Конкурс 'Дядо Коледа'

Турнири (различни от метеорологичните), анкети, импровизирани състезания...

Модератор: Hristo Chipilski

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » вт дек 25, 2007 3:32 pm

После кажете каква марка е ,да си го купим и останалите :wink: Все още може би се пази като тайна-изненада :cool: ,затова и не чакам бърз отговор.Стринг радвай се ,че няма много кандидати-1-во ще има разочарования,2-ро на теб ще ти е гадно,че повечето няма да успееш да зарадваш.Но знай,че аз от името на печелившите ти благодаря за щедростта. :wink: Не си мисли,че интересът е бил малък.Знам какво е подаръкът от сърце,ти акцентира върху това,а и не е далеч от мисълта защо го правиш.Просто повечето не искахме да ти утежняваме избора и някак си да те провокираме да се чувставш в неловко положение на кого да угодиш.Но може и да си прав,това все пак е конкурс :wink: и все пак си мисля,че ако се бяха се намесили повече кандидати щеше да има леки разногласия в крайна сметка :lol: ,не визирам себе си,а и не мога да твърдя за другите,но го има и това.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » вт дек 25, 2007 3:36 pm

Завистта е нормално човешко чувство, разумаът е да я сдържаш и да я приемаш с усмивка. :wink: Това сам си гоизмислих, ама мисля, че си е вярно донякъде. :roll:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » вт дек 25, 2007 3:40 pm

Аз не изпитвам пък никаква завист и няма за какво, пък и в моята документация написах, че ако остане нещо, само тогава може Стринг да се замисли, иначе подаръкът съм сигурен, че е добър и си струва вниманието, аз ще го видя де :lol:

2007най-топлавBG
Регистриран: съб сеп 15, 2007 6:42 pm

Мнение от 2007най-топлавBG » вт дек 25, 2007 3:46 pm

quittr написа:Завистта е нормално човешко чувство, разумаът е да я сдържаш и да я приемаш с усмивка. :wink: Това сам си гоизмислих, ама мисля, че си е вярно донякъде. :roll:

Аз се опитах да я прикрия,но за съжаление я показах :oops:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт дек 25, 2007 4:23 pm

2007най-топлавBG написа:Честито на печелившите :P 8-) .Не съм толкова зле,че не мога да си купя такъв термометър,така че нито съжалявам,нито претендирам.Само ми е интересно да попитам String в какво се изразява частичният комплект документи на weatherman :?:
Не знам какъв точно е подтекстът на въпроса ти, но е очевидно, че той изобщо не е казал в сериозен тон, че иска термометър, да не говорим, че не е казал нищо за това, какво ще го прави и т.н... Да кажем, че в крайна сметка приех шегите му поне като за желание да получи термометър :) ...

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » вт дек 25, 2007 4:32 pm

Ама аз наистина не говорих серизоно и не съм си и помислял, че ще бъда сред печелившите. Нека някой друг да получи този термометър. Например бих искал да го преотстъпя на 2007най-топлавBG. :roll:
Реалист.

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » вт дек 25, 2007 4:33 pm

Стринг ако става въпрос и аз желая да имам такъв термометър,но за тази цел ще отида до магазина и ще си го купя.Това,че не съм изявил желание за подарък от Дядо Коледа :lol: ,не означава,че не ми трябва.Напротив :D само да разбера кой е най-добрият,който ти си избрал и ще си го взема.Просто така реших,че ще има много желаещи от по-малките и дори се очудвам,че не си зарадвал Килъра,но и той явно не бил достатъчно послушен :lol: :lol: и не е изпълнил препоръките на добрия старец :lol:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski

Мнение от Hristo Chipilski » вт дек 25, 2007 4:38 pm

:lol: И, а пък аз тази година най-много съм слушал, напротив :lol:

Ако наистина weather не го иска, в което се съмнявам, нямам нищо против да ми бъде връчен, добър подарък ще е за именния ми ден, но отново казвам, че не искам да съм нахален и натрапчив, ако някой има нужда, веднага трябва да му се даде :P

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт дек 25, 2007 4:39 pm

Е, само сега да не се получи обратният ефект, караници и противоречия. Определено не съм искал да се стига до такива неща... :roll:

ОК, явно трябва да поизчакам малко духовете да се поуспокоят, и без това подаръците ще пътуват другата седмица... :wink:
Weatherman написа:Ама аз наистина не говорих серизоно и не съм си и помислял, че ще бъда сред печелившите. Нека някой друг да получи този термометър. Например бих искал да го преотстъпя на 2007най-топлавBG. :roll:
Насила хубост не става, както е известно... :hmm:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » вт дек 25, 2007 4:42 pm

Като се подарява нешо,се подарява на всички по принцип,но това в този случай е невъзможно и затова човек като се наема трябва да преценява рисковете и последствията. :wink: Не всички са като мен,в това няма нищо лошо.(последните ми думи имта скрит подтекст)

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт дек 25, 2007 4:48 pm

Gladiator написа:Като се подарява нешо,се подарява на всички по принцип...
Това не го разбрах, но карай... Нали не си забравил, че това все пак беше конкурс, макар и организиран от Дядо Коледа? И може би аз също съм влагал някакъв скрит подтекст в цялата работа :wink: ...

Хайде, аз ви оставям с празничните софри и се оттеглям към моята, весел остатък от празниците! :wink:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » вт дек 25, 2007 4:55 pm

Да естествено така е най-редно Стринг.И това,че е конкурс може би накланя везните към нещо по-различно,върху каквото акцентираш ти.Ако го приемаш като обида,това че повечето участници не са проявили интерес моля да бъда извинен от името на всички,които малко или много се държаха несериозно към страхотната оферта :lol:
И весело прекарване и на теб :wink:

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » вт дек 25, 2007 4:58 pm

Весело прекарване на всички!Аз ще трябва да изчакам, защото още не е готово.Може да кача някоя друга снимка от вчера и днес. :roll:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski

Мнение от Hristo Chipilski » вт дек 25, 2007 4:59 pm

Весело прекарване на Стринг, аз също ще изчакам още малко. :wink:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб дек 29, 2007 9:46 pm

Последно, само quittr ли иска термометър???

Отговори

Върни се в “Други турнири, анкети, тестове, игри”