцип мнозинството от хора предпочитат лятото, а тука са 6 на 4 за зимата.И аз за зимата гласувах, но и есента много ми харесва.То всеки сезон си има хубави неща, но незнам.Есента всичко е шарено, листата падат от съвсем лек ветрец...Това много ме успокоява.Зимата всеичко е бяло, снежинките бавно падат....Май ще има балотаж. :lol:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » ср авг 22, 2007 4:07 pm

Зима.Засега 7-4.Не знам но просто не обичам и ненавиждам горещините.Роден съм зимата и тя ми харесва най-много. :wink:

Отговори

Върни се в “Лично отношение. Mетео-смешки и... глупости”