Поредният "реформистки"? кабинет - "Борисов 3"

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед юли 26, 2020 3:51 am

Гражданско движение "БОЕЦ" ви кани на масово писане и връчване на оставки!
На 27 юли 2020г, понеделник, от 18:30 часа, елате пред централата на ПП ГЕРБ в проното на НДК (Малкото НДК).
Нека помогнем на премиера да си напише оставката, че явно има затруднения!
Ако много го е страх, ще я напишем вместо него.
Ако не смее да мине през центъра, с всичките протести там, ние лично ще я занесем до Народното събрание.
Носете вече написани, готови за подпис оставки! Формата и текста ги оставяме на вашето въображение. Ще му дадем всичките, нека си избере която най му пасва на притесненията!
Чакаме ви!
#OСТАВКА
#БОЕЦсрещуМафията
#БорисовЕпозор

havga
Регистриран: вт фев 04, 2020 10:45 am

Мнение от havga » нед юли 26, 2020 7:34 am

Ето как се крадат обществени ресурси в Бургас :)

И как се печелят гласове в Пловдив :)

Victus
Регистриран: нед яну 23, 2011 3:51 am
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » нед юли 26, 2020 8:18 am

Не може да бъде. Герберската гордост Димитър Николов присъства на тази пародия. Щом и той е в схемите, за ГЕРБ няма надежда. Оставка!!!
"Прост съм и ми е лесно." Бойко Борисов

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед юли 26, 2020 4:42 pm

Че къде да е Димитър Николов, да не мислиш, че лесно се купува подкрепа 70% на мес'ни, че и на парламентарни избори??!!? :dontknow: :grin1:

Victus
Местоположение: София, кв.Княжево (650м) / Кърджали, кв.Възрожденци(245м) / с.Тополово, община Асеновград(440м)

Мнение от Victus » вт юли 28, 2020 8:28 pm

Пътят към сараите на Доган в Росенец остава общински

Няма да е зле да има някакъв катарзис и по отношение на подарения медицински център, за който коментирахме по-горе. Или поне оставки на участвалите.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » вт юли 28, 2020 10:52 pm

Ето, правителството взима мерки за здравната система, мерки за бизнеса. Няколко милиарда лв ще са налеят в системите. С 30% увеличения на заплатите на хората. Преди години всички недоволствахме срещу имунитетите на депутатите и някои други институции, как бяха над закона. Сега влязоха в президентството срещу видими престъпници и червените скочиха веднага. Сега гледам днес са разбили плантация за марихуана на 2-3 дка. Пак ли прокуратурата действа избирателно? :laughm: Синдикатите не подкрепят протестите. Работещите масово не ги подкрепят. Лично за мен масово протестиращите са или идиалисти, или безделници и анархисти. Просто всеки разумен човек ще го проумее, че сега не е моментът за тези протести преди задаващата се нова вълна с този вирус. Онзи ден ми разказаха как около 10 безделници затворили ей така едно кръстовище и автобус на градския вътре с бременна жена и друга с малко дете бил блокиран и не го пускали. Можете ли да си представите защо за идиоти са това? :thumbdn: Още макс 2 месеца им давам на протестите докато свършат отпуските на хората и после очаквам хората да надигнат глава срещу тях. Не може заради 1000 човека, 1 милион работещи да страдаме!

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » вт юли 28, 2020 11:31 pm

weather_master написа:
вт юли 28, 2020 10:52 pm
Синдикатите не подкрепят протестите. Работещите масово не ги подкрепят. Лично за мен масово протестиращите са или идиалисти, или безделници и анархисти. Просто всеки разумен човек ще го проумее, че сега не е моментът за тези протести преди задаващата се нова вълна с този вирус. Онзи ден ми разказаха как около 10 безделници затворили ей така едно кръстовище и автобус на градския вътре с бременна жена и друга с малко дете бил блокиран и не го пускали. Можете ли да си представите защо за идиоти са това? :thumbdn: Още макс 2 месеца им давам на протестите докато свършат отпуските на хората и после очаквам хората да надигнат глава срещу тях. Не може заради 1000 човека, 1 милион работещи да страдаме!
:thumbup: :thumbup: На народа му писна вече от тези нехранимайковци.
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » ср юли 29, 2020 11:21 am

Правата на протестиращите да са недоволни и да протестират за каквото и да било свършват в момента когато нарушат правата на нормалните хора да се придвижват и работят
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

weather_master

Мнение от weather_master » ср юли 29, 2020 11:46 am

Абсолютно! :thumbup: А то вече започна да се протестира за какво ли не. Вчера нямах нет до 16 часа и мислех да ходя да протестирам Оставка - искаме нет! :laughm: Абе луда работа. :lol:

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » ср юли 29, 2020 12:24 pm

:thumbup: Още малко да се натрупа напрежение и ще има протест 2 срещу протест 1 :grin1:
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

weather_master

Мнение от weather_master » ср юли 29, 2020 12:29 pm

Сега гледах как група от 10-20 безделници се опитват да затворят кръстовището на бул България и Гешев. Естествено че шофьорите недоволстват. Не може група от няколко безделника да пречат на работещите и трудещи се хора. Тези протести стават пълен цирк.
Гледам в парламента днес изцениран скандал от БСП. Сега пък недоволни откъде идвали тези 2 млрд лева за мерките. :lol: Ясно е, че всичко това е заради идващите избори.

Victus

Мнение от Victus » ср юли 29, 2020 5:21 pm

"Сега че ги опраа", в нов запис Борисов обижда президента и протестиращи

Добре, че съм от умнокрасивите да не ми го набие Бойко. Простият електорат на ГЕРБ да му мисли при срещи с премиера. :grin1:

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юли 29, 2020 5:30 pm

Много хубаво си оправя летеца, и аз такива псувни му хвърлям. Прост летец, правилно! Той радев отдаван е чул този разговор. Не са убедителни тези записчета. Трябва нещо друго да изкарат. Но това не пречи, че първият запис може и да е манипулиран малко или много или всеки един от тях...

Victus

Мнение от Victus » ср юли 29, 2020 5:49 pm

Култов коментар под статията:
Премиерът и вицепремиерът на Република България проведоха работна дискусия. Бяха обсъдени текущи въпроси, свързани с данъчната политика, опазване на околната среда и въглеродните емисии, приоритетите на бъдещите български депутати в европейския парламент, отношения между изпълнителна власт и държавния глава, както и някои детайли, свързани с бюджета на общините.
Срещата премина на обичайното високо ниво и конструктивен тон.
:tv: :grin1:

Потребителски аватар
itmpm
Регистриран: нед окт 16, 2011 5:06 pm

Мнение от itmpm » ср юли 29, 2020 5:55 pm

Що го послушват бе. ТЕб да те послушваме ли как си в кенефа или какво правиш с някоя жена. А, каква изненада, човек можело да псува. :laughm:

Отговори

Върни се в “Политика”