МОЛЯ, ДАЙТЕ ПРОГНОЗА ЗА РАЙОНА НА... (2013-2017)

Тук всички със що-годе сносен опит в прогнозирането на времето (или в четенето на чужди прогнози :D) могат да обсъждат предстоящи (евентуално де:) ) събития на атмосферната сцена. А останалите пък могат да четат и питат ;)...

Модератори: Radoslav Petkov, Бял облак, ncuxap, Hristo Chipilski, angilari

Потребителски аватар
tarikataaaa
Регистриран: ср дек 09, 2009 6:47 pm

МОЛЯ, ДАЙТЕ ПРОГНОЗА ЗА РАЙОНА НА... (2013-2017)

Мнение от tarikataaaa » пет яну 04, 2013 5:32 pm

Някой може ли да каже колко сняг (ако го има) да очаквам при нас за през уикенда, тъй като ми се налага да съм постоянно в движение и на открито.

Voivodata

Мнение от Voivodata » съб яну 05, 2013 5:19 pm

За Варна и региона едва утре вечер май ще има някакви препикавания!Да очаквам ли забелване горе? :hmm:

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » съб яну 05, 2013 5:23 pm

Voivodata написа:За Варна и региона едва утре вечер май ще има някакви препикавания!Да очаквам ли забелване горе? :hmm:
Според мен може и да хванеш снежец от тая нощ поне колкото да белне, не е изключено! :thumbup:
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб яну 05, 2013 5:48 pm

На платото при мен се очертава да е доста весело тази вечер и до полунощ, ГФС държи 5-6 литра, мокър лепкав сняг. Сега там е +2.0, и трябва още да се понижи. А за утре вечер и НАЕ и ГФС дават нови прилични валежи 6-9 литра за голяма част на СИ България и ние сме вътре в зоната, тогава вече ще трупа и долу без проблем.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
dacahyg
Регистриран: нед окт 17, 2010 10:08 pm
Местоположение: София,,Красна Поляна 2 и 3, Стрелбище, Студентски град, Дървеница, Бояна, язовир Пчелина.

Мнение от dacahyg » пет яну 11, 2013 12:25 am

В Събота имаме планове за Алеко с дечурлигата на ски заедно с бандата, обаче с моя скромен потенциал гледам че няма да е приятно, а и тъпанарите пускали с коли до 11, а щерката трябва да карам другаде та няма да се събера в срок , мисълта ми е да се напъвам ли за Алеко :flourish:
Бръмча цял ден........

Потребителски аватар
dacahyg
Регистриран: нед окт 17, 2010 10:08 pm
Местоположение: София,,Красна Поляна 2 и 3, Стрелбище, Студентски град, Дървеница, Бояна, язовир Пчелина.

Мнение от dacahyg » пет яну 11, 2013 12:46 am

По новото си отговорих сам ,,ще карам към вилата! Муцка, там са Чук и Гековете и стария Рейндж, и ЕС е на това мнение :clap: Старата Курека обновена в 00;36 :clap:
Бръмча цял ден........

Voivodata

Мнение от Voivodata » пет яну 11, 2013 11:25 pm

За района на Варна да очаквам ли нещо от този процес или нищо?Определено съм песимист при това смущение , говоря за валежите..дали ще ги има? :hmm:

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » пет яну 11, 2013 11:29 pm

И да ги има (те едни валежи), ще са от дъжд със сигурност. Зимата ще се завърне след 20-и по всяка вероятност.
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » пет яну 11, 2013 11:41 pm

Нещо са се сбъркали бТВ, дават дъжд и сняг утре за Варна. Не знам как се сдържаха да не натряскат кодове :laughm:.
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб яну 12, 2013 12:11 am

Voivodata написа:За района на Варна да очаквам ли нещо от този процес или нищо?Определено съм песимист при това смущение , говоря за валежите..дали ще ги има? :hmm:
Да, първо май няма да вали много и второ, може би снегът (ако дойде) ще бъде чак в края :hmm: . Това за Варна, за вилата... може би все пак подобно :hmm: , но аз винаги оставям вратички за някои изненади, макар и в случая да не са чак толкова вероятни ;) ...

Потребителски аватар
arsosc
Регистриран: чет яну 17, 2008 10:45 pm

Събота

Мнение от arsosc » вт яну 22, 2013 8:44 pm

Някой от по-запознатите може ли да напише възможна ли е СП в района на Сандански в събота и каква СП прогнозира спрямо моментните обновления.

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » вт яну 22, 2013 8:47 pm

Според мен ще е доста меко и дори да вали сняг, няма да трупа много. Не знам за снежна покривка, ама проблеми по пътищата едва ли ще има, предполагам че това те интересува.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Потребителски аватар
arsosc
Регистриран: чет яну 17, 2008 10:45 pm

Мнение от arsosc » вт яну 22, 2013 9:17 pm

Ок. Мерси за информацията . Ще се прибирам тази седмица и ми беше любопитно какви ще са условията по пътищата.

Потребителски аватар
tarikataaaa
Регистриран: ср дек 09, 2009 6:47 pm

Мнение от tarikataaaa » вт яну 22, 2013 10:06 pm

В Сандански най-много киша. По високите места може и да белне, но нищо фрапиращо поне според моментните прогнози.

mro
Регистриран: чет дек 02, 2010 1:11 am

Мнение от mro » чет яну 24, 2013 2:08 pm

Здравейте. Ще пътувам в събота за София с автобус. Ще има ли опасност от навявания или сложни обстановки. Тук се напатихме декември с бедственото положение. Отменени автобуси , влакове и т.н.

Заключена

Върни се в “Прогнози за времето”