ИМА ЛИ ЧАЛГА ФЕНОВЕ?

Ами то май е ясно...

Модератори: Radoslav Petkov, ASENOV

Фен ли сте на чалгата, чалгаджии?

Да!
13
14%
Мега фен!
3
3%
Не!
24
26%
Анти чалга фен!
27
30%
И да, и не!
24
26%

Общо гласове: 91

petet
Лято е ;)
Регистриран: пон яну 22, 2007 9:49 pm

ИМА ЛИ ЧАЛГА ФЕНОВЕ?

Мнение от petet » съб ное 24, 2007 1:47 am

:lol: :lol: :lol:

АБСОЛЮТНО ПРОТИВ!ТВА Е ПРОСТО ИЗРОДСКА "МУЗИКА".САМО КАТО Я ЧУЯ И ЗАПОЧВА ДА МИ СКЪРЦА ГЛАВАТА! :x :x :x :x :x :evil:+

Изкажете си мнението за нея //ЧАЛГАТА,а не Пинк,всички знаем,че Пинк е най-добрата и единствена!//.

P.I.N.K . P.I.M.P

P!NK FOREVER!

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб ное 24, 2007 1:52 am

Що бе, чалгичката е хубаво нещо, я какви разголени мадами се кълчотят по клиповете! :shock: :love: :laughd: :laughd: :roll2: :headbang: :banana:

petet
Лято е ;)

Мнение от petet » съб ное 24, 2007 1:54 am

Ам то не им е работата по клиповете,а на други места...ама тва е друга тема.Пък и готиниииии :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: ?!

Гергана като ВЪНШНОСТ много ме кефи.Все пак сме от Димитровград,ние сме си хубавички :cool: :cool: :cool: :twisted: :twisted: :twisted:
Ако някой иска да те засенчи- остави го да слънчаса!
Изображение

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет дек 20, 2007 7:50 pm

САМО ЧАЛГА, САМО ЧАЛГА! :headbang: :headbang: :lol: :lol: :lol:
http://www.clip4e.com/play_oda_za_tchalgata.htm

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » чет дек 20, 2007 7:55 pm

Да, това преди малко пак ми го пратиха :lol:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет дек 20, 2007 8:19 pm

Оставете тази боклук-музика. Ето как снощи ние мнооого сериозните йоги се събрахме и си спретнахме Коледно събиране. :lol:
Беше якооо(ако трябва да употребя този израз присъщ на тийнейджърите). Може да стане яко и без алкохол, и без простотии. Така наречената според йога сатвична (чиста) среда.
Тази музика и този чист тип веселба вече си струва наистина:
http://www.youtube.com/watch?v=y9rDqIzr1Ts
http://www.youtube.com/watch?v=QPzCxzLDIXE
http://www.youtube.com/watch?v=bxgbp9o6RCU (е това не ми хареса и затова не се хванах на хорото, щом е Глория)...
http://www.youtube.com/watch?v=RuOn90amy2s
...ще има продължение...

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » чет дек 20, 2007 8:42 pm

И аз мрая алкохоила, цигарите и всякакви такива боклуцу. :wink:

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » чет дек 20, 2007 9:18 pm

Ами както кажеш в София няма сняг е доста относително понятие :lol: ,така бих се изразил и за чалгата.Според мен единствената певица,която показва наистина певчески способности,съчетани с перфектно сценично поведение без кълчения на задници,портокали тнт. е Анелия.Когато пее тя всякаш флиртува с публиката,успява да предаде всичко по-емоционално,още повече,че повечето и песни са на любовна тематика и им придава много чувство.Докато другите залагат повече на сексапила,държат се по-ектсравагантно,агресивно,обръщат внимание на външното,забравят каква всъщност е тяхната цел,а именоо да пеят,да покажат вътрешна красота,защотое дна песен освен да се изпее хубаво,трябва да се осъществи контакт с публиката,да придадеш вътрешно чувсто към изпълнението си.А се случва точно обратното,вместо да покажат душата си,те си показват балконите :? и тем подобни.Визията е също много важна,но да не се натрапва,акцентът трябва да е върху изкуството да пееш,не върху "опаковката на продукта".Трябва да се уцели тънката граница м/у двете неща,а това в България не само,че не се прави,ами че се въвеждат съвсем нови противоценностни правила и модели на поведение,а малките копират и попиват всичко като машинки и това е най-страшното.След 20 години сигурно да видиш на улицата момиченце на 12 години нагримирана като ДАМА с къса бяла поличка и призиращи черни прашки ще е напълно нормално :-? Докато има кой да яде хляба(чалгата),ще има чалга.

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » чет дек 20, 2007 9:59 pm

Еми при положение че голяма част от ваканциите като юноша ги карах в едно село до Димитровград, където естествено се слушаше онази най-първична чалга (говоря за началото на деветдесетте), то неизбежно ми остана нещо. Та затова съм и да и не, зависи от чалгата (циганските маанета :guns: :guns: :guns: ), моментното състояние, певицата и т.н. :wink:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » чет дек 20, 2007 10:02 pm

Кой е мега фен от тук приъсстващите :lol: ? :shock:

Може и да не е от форума редовен гост, но някой е дал и един глас за там...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет дек 20, 2007 10:07 pm

Gladiator написа:...След 20 години сигурно да видиш на улицата момиченце на 12 години нагримирана като ДАМА с къса бяла поличка и призиращи черни прашки ще е напълно нормално :-? Докато има кой да яде хляба(чалгата),ще има чалга.
Какви 20 години, какви 5 лева, то това и сега си е почти нормално за 12-годишните :lol: :lol: ...

Да, това последно изречение за чалгата е удар в десятката! :thumbup: :wink: Основният проблем е, че хората все повече изпростяват и за да се намалят почитателите на чалгата, трябва образование и възпитание, а не... "ДОЛУ ЧАЛГАТА!"... Иначе, някои неща от чалгата ми харесват, примерно облеклото на някои изпълнителки :lol: . Друг въпрос е, че повечето от тях ми изглеждат толкова префърцунени и изкуствени, че трудно задържат вниманието ми даже 15 секунди. Ако поне можеха да задържат добрата си визия (+ физическа форма) за повече време, а не само за кратко, когато се очаква да снимат някой клип... Е, поне в това отношение моята (почти) любимка Райна :lol: бие по точки повечето останали фолк-"звезди"... :wink:
Последна промяна от Stringmeteo на чет дек 20, 2007 10:19 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » чет дек 20, 2007 10:11 pm

Как бе, те са двама мега феновете. :lol: .

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » чет дек 20, 2007 10:13 pm

естествено да не забравим и:
Изображение :love:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет дек 20, 2007 10:20 pm

Да де, аз какво казвам?! :lol: :lol:

petet
Лято е ;)

Мнение от petet » пет дек 21, 2007 11:18 am

Ако може всички грозни (то всички са такива де) чалги да пукясат ще е мн яко

quittr
Пуснато на: Чет Дек 20, 2007 8:42 pm Заглавие:
И аз мрая алкохоила, цигарите и всякакви такива боклуцу.

Не бързай още с изводите :? :wink:

с Йоги съм съгласен,че всичко може да стане и без алкохол,дори не мога да схвана що го праят,но няма лошо.То и аз съм го правил пъксъм тръгнал да съдя другите :lol:
Ако някой иска да те засенчи- остави го да слънчаса!
Изображение

Отговори

Върни се в “Хоби - музика, градина, фотография...”