ПРОТЕСТИТЕ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА В УПРАВЛЕНИЕТО и за оставка на правителството и главния прокурор

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пон юли 13, 2020 4:48 pm

itmpm написа:
пон юли 13, 2020 4:38 pm
:thumbdn: На теб 30 см ти е малко.
Ти очевидно си някакъв малоумен (или правещ се на такъв) егоист, на който бизнесът му зависи от ГЕРБ. Като е така си трай и толкова, няма нужда от тролстване и обиди. Казвай си мнението, както нормалните хора. Но разбира се и на теб акълът ти е, колкото на идола ти от СИК, който я е прочел Винету, я не. :laughm:
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пон юли 13, 2020 4:53 pm

quittr написа:
пон юли 13, 2020 4:21 pm
Стринг и още няколко човека мислят най-трезво и логично според мен. :thumbup: Време е нещо да променим и да покажем, че не сме овце и че нещо зависи от нас. Все повече хора, водени от мотото " по-добре да ме шибат с 15-сантиметров, щото иначе ще ме шиба някой с 20-сантиметров" се осъзнават. Ако следващото правителство се окаже "20-сантиметров" - пак простести и това е. Важното е да не се чувстват разни хора като Свинчо, Келешев, Тикво и подобни недосегаеми, инструменти на Господ и т.н. :wink:
В Русе също още от втория ден има протеси, скромно е, но 100-тина човека имаше онзи ден. :thumbup:
:hsh: 97-ма при щурмът на парламента трябваше да вляэат вътре и да им иэкарат трахеите.Сега щяха да имат едно наум.

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » пон юли 13, 2020 5:03 pm

quittr написа:
пон юли 13, 2020 4:21 pm
Стринг и още няколко човека мислят най-трезво и логично според мен. :thumbup: Време е нещо да променим и да покажем, че не сме овце и че нещо зависи от нас. Все повече хора, водени от мотото " по-добре да ме шибат с 15-сантиметров, щото иначе ще ме шиба някой с 20-сантиметров" се осъзнават. Ако следващото правителство се окаже "20-сантиметров" - пак простести и това е. Важното е да не се чувстват разни хора като Свинчо, Келешев, Тикво и подобни недосегаеми, инструменти на Господ и т.н. :wink:
В Русе също още от втория ден има протеси, скромно е, но 100-тина човека имаше онзи ден. :thumbup:
И какво ще се промени като дойте президентът или бсп на власт (то те са едно и също реално) :grin1: ? Просто ще си извадят вкараните в затвора олиграси, които ги финансираха ама парите секнаха и сега са притиснати до стената и затова са протестите, и това е. Ако очакваш да ти вдигнат лекарската заплата, лъжеш се.

Потребителски аватар
zack
Регистриран: вт юли 24, 2012 12:49 pm
Контакти:

Мнение от zack » пон юли 13, 2020 5:08 pm

ГЕРБ трябва да си ходят. Ако не гледахте вчера репортажа за това как ни тровят с ДДТ, може да го прегледате! Контролният орган БАБХ се управлява от този човек в линка по-долу, назначен от Партията на Слънцето. Е няма как да стане! Ако колата ти се чупи всеки ден я сменяш. Не продължаваш да се мъчиш. Същото е и с ГЕРБ. Минават 4 години, не стават за нищо, сменяш ги. Не да чакаме 12 години и пак да ги изберем, щото нямало кой. Идиоти ли сме, какви сме не зная :thumbdn:

P.S. Вероятно помните как избиха животните на хората в страната и се оказа, че нямало чума... :thumbdn:

https://m.offnews.bg/news/Razsledvane_6 ... zQ3pzMnCaA
Последна промяна от zack на пон юли 13, 2020 5:13 pm, променено общо 1 път.

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » пон юли 13, 2020 5:13 pm

Да не мислищ, че някой има смислена идея в главата си какво следва ако правителството подаде оставка. Ще последва едно дълго безвремие със всичките му негативни за икономиката последствия. Естествено подстрекателите на протестите начело с президентоподобието се надяват да се наредят на хранилката час по-скоро, а всички безделници от протестите ще духат супата.
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » пон юли 13, 2020 5:17 pm

quittr написа:
пон юли 13, 2020 4:48 pm
itmpm написа:
пон юли 13, 2020 4:38 pm
:thumbdn: На теб 30 см ти е малко.
Ти очевидно си някакъв малоумен (или правещ се на такъв) егоист, на който бизнесът му зависи от ГЕРБ. Като е така си трай и толкова, няма нужда от тролстване и обиди. Казвай си мнението, както нормалните хора. Но разбира се и на теб акълът ти е, колкото на идола ти от СИК, който я е прочел Винету, я не. :laughm:
Вие май за това се борите, за един голям. На теб ти видяхме акъла, мангърче, предвиждам да се гърчиш в болницата от ужас през есента.

САмо да кажа, на мен не ми зависи бизнеса от ГЕРБ, страх ме е ако дойдат БСП и радев. Страх ме е за България, не за мен.

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » пон юли 13, 2020 5:57 pm

ГЕРб вън,само тъпаците ги толерират,като горния...

Потребителски аватар
snow wall
Регистриран: пон авг 31, 2015 1:18 pm

Мнение от snow wall » пон юли 13, 2020 6:04 pm

Да, действително доста объркана изглежда ситуацията, но съм сигурен, че има вече написан план, сценарии, просто ние ще го разберем след години. ДА България и БСП само привидно изглеждат две леви партии, електоратътна БСП, а и сегашното ръководство, са по-скоро консервативни, а лявото да ДБ е ляво, но като за САЩ . Трудно ще се разберат. За хората около Радев изобщо няма да говоря. Да видим и какво ще се случи на президенските избори в САЩ това също ще бъде определящо за нас. Мисля, че до голяма степен и те имат пръст в цялата тази каша.
А бликат снежинки сребристи,
прелитат, блестят кат кристал,
проронват се бели и чисти
и в локвите стават на кал.

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » пон юли 13, 2020 6:13 pm

Засега ще се въздържа от посещаване на протеста, защото:
1/ убеден съм че това, което ще последва след ГЕРБ ще е по-зле. Бойко е тъп и страхливец, но е по-безобиден от боклуците БСП/ДПС. Десните са червени проксита, които в последните 5 години без изключение се изпокарват точно преди избори, за да се неутрализира максимално десният вот, кой каквото ще да ми разправя, но това смърди от всякъде. Не им вярвам вече. С 2 думи - наистина не виждам каква е алтернативата. Прав или крив, това ми е мнението, не претендирам да съм експерт по тия въпроси.
2/ корона вирусът - покрай тия протести ще има експлозия на случаите, както имаше експлозия след мачовете. Като събереш хиляди крещящи и плюещи потенциално заразени хора (повечето от тях без маски, както се вижда) на едно място, логиката е ясна какво ще се случи.

Първата точка важи при положение, че нещата не ескалират драстично, което не е никак изключено. Ситуацията е взривоопасна, ако корона вирусът също ескалира, подозирам ще има тежки ексцесии, тогава вече всичко е възможно, включително и истинско пренареждане на картите в смърдящата ни политическа система. Като цяло стискам палци за положително развитие, но по всичко личи че ще стане тегаво положението в клета майка България.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон юли 13, 2020 6:16 pm

Абе вие добре ли сте :-? , не знам дали това е знак за абсолютно лековерие и поддаване на всякаква пропаганда, на пълна неосведоменост или на нещо друго (ще си го спестя)?! С равен, сериозен тон поставяне на ДБ до БСП, what the fuck?!!? :crazy: :palm1: Даже и да оставим настрана факта, че ДБ са всичко друго, само не и леви, а за консерваторите (пак поставено в един кюп) ще се въздържа още повече. Но какво общо изобщо виждате между идеологията и принципите, които изповядват двете партии?!!?? :-? Вече сериозно се съмнявам не само в аналитичните, но и в определени други възможности на някои тук :dontknow: , но нека засега да приемем, че нищо не съм казал :laughm: . Предполагам на някои им е изключително трудно да приемат факта, че основната идеология, зарди която се протестира в момента, е борбата с корупцията. Аз досега не съм чувеал корупцията да е лява, дясна или консервативна, ама де да знам, може пък накрая да науча и нещо ново тук... :dontknow: :laughm:

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » пон юли 13, 2020 6:41 pm

Да бе за корупцията става въпрос, щото БСП и ДБ не са корумпирани въобще, вторите само заради липсата на възможност напоследък :laughm: Две трети от българите са толкова прости , че ще докарат на власт БСП. В нормална държава това няма как да се случи но в държавата на тулупите и мисирките всичко е възможно.
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » пон юли 13, 2020 6:57 pm

Frape написа:
пон юли 13, 2020 5:57 pm
ГЕРб вън,само тъпаците ги толерират,като горния...
Фрапенце, само как ще ти го НАЧУКАМ . Я ела, да те еба в идиотчето селско, боклук мръсен.

Потребителски аватар
pulipet
Регистриран: пет юни 07, 2019 7:44 pm

Мнение от pulipet » пон юли 13, 2020 6:59 pm

искам да гледам

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » пон юли 13, 2020 7:06 pm

Stringmeteo написа:
пон юли 13, 2020 6:16 pm
Абе вие добре ли сте :-? , не знам дали това е знак за абсолютно лековерие и поддаване на всякаква пропаганда, на пълна неосведоменост или на нещо друго (ще си го спестя)?! С равен, сериозен тон поставяне на ДБ до БСП, what the fuck?!!? :crazy: :palm1: Даже и да оставим настрана факта, че ДБ са всичко друго, само не и леви, а за консерваторите (пак поставено в един кюп) ще се въздържа още повече. Но какво общо изобщо виждате между идеологията и принципите, които изповядват двете партии?!!?? :-? Вече сериозно се съмнявам не само в аналитичните, но и в определени други възможности на някои тук :dontknow: , но нека засега да приемем, че нищо не съм казал :laughm: . Предполагам на някои им е изключително трудно да приемат факта, че основната идеология, зарди която се протестира в момента, е борбата с корупцията. Аз досега не съм чувеал корупцията да е лява, дясна или консервативна, ама де да знам, може пък накрая да науча и нещо ново тук... :dontknow: :laughm:
Успокой се, Стринг, спокойно, дишай дълбоко. :worry:
Просто приеми, че има хора с различно от твоете мислене, хора, които не четат денонощно бивол, медии на Икономедия, постове на агенти от ДС и т.н...и следователно не живеят в някаква зомбирана виртуална/паралелна реалност, изградена върху нелепи твърдения, често без грам доказателства (визирам най-вече бивол).
gero написа:
пон юли 13, 2020 6:41 pm
Да бе за корупцията става въпрос, щото БСП и ДБ не са корумпирани въобще, вторите само заради липсата на възможност напоследък :laughm:
...
Така е, вторите разчитат на ангелския си облик, създаден от продължителната им липса във властта. Но все пак веднага видяхме какво се случва, когато дори временно се включат в управлението - изскачат истинските им личица (Петър Москов, Нено Димов и т.н.). Ей такива има още мноооого в ДъБъ.
Последна промяна от Weatherman на пон юли 13, 2020 7:24 pm, променено общо 1 път.
Реалист.

Потребителски аватар
snow wall
Регистриран: пон авг 31, 2015 1:18 pm

Мнение от snow wall » пон юли 13, 2020 7:13 pm

String, за теб ляво е само комунизма и то живковизмът, който прелива от национализъм, нещо абслютно нехарактерно за лявото. Ляво има от 500г в Европа и през различни периоди това което е ляво е ставало дясно, т.е. прогресивното е ставало консервативно. Аз не случайно съм писал ляво, като за САЩ, всички тези идеи от легализацията до джедър идеологията и най вече идеите за зелена кръгова икономика се считат за леви (прогресивни). Да не говорим, че САЩ чак сега започват да въвеждат общодостъпно здравеопазване нещо страшно ляво, направо комунизъм :grin1: . В Европа също зелените се считат за новото ляво, след като старото стана норма.
А бликат снежинки сребристи,
прелитат, блестят кат кристал,
проронват се бели и чисти
и в локвите стават на кал.

Отговори

Върни се в “Политика”