ПРОТЕСТИТЕ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА В УПРАВЛЕНИЕТО и за оставка на правителството и главния прокурор

Твърде много хора претендират, че разбират от политика, а дали наистина е така?
weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » ср юли 29, 2020 6:41 pm

Половината София е в зверски задръствания заради малоумните протестиращи. Значи не може това да продължава дълго. Трябва със сила да се разкарат и толкова. Не може милион човека да страдаме заради шепа лекомислени! :evil:

Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » ср юли 29, 2020 6:45 pm

Съчувствам ти - една шепа идиоти затрудняват цял милионен град. Миналата седмица когато щяха да блокират изхода на Бургас, щеше да има набити протестиращи, бях убеден и затова набързо свиха сърмите си и прекратиха протеста си. :grin1:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » ср юли 29, 2020 7:09 pm

Днес 10-15 олигофрена блокираха моста за пореден ден за 1 час в час пик , толкова е смешен и жалък тоя протест , че няма накъде :palm:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср юли 29, 2020 8:06 pm

Прибрах се и си пуснах да гледам. Яко, много голям протест. На тиквун онези му работи се тресат от шубе. ОСТАВКА. :deal:
Народът ще измете мутрите най-после.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

gero
Регистриран: съб сеп 23, 2017 6:50 pm

Мнение от gero » ср юли 29, 2020 9:53 pm

SKYLINE написа:
ср юли 29, 2020 7:09 pm
Днес 10-15 олигофрена блокираха моста за пореден ден за 1 час в час пик , толкова е смешен и жалък тоя протест , че няма накъде :palm:
:thumbup: Само сопата ги оправя такива дебили
Няма нищо по-хубаво от дъждовна пролет, кратко лято, топла есен и снежна зима :D

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср юли 29, 2020 9:57 pm

Разпънаха палатка на Орлов мост, Борисов отговори
29.07.20 в 10:39 | обновено на 29.07.20 в 21:36

https://bnr.bg/post/101317753/poredna-a ... ia-pred-ms

Блокади в множество градове, в Търново хвърляха тоалетна хартия
29.07.20 в 18:48 | обновено на 29.07.20 в 20:37

https://bnr.bg/post/101318134/20-25-dus ... -vav-varna

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср юли 29, 2020 10:34 pm

Тази вечер е огромен протеста, гереберастите не виждат ли очевидното?
Днешния запас с гениалните словоизлияния на бацето явно е катализирал народния гняв.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

weather_master

Мнение от weather_master » ср юли 29, 2020 10:40 pm

Аман от безделници и тъпанари! Какво целят като блокират кръстовища и пречат на останалите хора? Крайно време е полицията да започне да употребява сила! Има си закон и много се съмнявам да имат разрешение за протест на всички кръстовища. Ако полицията не се намеси скоро хората ще се надигнат срещу тези лумпели и тогава аз ще съм на първа линия. Пълно безобразие! Днес 45 минути бях в задръстване заради тези .... а ме чакаше пътуване до морето... :thumbdn:

weather_master

Мнение от weather_master » ср юли 29, 2020 10:44 pm

quittr написа:
ср юли 29, 2020 10:34 pm
Днешния запас с гениалните словоизлияния на бацето явно е катализирал народния гняв.
Колко да е огромен? Нали днес гледах по новините как 10-15 безделника блокираха кръстовището на България и Гешев. Да слезеш и да ги запукаш направо. :thumbdn: Ако тези безобразия продължат до септември само гледайте какво ще става. Както и сега се ползват повече коли от градски заради вируса.

4itatel
Регистриран: съб мар 21, 2020 11:36 pm

Мнение от 4itatel » ср юли 29, 2020 10:56 pm

quittr написа:
ср юли 29, 2020 10:34 pm
Толкова е огромен, че жълтите и червени медии трябва да си измислят :lol:
Канна Рачева по бТВ на живо: Аз за протести в чужбина не знам, ще си измисля (Видео, обновена)
https://www.24chasa.bg/novini/article/8860658

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » ср юли 29, 2020 11:01 pm

След днешната селска иэлагация на Бай Хуй времето му е преброено.Пълен идиот.Какъв селяндур "управлява" не е истина :evil: :thumbdn: Оставка,мутро сикаджийска :prison:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » ср юли 29, 2020 11:22 pm

120 хиляди казаха, че са на протеста. Баси якото като през 1990-а.
Иначе тоя глас малко ми се струва, че не е на Бойко. Говори по същия начин, обаче гласът е друг. Повече прилича на Тодор Живковия глас. :dontknow: Ама той нали му е възпитаник, нищо чудно да го имитира. Той ли е или не е, все едно ОСТАВКА. :deal:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » ср юли 29, 2020 11:46 pm

Бях на протеста. Не бяха 120 хиляди, това е абсурдно огромно число. 25-30к може би. Не мога да преценя дали през 2013та в пика не бяха повече хора, май бяха. При всички положения сериозен протест се получи, а очаквам есента още по-сериозни изпълнения, като излязат и гладниците.
А Бойко е уникално тъп. Да си говори каквото иска за президента с когото иска, негово право е, ама да не го записват разни парантии бе да му *** мамата! Може ли да е толкова зле тоя човек, сам си набива... акъл... Че и Томислав Дончев се компрометира покрай това, винаги съм смятал че той е един от по-свестните хора в Герб, ама покрай тоя запис изгоря и той.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » чет юли 30, 2020 12:05 am

120 хиляди може да са казали в любимата БСПТВ , която Макса гледа ежедневно. Навярно са цапнали една нула в бързината, нещо като подарък за рождения ден на г-н Божков. :guitar: :grin1:

Ако бяха толкова -цялото пространство от "Батенберг" до Полиграфията (минимум) трябваше да е черно от хора. Сега гледам някакви хора по новините опъваха палатки на "Ларгото", друга група на "Орлов Мост". Явно се канят да нощуват там и утре ще стане истинска какафония, когато хиляди хора бъдат възпрепятствани да идат на работа и като цяло да си карат задачите. Гаранция вече на някой нервак няма да му издържат нервите и ще стане въргал , на което и се надяват подстрекатеилите. Конкретни групи хора от първите дни търсиха всевъзможни поводи да се пролее кръв.

Това обаче не е вече протест срещу властта, а протест срещу собствените ти съграждани и саботаж на елементарните права и свободи за придвижване. А простата логика сочи, че който е трудово ангажиран, надали ще ходи да спи на палатка на пътното платно в центъра, демек тези са баш платените лумпени и безделници, които ще правят мизерии на всички останали нормални хора и цяла България ще им се радва как пият бири по цял ден и грачат нечленоразделно. А тримата боклуци, за това си подстрекателство, със сигурно трябва да им бъде търсена съдебна отговорност, защото се взеха нещо много насериозн и решиха, че могат да дирижират ритъма на живот и 2 милиона град да се съобразява с тях. Ах, как само бих се изкефил някой кибритлия да бушонира нахъсаното адвокатче или дебелия варненски арменец. :thumbdn: :thumbdn:

P.S Издънката на Канна Рачева по-рано тази вечер не мисля, че изненадва някого. Поне мен не!

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет юли 30, 2020 12:19 am

Ден 21: десетки хиляди протестират в София, блокирани са осем ключови точки

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2020/07/2 ... blokirani/

"Двадесет и първият ден на протести започна още преди обяд, след като ключови кръстовища в София бяха блокирани от недоволни. Според различни оценки само в столицата протестиращите са били 20-25 хил., а според други някои хора са достигали 40 хил. Това е най-големият протест досега, като другият толкова масов протест беше на 16 юли. На няколко пъти през деня бяха блокирани различни точки в града и движението през тях. След 22 ч. протестиращите се разделиха на групи, за да блокират осем ключови точки в София. Най-много хора се събраха на Орлов мост.
..."

Отговори

Върни се в “Политика”