ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2021

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет яну 22, 2021 11:29 pm

За пореден път показваш критерий! :grin1:
Masturba tu mente y eyacularás ideas!

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет яну 22, 2021 11:57 pm

Leberkez написа:
пет яну 22, 2021 11:29 pm
За пореден път показваш критерий! :grin1:
А ти - твърде ниско ниво. ;)

Ето още едно, този път радио-участие на Ренета Инджова - тя също говори доста верни и смислени неща като цяло, но почти никога не ми е достатъчно убедителна :hmm: (особено на фона на Т. Дончева :grin1: ), както и доста често ме дразни русофилията ѝ (пак за разлика от при Дончева, която е доста по-умерена и недразнеща в това отношение ;) )...

Ренета Инджова: "ГЕРБ се сриват като срутищата"
Jan 18, 2021
Доверието в #ГЕРБ срива като срутищата в страната." Това каза бившият премиер #Ренета Инджова пред #Йовка Йовчева н „Реактивно” на Дарик радио.
Управляващите демонстративно, нагло и безпардонно казаха, че няма да се съобразят с препоръките, направени от президента. Те искат парите на българите, които работят в чужбина, а вотът им – не.
Плашейки с пандемията, управляващите манипулират гражданите да изпълняват това, което е угодно на властта.

Потребителски аватар
Leberkez
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » съб яну 23, 2021 12:27 am

Нивото ми няма как да е по-ниско от твоето, политическа бояджийке! :grin1:
Ренета се пъна, пъна, пъна и нищо ново не каза. Поне не и нещо, което аз да не знам. Може би наистина ѝ е малко водката.
Давай, Стринжи, пусни още пет линка от БНР и после опявай как са овладяни медиите. :cool:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » съб яну 23, 2021 12:42 am

Преди малко се замислих пак над въпроса, за кои хора основен критерий при избора на дадена партия е силата ("победителите" или хайде, поне вторите на следващите избори :grin1: ), без решаващо значение на идеологията, която се изповядва реално (чрез действията, а не на голи думи), за морал и други абстракции не ми се говори... Да, така е за СЛАБАЦИТЕ, разбира се, за хората без самостоятелно мислене и увереност в собствените способности, те винаги гледат да се присламчат към някой "силен", с чиито "победи" (без значение какви точно) да се идентифицират и също да се чувстват силни и че нещо зависи от тях. :dontknow: Е, за мен пък основният критерий е смислеността, ако ще и нейният носител да са "един файтон хора". Е, какво да правя, като тези, които съм припознал (към момента :!: ), сами "не могат да направят нищо", налага се да им търся поне малко доближаващи се към тях по смисленост приятели :dontknow: ...

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед яну 24, 2021 7:48 pm

Цветан Цветанов: Листите на ГЕРБ за предстоящите избори ще се редят от Владислав Горанов, но последната дума ще има Бойко Борисов
Когато гласуваш за ГЕРБ – получаваш ДПС. Това заяви лидерът на „Републиканци за България“ в „120 минути“ пред Мария Цънцарова
24 януари 2021
Политикът беше категоричен, че между лидерите на двете партии има скрити договорки. Призна, че се е срещал с депутата от ДПС Делян Пеевски, но само при изпълнение на служебните си задължения и отрече да е присъствал на негов рожден ден.

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » пон яну 25, 2021 12:15 am

Парадът на фалшивите герои-бъдеще от миналото
Какво има зад гърба си баш десният опозиционер Христо Иванов ? Две години трудов стаж като министър. Толкова. През другото време на издръжка на чуждестранни фондации, а сега се препитава от пари на симпатизанти. Той будка за вестници не е управлявал, те министър го направиха.

Ако го срещнеш на улицата и го поздравиш, той ще ти каже: Гешев и съдебна реформа. Като часовник с кукувичка. Едно и също. Какво имат зад гърба си Настимир, Делчев, Бaбикян и Хаджигенов ? Нищо. Първите двама бяха депутати в предишния парламент. Някой запомни ли ги с нещо ?
:laughm:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет яну 28, 2021 2:30 am

:hmm: Май наистина Слави сгреши доста с "капсулирането" на телевизията си. Примерно, баща ми, който иначе е "виден" герберист :grin1: , го гледаше редовно преди, а сега по разни причини не може и съжалява доста :dontknow: ... А иначе, не знам какви ще ги върши Слави след изборите, но пак ще кажа, че поне засега в телевизията му продължават да се говорят прилично смислени неща, обаче почти само там, другаде хич ги няма :dontknow: ...

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » чет яну 28, 2021 12:54 pm

"Предстоящите избори ще бъдат скапани, щото (пак) няма да ги спечелим ние" (с). :buble:

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » чет яну 28, 2021 1:37 pm

Агент Сашо, вместо да си каканиже заучените опорки за опорочените избори, да вземе да каже на женерал Танас да спре да ходи по телевизиите, че с всяко негово появяване социологията им спихва с по 1%. :grin1:

Иначе тези опозиционери са уникални кретени, без изключение. Че са предварително напазарувани и с раздадени роли, това всеки средноинтелигентен може да се сети и сам, но относно идващия вот, те хем призовават хората за масово гласуване, за да се катурне порочния модел, хем нон-стоп реват предварително, напоително, ежедневно как изборите щели да бъдат опорочени. Пита се в задачата: как, аджеба, неспособното да мисли рационално стадо да се вдигне да иде масово до урните, когато всеки ден се реве как всичко щяло да бъде нагласено и опорочено? Наистина ли не си дават сметка колко им е демотивираща риториката и как сами си вкарват автогол така?

Well...както и друг път съм казвал - с подобно качество на опозицията, разтривачът на ушните миди на бай Тошо ще продължи да бъде фактор поне още две петилетки. :buble:

doncho
Регистриран: нед апр 10, 2011 2:49 pm

Мнение от doncho » чет яну 28, 2021 5:49 pm

Манипулирани и организирани от Бойковата избирателна система дрън-дрън. То бива тъпоглаво упорито пищене на едни и същи тъпотии ама вие сте бетер кретени. Бойко от 11-12 избора досега е организирал 1 или 2. Би трябвало да съм доволен щото с това тъпо плюене сами си намалявате процента ама все пак е досадно.
Игнорирайте идиотите, те са неспасяеми.

Потребителски аватар
Leberkez

Мнение от Leberkez » чет яну 28, 2021 7:29 pm

doncho написа:
чет яну 28, 2021 5:49 pm
Бойко от 11-12 избора досега е организирал 1 или 2. Би трябвало да съм доволен щото с това тъпо плюене сами си намалявате процента ама все пак е досадно.
Аз се сещам сега за само един значим вот - този за президент, който спечели хвърчилко. Защо никой не пищеше тогава, пък и сега, как е бил опорочен? И като им го кажеш това на смартбютитата, веднага почват да зеят за административен вот, за циганските гласове и за наплашването на хората да не си загубпт работата. И преди съм питал Стринг да обясни, бидейки служител в държ.администрация, кой, как и кога е отишъл при него да го натиска да гласува в правилната посока. Отговор не помня да получих. :buble:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет яну 29, 2021 12:03 pm

„Изправи се.БГ“ и „Демократична България“ обжалват решение на ЦИК за коалициите на парламентарния вот
29.01.21 в 11:00 | обновено на 29.01.21 в 12:00
Председателят на Гражданската платформа „Изправи се.БГ“ Мая Манолова и партньорите й в предизборната мрежа обжалват решението на Централната избирателна комисия от 27 януари, с което, според тях, се пречи на явяването на изборите на формации като „Изправи се.БГ“, „Демократична България“, „Отровното трио“ и др., защото не са партии. Според решението коалициите, които ще се явят на изборите, трябва да носят задължително името на едната от партиите в коалицията.

Какви са тези поредни простотии на управляващите и приятелите им от "опозицията"?! :-? :dontknow:

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » пет яну 29, 2021 6:32 pm

Leberkez написа:
чет яну 28, 2021 7:29 pm
И преди съм питал Стринг да обясни, бидейки служител в държ.администрация, кой, как и кога е отишъл при него да го натиска да гласува в правилната посока. Отговор не помня да получих. :buble:
Никога няма и да получиш отговор, защото такова явление не съществува. Това са любимите опорки на нереализирани политици, на недоклатени лелки и прочие измет. На крива ракета, космоса и пречи :laughm: Факт, е че в България читава опозиция за която човек да гласува няма и няма и да има скоро, като гледам какви олигофрени са се наточили да влизат в парламента.
С добра дума и пистолет в ръка човек може да постигне далеч повече, отколкото само с добра дума :buble:

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет яну 29, 2021 6:58 pm

Изображение

:grin1:

По повод на "укрепването" по-горе на пътя за Рилския манастир. Май постави рекорд за най-кратък период между ПР акцията по откриване на пътя от Тиквун до последващият му крах - няколко дни мисля.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед яну 31, 2021 12:09 am

А, разбирам, че ЦИК още вчера (вече завчера) се е събрала по спешност посред нощите и си е измела надлежно натворените само малко по-рано ла*на :laughm: ...

ЦИК отмени спорната част за коалициите на парламентарния вот
29.01.21 в 21:01
Премахнато е изискването името на коалицията да съдържа само названията на една или няколко от партиите в нейния състав.

Това е станало на извънредно заседание на ЦИК тази вечер, съобщиха от "Демократична България", които атакуваха спорния текст. Жалба беше подадена и от името на гражданската платформа "Изправи се. бг".

Отговори

Върни се в “Политика”