Скара, бира и теферич

Ами то май е ясно...

Модератори: Radoslav Petkov, ASENOV

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Скара, бира и теферич

Мнение от bismarck » ср апр 24, 2013 12:24 pm

:))
Да открием сезона!
Изображение

(снимката е отпреди 3 години и половина. Сега там и в околността има значително повече палмички и банани 8-) )

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » ср апр 24, 2013 12:30 pm

Какво му трябва на човек :thumbup: На това не би отказал и най-върлия криофил :grin1: Само ми е интересно какво прави това буре по средата на двора :grin1:

maniac
Регистриран: пон дек 29, 2008 7:38 pm

Мнение от maniac » ср апр 24, 2013 12:41 pm

Бисмарк, ще бъдеш заподозрян с манипулация на максимумите с тази скара край метеоклетката :laughm:

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср апр 24, 2013 12:51 pm

SKYLINE написа:Какво му трябва на човек :thumbup: На това не би отказал и най-върлия криофил :grin1: Само ми е интересно какво прави това буре по средата на двора :grin1:
Еха, ако седна на онова шезлонгче там на слънчице и ударя 2-3 ракии с някоя друга мръвка, няма да могат да изгонят поне 2-3 дена от там. Пълно безвремие! Даже ще си изключа телефона-В Русия съм! :grin1:

Потребителски аватар
SKYLINE

Мнение от SKYLINE » ср апр 24, 2013 1:02 pm

maniac написа:Бисмарк, ще бъдеш заподозрян с манипулация на максимумите с тази скара край метеоклетката :laughm:
Принципно това за мен е направо идилия за уикенда - дворче на просторно и спокойно място - извън града или в някое селце , с пълно метео оборудване :D .Аз съм в къща тук във Варна - не е същото между грозните блокове - но пак е нещо - не ми пречи да опушвам комшиите с барбекюто от време на време :grin1:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » ср апр 24, 2013 1:59 pm

SKYLINE написа:Какво му трябва на човек :thumbup: На това не би отказал и най-върлия криофил :grin1: Само ми е интересно какво прави това буре по средата на двора :grin1:
Да е по-близо, как! : )) Няма да се разкарвам до мазетата всеки път! :buble:
Истината е, че из двора се търкалят половин дузина стари акациеви бурета, които нямат какво повече да дадат на виното и не ползвам. Могат само да го развалят. Същевременно ме е жал да хвърлям и нацепвам за дърва и ползвам за поставка за инструменти, маси и съзерцание на разни места в двора. Както и все се каня да засадя някоя от по-малко студоустойчивите палми в тях, като предварително монтирам колелца от долната страна. Но всеки път си правя сметката, че е по-лесно да засадя еднократно в земята и да давам по 5-10 лв за отопление общо зимата, вместо тая наистина чудовищна хамалогия, която би следвала при местенето им преди и след зимата. :idea:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » ср апр 24, 2013 2:02 pm

maniac написа:Бисмарк, ще бъдеш заподозрян с манипулация на максимумите с тази скара край метеоклетката :laughm:
Е как, нали миналата година си признах без бой, като бях напалил огъня за дървени въглища :buble:

Ние тук да не сме някакви манипулириеми баби-журналистки, че да се хванем на подобна лъжа : ) Има си логика, теорет. макс. , графика : ))

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » ср апр 24, 2013 2:24 pm

Конкретният шезлонг вече го няма, а ъгълът зад мястото на скарата е доста различен понастоящем, но с доста екзотики)
Всеки, който може да си позволи нещо подобно, дори много по-малко, символично(аз "анексирах" съседните парцели и дворът ми в момента е към 6 декара :grin1: - обмислям сериозно да си направя алея за разходки по периметъра му. Голям релакс, най вече, но не само, лятото.

Потребителски аватар
dak_evil
Регистриран: ср юни 24, 2009 7:12 pm

Мнение от dak_evil » нед апр 28, 2013 3:55 pm

Че те криофилите да не са вегетарианци :laughm: На север ескимосите жулят само мръвки :wink:

Потребителски аватар
dak_evil
Регистриран: ср юни 24, 2009 7:12 pm

Мнение от dak_evil » нед апр 28, 2013 3:57 pm

Ха-ха-ха! И аз това си помислих като видях снимката. Че като гледам е отчетен късен максимум. :grin1:

Потребителски аватар
SKYLINE

Мнение от SKYLINE » нед апр 28, 2013 11:10 pm

dak_evil написа:
Че те криофилите да не са вегетарианци :laughm: На север ескимосите жулят само мръвки :wink:
Имах в предвид като цяло обстановката - жегичката с палмичките и всичко останало :laughm:

Отговори

Върни се в “Хоби - музика, градина, фотография...”