Скандалите около Президента

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » пет юли 10, 2020 6:37 pm

Сега не ме интересува, тогава никой не знаеше какво е. Никой! Тогава казвах, че трябва да издържим на карантианта, и така спасихме 5000 живота. Няма да се хабя да ходя на протести и контрапротести, преди 8 години ходих срещу костинбродката афера цял месец, сега други да ходят. Но аз не смятам чее правилно да има протест, това е глупост точно сега.

Виктусе ли си къв си, духай супата, пич. смяяях само с кави смешки ме плаши. Викаш, Мая и радев да дойдат, дето гласувахте за тях, те ще ни оправят,ааааххахаха. Пеевски си е бизнесмен, то и Тръмп не се знае точно как е забогтял. Ако имаш данни, дай на прокуратурата. Същия тоя пеевски, дето Бсп го предложиха да смачка боку. Филмари големи сте, ей.

С такива дребни заяжданки няма да бутнете боку, трябва политика да предлагате, да уббеедите хората. Ама не безпринципни коалиции с мая и клякания пред резидента.
Последна промяна от itmpm на пет юли 10, 2020 6:54 pm, променено общо 1 път.

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет юли 10, 2020 6:48 pm

Victus написа:
пет юли 10, 2020 6:35 pm
itmpm написа:
пет юли 10, 2020 6:22 pm
Бойко лош бе, много лош, болят ли ви дупетата. :laughm:
Хоата са доволни и си почиват, повечето са в Гърция, щото имат парички. :flourish:
Ти по-добре се снишавай, че ако Пеевски ти хареса бизнеса и Папата няма да те спаси. Пачките много бързо ще изчезнат след конфискациите от спецпрокуратурата до девето коляно. :grin1:
Не, той е част от схемите. Призна си го веднъж с полупълна уста :) . Намекна го тактично. Него няма да го хване, по-скоро е от ограбващите :) .

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » пет юли 10, 2020 6:55 pm

Много лесно е да обвиняваш, ето това е манипуалтор. Какви схеми, беееее. Че имам фирма и плащам данъци и храня 30 семесйства. Кукувци
И аз съм лош, шото съм бизнесмен. Бойко има своите кусури(не са малко), но с такива дребни номерца, трудно ще го свалите си мисля.
Питате ли ме как се оправихме(щото сме съдружници) в кризата... Но не съм ползвал 60/40 и таквиа глупости. имаме си манзинка малко. :grin1:

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » пет юли 10, 2020 7:02 pm

Ееех, чувам винаги галещата ухото ми фраза "червени боклуци" на протеста срещу "протеста" на Радев. Чак се изкушавам да отскоча и аз натам сега. Обожавам да изричам тези 2 думички.
Последна промяна от Weatherman на пет юли 10, 2020 7:24 pm, променено общо 1 път.
Реалист.

Потребителски аватар
itmpm

Мнение от itmpm » пет юли 10, 2020 7:23 pm

Грешка е този протест, лош пример дават. Правилно някои се ядосват. Не му е сега времето на протести.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пет юли 10, 2020 7:26 pm

Платени боклуци скандират, има и плакати със свинчовци Изображение, ясно за кого за адресирани, иска ми се да съм там и да викам ОСТАВКА и Боклуци срещу Тиквите.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » пет юли 10, 2020 7:49 pm

Weatherman написа:
пет юли 10, 2020 7:02 pm
Ееех, чувам винаги галещата ухото ми фраза "червени боклуци" на протеста срещу "протеста" на Радев. Чак се изкушавам да отскоча и аз натам сега. Обожавам да изричам тези 2 думички.
Ето каво се опитаха да спрат червените боклуци, затова беше целият този цирк от събота насам
България влезе в „чакалнята“ на еврозоната и банковия съюз
Заедно със страната ни в двете структури е приета и Хърватия
https://www.investor.bg/biudjet-i-finan ... uz-307865/

Поне лъснаха червените дупета на така наречените "десни" от ДБ. Евроатланцити пък винаги в услуга на БСП и Радев, който изнася сектретна информацип за Русия :grin1:

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » пет юли 10, 2020 8:39 pm

Като гледам по телевизията, на Костя Копейкин хунвейбините най-вероятно правят провокации, жалко че правилният по принцип протест е напълно откраднат от лумпените русофили на Копейкин, Мая Радев и компания....

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » пет юли 10, 2020 8:50 pm

Кой истински протест, Мракогор?
Той протестът е изцяло на проруската агентура в България. Христо Иванов или някой от ДБ не съм видял да ги покажат някъде. Дават само Радев, Курнелия и вскякави други руски агенти.

Христо Иванов просто запали искрата, но пламъците ще бъдат управлявани единствено от руската агентура в България. Те яхнаха събитията.
Good job, Yes Bulgaria! :thumbup: Подготвихте почвата за руската дестабилизация на страната.

Курнелия днес заяви, че започват протестна организация с всички структури из страната. Копейкин също подготвя подкрепления с автобуси.
Последна промяна от Weatherman на пет юли 10, 2020 8:57 pm, променено общо 1 път.
Реалист.

Потребителски аватар
Мракогор

Мнение от Мракогор » пет юли 10, 2020 8:54 pm

Да де, за това говорим, Герб и техните хора в Бургас имат огромна вина за случващото се в Росенец и съм бесен за това там, но в момента отвориха широко вратата и не могат да се разграничат от червената паплач на копейкин и мая и компания..........то гледам пряко, определено футболни лумпени и компания са впрегнати да търсят конфронтация, жалко, много жалко за нормалните десни .........
Последна промяна от Мракогор на пет юли 10, 2020 8:58 pm, променено общо 1 път.

stratega
Регистриран: пон окт 10, 2011 12:33 am
Местоположение: София, ж.к. Борово/с. Логодаж, 15 км. западно от Благоевград, 695 м.н.в.

Мнение от stratega » пет юли 10, 2020 8:58 pm

Мракогор написа:
пет юли 10, 2020 8:39 pm
Като гледам по телевизията, на Костя Копейкин хунвейбините най-вероятно правят провокации, жалко че правилният по принцип протест е напълно откраднат от лумпените русофили на Копейкин, Мая Радев и компания....
Така е за съжаление.

Абе, защо протестиращите за ГЕРБ са тук с автобуси :laughm: . От къде са дошли и кой е платил за тях. За това ли отиват парите на държавата в тези трудни времена - Бойко да си купува протестиращи и да ги докарва от незнайни дестинации :laughm: ?

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пет юли 10, 2020 9:04 pm

"Эападите" са там.Браво София.Толупа приключи :thumbup:

Потребителски аватар
Мракогор

Мнение от Мракогор » пет юли 10, 2020 9:12 pm

misacho написа:
пет юли 10, 2020 9:04 pm
"Эападите" са там.Браво София.Толупа приключи :thumbup:
Гледах ги хубавците, пращят от интелигентност определено, ако тия ще свалят правителство и идват на власт тежко ни и горко. Той Гешев хубаво опандизи тарторите им биячи.

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пет юли 10, 2020 9:17 pm

Боклуци са да,но дано Толупа има същия край като Мусолини :evil:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пет юли 10, 2020 9:20 pm

В момента в центъра има интересни "игри" между протестиращи и полиция, мисля да се включа след малко :hmm: ...

https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... live_video

Румен Радев: Тук сме да кажем - Не на страха!
Втора вечер Орлов мост е блокиран от протестиращи
10.07.20 в 11:48 | обновено на 10.07.20 в 21:13

Отговори

Върни се в “Политика”