ЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ФОРУМЦИТЕ

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср дек 19, 2007 6:45 pm

В какъв смисъл кое го мотивира,не те разбрах?

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср дек 19, 2007 6:46 pm

Ами щом му е детска мечта, значи мнохо го ика и винаги го е искал и му прави удоволствие само да го прави, до материално да не печели нещо. :wink:

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » ср дек 19, 2007 7:08 pm

Ами по принцип този сайт е доста специфичен по своя род и разглежда основно тема,която малко хора ги вълнува.Но именно това го прави още по-ценен,защото долкото знам е единствен в България.Именно като първи по своя лик този форум трябва да възпитава и да служи за пример.Трябва да остане чист,спретнат,хармоничен и свободен каквато е и науката метеорлогия.Рекламите само ще го загрозят,ще го оковат във веригите едва ли не на вечния кръговрат на интернет пространството,което бълва от всякакви отпадъци :wink: Ако си представим,че интернет е ЕДИН огромен индустриален град обвит от непрогледен смог и мръстоия,то този сайт трябва да е като един парк,място за отдих и почивка :lol: Нека запазим форума чист,какъвто е бил винаги.Апелирам затова!Сигурен съм,че и Стринг ако щеше да слага реклами във форума,то досега щеше да го направи 100 пъти.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » ср дек 19, 2007 7:15 pm

Да, мисля че си прав. :wink: И аз не знам друг сайт, като този и при това без реклами.

petet
Лято е ;)
Регистриран: пон яну 22, 2007 9:49 pm

Мнение от petet » ср дек 19, 2007 7:25 pm

A да не говоря за Райната... :x

Ай не ми разправяйте кви и са песните щото и 1 песен сигурно не сте слушали.Тя поне не е като ония лигави "певици" от Америка и кой знае от къде дето едно "до" н емогат да кажат!Да не гооря за бг-тата мазни чалгаджийки....божеееееее....
Доказано е че тя МОЖЕ да пее без плейбекове и единствено ТЯ МОЖЕ да ПЕЕ истински и да МОЖЕ !!! Доказано е!!!

Да влизат над 120 човека на ден,ако никой не беше влизал то нямаше да го ъпдейтвам...логика,логикааааааааааааааааааааааааааааааааааа!
Ако някой иска да те засенчи- остави го да слънчаса!
Изображение

petet
Лято е ;)

Мнение от petet » ср дек 19, 2007 7:31 pm

Ето ви един травестит като толкова мечтаете Изображение

бахти

А ТОВА ДА ВИ ПРИЛИЧА НА ТРАВЕСТИТ?!!?!?!?!?!!? :x

Тва че е мъжко момиче НЕОЗНАЧАВА ЧЕ Е ТРАВЕСТИТ!!!Гарантирам че "истинските" мъже са нищо пред нея!!!
Смешници

Изображение

СЛУШАЙТЕ СИ ТАМ ОНИЯ ШИБАНИ "ПЕВИЦИ" И СИ ТРАЙТЕ :x :-o
Изображение

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » ср дек 19, 2007 7:35 pm

Е по-грозен травестит не можа ли да изкараш? :idea?:

petet
Лято е ;)

Мнение от petet » ср дек 19, 2007 7:35 pm

РАДВАМ СЕ ЧЕ ТИ ХАРЕСВА.ВИЖ В ГУГЪЛ ИМА ПО-ХУБАВИ...ХАРЕСАЙ СИ ОТ ТАМ :evil:
Изображение

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » ср дек 19, 2007 7:42 pm

Айде не се прави на интересен и махни тая паплач от там,че Стринг пак ще се сърди с тези глупави постове и се дръж прилично :nono:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » ср дек 19, 2007 8:01 pm

Петет, не са мечти :evil: Знаеш ли колко съм учил, това беше в шести клас и имахме контролни към 9 общо за седмицата, не вярвам някой да е бил толкова натоварен, по всички предмети, като ги връщаха просто се падна и в седемте часове да ги върнат и имах общо 7 шестици, на другия - 2. :wink:

Рекордът ми за най-много оценки по един предмет е 5 шестици за един ден по математика 8-)

Петет и аз ставам в 6 часа всеки ден, така е, ученици сме :wink:

Потребителски аватар
buldan
Регистриран: съб окт 20, 2007 10:26 pm

Мнение от buldan » чет яну 03, 2008 5:38 pm

Яяяяяяяяяяяяя, от днес имаме още един съфорумец от Казанлък :cool1: .
Здравей ggeorgiev, къде по-точно живееш и с какво се занимаваш?

Потребителски аватар
ASENOV

Мнение от ASENOV » нед яну 06, 2008 10:26 am

PATRIK76 написа::oops:
Желая да споделям с вас /хората в този форум/ капризите на времето!
За начало в тази тема ще ви предоставя снимки от ...една местност на 3км от северната част на Варна,така нареченото франгенско плато-300м.надм. вис.Там имаме вила и днес вече се надявам да мога да стигна....мисля ,че ще има какво да видите :shock:
Добре дошъл си в този чист и спретнат форум.Надяваме се да се чувстваш приятно тук :D :wink:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед яну 06, 2008 10:26 am

Добре дошъл! Хайде по-смело :wink: Ще ми е интересно да видя снимките.

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » нед яну 06, 2008 10:26 am

Да, добре дошъл и от мен :D

Voivodata

Мнение от Voivodata » нед яну 06, 2008 10:31 am

yogimax,
Добре дошъл! Хайде по-смело :wink: Ще ми е интересно да видя снимките.
Малко се притеснявам дали спазвам правилата на писане..т.е. да не объркам нещо...от желание да пиша нямах време да прочета правилата на форума! :oops:
Дори незнам ,като си нов къде и кога трябва и как да се представиш!?
Само мога да кажа ,че всички познати ме бъзикат ,че съм много странен с моя странен според тях интерес към времето...например тази вечер съм ставал да гледам температурата ..само 3пъти :lol:
Така съм си от малък...като много обичам лошото време и в частност снега...за късмет край Варна имам шанс да виждам сняг на вилата...сега очаквам да има около 3-4метра преспи и да вървим по покривите на вилите!

Отговори

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”