ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни) (2011-2012)

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни) (2011-2012)

Мнение от bismarck » нед яну 02, 2011 2:27 pm

angilari написа:
bismarck написа:Imame няколко десетки, като дори във Видин е на градус от нея. :thumbup:
Тако треба! :grin1:
Отлични температури за януари. Утре ще се порадваме малко на поредния лек снежец, после ще постудуваме до събота и така времето минава в шеги и закачки, както и в турбоконцептуални спорове на северен или южен склон има останал половин сантим сняг. :thumbup: :buble:
Стига с тоя СЗ, кажи нещо за София...иде четвърта снежна обстановка, жестоки минимуми и инверсии, 19 дни със СП до началото на януари...никак не е зле! ;) Все пак тук си прекарваш 90% от времето.. в студената столица на БГ! ;)
Da, двата сантиметра през 18 от 19те дни впечатляват, но как да ти кажа...аз не прекарвам времето си в медитация върху замърсения с жълти биоотпадъци субстрат за зимомански фантазии, а на топло в офиса или в къщи.
Сигурен съм, че и ти така... :buble:

Потребителски аватар
wolfie
Регистриран: вт дек 23, 2008 2:11 pm

Мнение от wolfie » нед яну 02, 2011 2:35 pm

stef написа:След като вече и документално сме жители на село Копчелии, днес, доста изненадващо, след почти двумесечни мъки, най-после сме в Net-а и ще мога да се включвам и в извънработно време. На любителите на зимата и снега ще покажа (макар и от GSM) истинската красота на този сезон, а не омачкан сняг около коли и контейнери, а на всички останали - и прелестта на природата под "най-синьото небе на света".
:thumbup: Това е истината!
There is not such thing like "enough snow" ;) http://skuky.net/41598
АМС Камера
Windy - НЯМА КРАЙ ВЕЧНА ЗИМА НЕКА ИМА

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср яну 05, 2011 7:00 pm

Някой да сподели мнение , относно това? Струва ми се меко казано наивно.
http://www.zadrujno.bg/277/RSS.ashx

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » ср яну 05, 2011 7:09 pm

Действат, ама благодарение на плацебото. Това е просто парче гума, ако повярваш че може да ти помогне, значи ще ти помогне. Не мога да не им кажа евала на създателите на това нещо, правят милиони, продавайки гума, това се казва бизнес нюх ;) :thumbup:
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)
Зона Б5 - http://weather-webcam.eu/sofia-zona-b-5 ... a-panorama

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » ср яну 05, 2011 7:13 pm

:thumbup: :grin1:

paceko
Регистриран: ср фев 11, 2009 3:28 pm

Мнение от paceko » ср яну 05, 2011 7:14 pm

NOGAPS написа:Някой да сподели мнение , относно това? Струва ми се меко казано наивно.
http://www.zadrujno.bg/277/RSS.ashx
След като поговорих с няколко души ,собственици на въпросния атрибут....мога да кажа,че е поредния т.шак.Но някой разбира се,забогатява междувременно.Еми бизнес,майна.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » пет яну 07, 2011 2:31 pm

paceko написа:Aбе Shagrath000,как може да се изказваш така неподготвен!Не знаеш ли,че в България падат най-големите(високи ,широки,дебели,кристални,уникални,неповторими,вселенски и т.н.)снегове.Не знаеш ли,че кафевите мечки в резервата на Б.Бардо са всъщност бели такива,боядисани от гадни топлолюбиви ренегати?Не знаеш ли ,че циганите у нас,са всъщност ескимоси,избягали от жежките зими в страната на Дядо Коледа?Но споко,тук има добронамерени и обективни хора ,които ще ти разяснят тези неща.Ще ги познаеш,наричат се: "Сектата на Бастарди"........ :santasm1: :offtopic:
Нещо повече: разбрах от сигурни източници, че Ледената Кралица е българка! И е гадже на Бастардо! :buble: :thumbup:

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » съб яну 08, 2011 5:51 pm

ForumNIK написа:
AlekssS написа:
bismarck написа:
masterweather написа:Абсолютно нищо не значи, тъй като това не е показателно за ср. температура в страната, така както и ти не признаваш отрицателната аномалия на много зимни колоси, когато същата е положителна за страната като цяло!!!
Както се казва с твоите камъни по твоята(извратена) глава! 8-) :buble:
Тъй, тъй. :grin1:
Това, което не ми е съвсем ясно е защо продължават да те траят теб - неизвратената тиква, при положение, че файдата на форума от теб е поднулева. :buble:
айде айде стига обиди.. тикви микви-не мисля, че тук е място, в което да се ругае и такива работи. А и това за ползата, мисля че има много малко хора, които са в позла за форума. :wink:
Само природно увредени извратеняци като тоя подкрепят топлото време посред зима. И не заради любов към топлото време, не, а защото си е такъв - крив и недъгав. Колкото пъти вляза във форума, все чета самоцелните му заяждания и псевдокомпетенциите му по какъвто и да е въпрос. Време е да го гепим и да го набием, понеже явно модераторите са толерасти! :)
Ако така си решаваш проблемите - с бой, не ти завиждам. Защо, защо му наливате вода в мелницата, не можете ли да подходите с интелект? Това не ти е малко дете че да го плашиш по такъв начин и да го засягаш. И за финал, една мъдрост от учителя ми по литература (голям пич е): човек както сам се прецака, никой друг не може да го прецака. Замислете се над това, всички! Не се прецаквайте с необмислени изказвания, защото последиците ще ви настигнат със сигурност в бъдещето. :wink: Скоро ще видите.

Потребителски аватар
ForumNIK
Регистриран: нед дек 16, 2007 6:24 pm

Мнение от ForumNIK » съб яну 08, 2011 5:56 pm

Не ме карай да се хиля, интелектът не помага срещу такива уроди, или поне не помага толкова бързо и толкова интензивно, колкото му се налага на човек, при това не на един човек, а на цяла плеяда свестни хора, които го търпят да им драйфа на чистото и на метеното!

Слава богу, че рядко влизам, та и няма да я продължаваме тая кавга, макар че трябва! :roll:

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » съб яну 08, 2011 5:58 pm

Ок.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » съб яну 08, 2011 10:42 pm

ncuxap написа:
ForumNIK написа:
AlekssS написа:
bismarck написа:
masterweather написа:Абсолютно нищо не значи, тъй като това не е показателно за ср. температура в страната, така както и ти не признаваш отрицателната аномалия на много зимни колоси, когато същата е положителна за страната като цяло!!!
Както се казва с твоите камъни по твоята(извратена) глава! 8-) :buble:
Тъй, тъй. :grin1:
Това, което не ми е съвсем ясно е защо продължават да те траят теб - неизвратената тиква, при положение, че файдата на форума от теб е поднулева. :buble:
айде айде стига обиди.. тикви микви-не мисля, че тук е място, в което да се ругае и такива работи. А и това за ползата, мисля че има много малко хора, които са в позла за форума. :wink:
Само природно увредени извратеняци като тоя подкрепят топлото време посред зима. И не заради любов към топлото време, не, а защото си е такъв - крив и недъгав. Колкото пъти вляза във форума, все чета самоцелните му заяждания и псевдокомпетенциите му по какъвто и да е въпрос. Време е да го гепим и да го набием, понеже явно модераторите са толерасти! :)
Ако така си решаваш проблемите - с бой, не ти завиждам. Защо, защо му наливате вода в мелницата, не можете ли да подходите с интелект? Това не ти е малко дете че да го плашиш по такъв начин и да го засягаш. И за финал, една мъдрост от учителя ми по литература (голям пич е): човек както сам се прецака, никой друг не може да го прецака. Замислете се над това, всички! Не се прецаквайте с необмислени изказвания, защото последиците ще ви настигнат със сигурност в бъдещето. :wink: Скоро ще видите.
Мен ли заплашва тая страхлива (женско отверстие, разширено от прекомерна употреба с комерсиална цел - цензурирано)? :shock:
Пхахахаха:)))))
Уважаеми г-не(цензурирано), винаги може да заповядаш на която и да е среща. Но мога да направя поредното си вярно предсказание: НИКОГА няма да го сториш.
Сори, че го видях чак сега. Отново обръщам внимание на всякакви малоумни отрепки: злоупотребявате със търпимостта на админа. ВЪВ ВСЕКИ друг форум за заплаха с лична саморазправа, всеки би излетял немедлено. Макар, да си безобиден, както всички плямпащи във виртуала (женско отверстие, разширено от прекомерна употреба с комерсиална цел - цензурирано)? , които НИКОГА(прочети го 100 пъти) НИ-КО-ГА няма да се появят на живо. Поради простичкия факт на своята (женско отверстие, разширено от прекомерна употреба с комерсиална цел - цензурирано)? -ост. :buble:

Цензурирано от уважение към останалите участници :buble: :thumbup:
Последна промяна от bismarck на съб яну 08, 2011 11:25 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » съб яну 08, 2011 10:49 pm

Ааа, мисля че малко излизаме от рамките на добрия тон! :nono: Пишете си на лична, натоварващо някак действат подобни словесни клоаки!
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

rainmaker1977
Регистриран: вт яну 04, 2011 8:34 pm

Мнение от rainmaker1977 » съб яну 08, 2011 10:56 pm

Xaaaaa...xaaaaaa,момчета,ще ме разпукате от смях!Фурума замяза на еротично списание!

masterweather
Регистриран: чет яну 24, 2008 2:19 pm
Местоположение: София-"Mан.Ливади-Запад" 626м.н.в.; Перник-717м.н.в.

Мнение от masterweather » съб яну 08, 2011 11:04 pm

bismarck написа:
Мен ли заплашва тая страхлива вагина? :shock:
Пхахахаха:)))))
Муньо, винаги може да заповядаш на която и да е среща. Но мога да направя поредното си вярно предсказание: НИКОГА няма да го сториш.
Сори, че го видях чак сега. Отново обръщам внимание на всякакви малоумни отрепки: злоупотребявате със търпимостта на админа. ВЪВ ВСЕКИ друг форум за заплаха с лична саморазправа, всеки би излетял немедлено. Макар, да си безобиден, както всички плямпащи във виртуала путки, които НИКОГА(прочети го 100 пъти) НИ-КО-ГА няма да се появят на живо. Поради простичкия факт на своята вагиналност. Жмундю. :buble:
:vomit:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » съб яну 08, 2011 11:10 pm

angilari написа:Ааа, мисля че малко излизаме от рамките на добрия тон! :nono: Пишете си на лична, натоварващо някак действат подобни словесни клоаки!
Чакай бе! Човекът НЕПРОВОКИРАНО заплашва със саморазправа. Какво искаш? И какво изобщо ти влиза в работата, като не можеш да заемеш принципна позиция, просто млъкни.
КАКЪВ ДОБЪР ТОН - просто виж какво е написдало говедото МАЗНО, ПРОТИВНО И СТРАХЛИВО. Напомням: Всеки като него го вади голям във виртуала. :!:

Заключена

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”