ЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ФОРУМЦИТЕ

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » вт окт 01, 2019 11:47 am

Само резюмирам, след което се изнасям окончателно от темата, понеже нямам време, желание, а и нерви да преливам от пусто в празно. Имам претенции, че достатъчно добре се изразявам на български език.

Значи...първо идваш и споделяш (в открита платформа, не конфиденциално) някакви неща за себе си. За зрението, после си признаваш, че огромно количество време висиш на телефона. Аз и Макса ти казваме, т.е повтаряме твоите думи де факто, че да, наистина страшно много време цъкаш, след като беше така добър да ни информираш за точността на експлоатация на телефона си на седмична база, след което аз ти казвам съвсем приятелски, че няма да е зле да го ограничиш, поне малко. Ти това го прие като заяждане, понеже го написах под леко по-шеговита форма. Оттам скочи, вдигна гарда, тръгна в посока "кой си ти", къде да си завра мнението, колко си бил социален и тем подобни емоционано зрели маневри. Ако пък ти бях казал да речем, че 78ч за седмица не е нищо и да пробваш да удариш 100ч, пак щеше да се нацупиш и да го приемеш за ебавка (то и такова щеше да бъде наистина)

Съжалявам,че нараних чувствата ти, но бъди готов, че когато споделяш нещо, има шанс не всяка обратна връзка, която чуеш/прочетеш, да ти гали ушенцето.:iloveu: Ако това е, което целиш - ограничи се да си споделяш с мама и баба. Те най-вероятно винаги ще ти казват това, което ти харесва и няма да те критикуват или изразяват различни от твоите становища. Никакви наставления не съм ти давал, нито съм те учил как да си караш ежедневието. Никой не ми плаща да те менторствам най-малкото. Просто си изразих мнението и ти дадох предложение, което можеш да опиташ. Дали го приемаш или не, дали съвпада с твоето или те дразни - сещаш се...
Силно се надявам, че наживо успяваш малко по-добре да се контролираш в изблиците си, че в противен случай бая парички ще насипеш за нови рамки. ;) Айде със здраве.
Masturba tu mente y eyacularás ideas!

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » чет дек 05, 2019 9:52 pm

От тази снимка измина един отрязък от живота, равен на точно 40 години. Тя е направена на 5 декември 1979 г. И най-странното е, че помня с подробности обстоятелствата около нея. Бях вкъщи, майка ме хвана за ръка и ме заведе у баба и дядо, през терасата, тя беше с врата и се минаваше от единия в другия апартамент през там, където бяха току що доведени братовчедите ми. Беше топло, нямаше сняг. Брутална зонална циркулация е властвала първата половина на декември, от края на декември е почнала здрава зима.
Та подариха на братовчед ми докторска чантичка със слушалки и тем подобни принадлежности за рождения ден, мен ме сложиха на раклата по средата за симетрия и дядо ни направи снимката.
Изображение

Какво просто и невинно време беше. И как половината от живота отлетя, а в паметта е прясно сякаш беше преди само няколко години :?
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Geogri Zahariev
Регистриран: съб яну 28, 2012 6:40 pm

Мнение от Geogri Zahariev » чет дек 05, 2019 11:04 pm

Що така минорно звучиш?
Те първа започва купонът и истинският живот.

Windy
Регистриран: вт сеп 22, 2009 1:26 am

Мнение от Windy » пет дек 06, 2019 10:19 am

Макс, по наще съм го видял, якият живот е след 40-45, когато имаш пари и тотално вече не ти пука ;)
"Често нещата са по-прости отколкото си мислим че са и по-сложни отколкото сме способни да ги разберем.

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”