Реализация по метеорология в чужбина

Информация и обсъждания за образование и работа в областта на (специалности свързани с) метеорологията и климатологията. За образование в други области има друг подфорум ("Лични. Взаимопомощ. Учебни. Работа"): viewforum.php?f=17

Модератор: Бял облак

maniac
Регистриран: пон дек 29, 2008 7:38 pm

Мнение от maniac » вт май 07, 2013 10:46 pm

Браво, важното е човек да е доволен от това, което прави. Всеки има различно виждане на живота! :thumbup:

Потребителски аватар
AlekssS
Регистриран: пет дек 03, 2010 12:00 am

Мнение от AlekssS » вт май 07, 2013 10:49 pm

Браво Макс ! Искрено ти пожелавам успех в новата работа! :clap: :thumbup:
Нещата никога не са толкова зле, колкото изглеждат!

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » вт май 07, 2013 11:00 pm

Поздравления и от мен.Трябва да си горд с ,това което си постигнал,защото не е малко.Продължавай в същия дух.

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср май 08, 2013 9:27 am

Макс има идеалното виждане за живота. Ако не вършиш нещо и не си полезен на себе си и на хората, животът ти е безсмислен. Да ти дадат пари наготово и да се чудиш как да ги пръскаш, е най-големия кошмар. Личното удволетворение не може да се сравни никакви пари.

Макс, споменах го, защото мнението е публично и много хора четат. Знам много добре, че няма никакви връзки, та то аз без да познавам никого съм на прага да заработя в Германия и то не за някакви бригади, защото са ме одобрили в София, когато ходих на интервю, даже мислех да ти пиша на лична, но не искам да говоря предварително. Просто германците са хора и те оценяват по мотивацията и желанието, което имаш. Там надутите и отворковците бързо им виждат сметката. :laughm: Така или иначе младите хора си отиват, а на теб пожелавам само успехи и много здраве. :thumbup:

Отговори

Върни се в “Образование, реализация, наука (метеорология/климат)”