ЛИЧНИ ДИАЛОЗИ (разни) (2011-2012)

Хубаво е, когато се обменят мнения по разни въпроси, да има поне минимум информация за стоящите отсреща, достъпна за всички... Тук всеки може да споделя неща за себе си или да пита другите, това е мястото и за теми, свързани със срещи на форумци, учене и работа. За образование и работа, свързани с времето и климата, има друг раздел ("Образование, реализация, наука (метеорология/климат)"): viewforum.php?f=30

Модератори: Radoslav Petkov, ncuxap

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » вт ное 13, 2012 12:16 am

Ще ви помоля в личната тема, че нещо много загрубяха нещата..
Така де, тука вече си вадете колкото искате кирливи ризи. Иначе, без да се намесвам в междуличностния ви конфликт, меко казано ми е странно не само как, но и ЗАЩО ти знаеш и се интересуваш от такива неща? :dontknow: Също така това че е регистриран някъде си, не доказва абсолютно нищо. Може просто да му е кеф да нарежда малките кифли. Но спирам до тук.
Последна промяна от ncuxap на вт ное 13, 2012 12:26 am, променено общо 1 път.
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)
Зона Б5 - http://weather-webcam.eu/sofia-zona-b-5 ... a-panorama

maniac
Регистриран: пон дек 29, 2008 7:38 pm

Мнение от maniac » вт ное 13, 2012 12:24 am

:tv: :laughat: Какви драми и какви теми се засягат вече :laughm: :laughm: :laughm:

paceko
Регистриран: ср фев 11, 2009 3:28 pm

Мнение от paceko » вт ное 13, 2012 12:29 am

M-да,първичната партийна организация ще трябва да се събере за да порицае другаря Bismarck,за неговото аморално поведение.... :grin1:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » вт ное 13, 2012 12:45 am

Мен лично не ме интересува, нито пък сам мога да проверя. Просто ми казаха, не съм карал никого да проверява, но някой просто е проверил по своя инициатива...Това го знам от преди 2 години, но не исках да засягам човека толкова, макар че той постоянно прави това с мен. Сега вече прекали и затова си го заслужи. Може да не ми вярвате, но той си знае, че е истина и че е неверник. Това е достатъчно.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
DANNIS
Регистриран: чет окт 08, 2009 11:42 pm

Мнение от DANNIS » вт ное 13, 2012 12:52 am

Аре застанете малко на страната на Йоги а ? Не виждате ли, че всеки които си позволи да напише някоя прогноза той веднага започва да обижда другия, макар и деликатно :thumbdn: вместо да дремете, събудете се, не бъдете шматки и не чакайте да ви праят на глупаци, а като нападне някои, нека всички му се нахвърлим да видим колко е "умен".

wilkosz

Мнение от wilkosz » вт ное 13, 2012 12:57 am

Данис това, което казах, макар че е истина, е погрешна моя постъпка. Тя е отговор на неговата поредна погрешна реплика. Ето защо грешката извиква грешка, което не помага на форума. Но причината така и не беше изтръгната. Съжалявам, че трябваше да кажа открито това, което не трябваше. Просто не може един човек постоянно да прави намеци и да няма последици, и да се очаква отстрещната страна да си мълчи с думите "не знаехме, че си толкова чувствителен и че го приемаш толкова сериозно".
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
tarikataaaa
Регистриран: ср дек 09, 2009 6:47 pm

Мнение от tarikataaaa » вт ное 13, 2012 7:38 am

И понеже така или иначе, Стринг ще изтрие горните мнения не се сдържах и аз.
Тук в последните една - две години се напълни с какви ли не индивиди, от един месец бил тук и гледал как мачкат хората. Алоооо я се стегни денджор, тоя човек колко разбира ти и половин процент нямаш от неговите знания, дали те кефи нещо или не това е реалността. За мен мненията на Бисмарк + още няколко човека са най-интересни. Винаги са по темата, що годе професинално, умеят добре да четат картите и винаги в мненията им има пълнота.
Заяждания винаги е имало и ако забелжиш 90 процента са студомани, фактите за времето са други и на някои хора не им е приятно. Айде със здраве и наблегни на темите като Лафче или Каква музика слушате. Тук просто чети.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » вт ное 13, 2012 8:27 am

yogimax написа:
bismarck написа: Правилно, йочке. Като почне човек да си къса нервите, сам виждаш какво става със здравето му... Затова - кийп куул. И не пиши офтопици, че не се знае на всеки от нас колко време му остава на тоя свят. С или без да е оставил потомство...

Джангър клоун, ти па къф си ма, човек?? :shock: :grin1:
Щадих те, но сега ще ти го кажа. Защото ми писна с твоето потомство. Ти ни НЕВЕРЕН, ти си регистриран в сайт за запознанства и търсиш други жени, което показва ясно, че ИЗНЕВЕРЯВАШ на жена си и на детето си. Проверено е чрез спец по тайни канали от твоето IP къде и какви профили си правил. Така че имам доказателства. Затова е по-добре да не ме предизвикваш повече, ясно :?: :flourish:
Стринг, искам бан за тоя девиант, освен, ако/докато не представи доказателства за твърденията си. Честно казано не вярвах, че е чак толкова изкукал :dontknow: :clap: :grin1:
Не, че ми дреме особено, но това си е чиста клевета. ; )) "Чрез спец по тайни канали"

БТВ, не смятам, че писането в сайт за запознанства прави някого невертен и много бих искал да имам време за подобни неща, МАКАР, че ако имах подобно време, бих го използвал за по-сериозни занимания, вкл. с изневери, ако мми поравеше кеф. Ей, много е лудо това същество, радва! :laughm:

Йоги - дай доказателства или признай, че си лелка-интригантка. Чакам. Декларирам, че нямам нищо против да публикуваш "преоследените от спеца" неща. :thumbup: :buble:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » вт ное 13, 2012 8:42 am

...

Цензурирах това свое мнение, защото беше малко интригантско, а не обичам особено да влизам в тази роля - който прочел - прочел :laughm:

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » вт ное 13, 2012 9:01 am

Ееееее, изтървах го за няколко минути... Стринг, прати ми го на ЛС, за да видя и ааааз. :grin1:
Реалист.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » вт ное 13, 2012 9:19 am

Нишо повече нямаше от това, което интригантката-гастарбайт си прави и наяве, откак е във форума, уедърмене.

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » вт ное 13, 2012 9:29 am

Ей, пууу пак изтървах шоуто снощи, ама така е, като съм в сайтове за заподнаства, за да изневеря на жена си, изпускам готините моменти. :laughm:

Макс, наистина трябва да ходиш на лекар! Но, на психиатър. Сериозно, човече имаш, някакви проблеми? :dontknow: По-големи смешки не бях чел. А, дори не си се замисли, че от компютърът на Дедо, може например дъщеря му да влиза или някой друг, но това е малкият проблем. Ако беше, останал Бай Тошо на власт, ти щеше може би да си едни от най-добрите доносници в 6 - то с псевдоним например ... а, Шаро. Майтап да става.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » вт ное 13, 2012 9:34 am

Симо, моите машини навсякъде имат желязна защита, дори, когато (не) уговарям изневяра с балдъзата или някоя съученичка на дъщерята :laughm: Тъй де, направиха 16-17 вече, чаках толкова време! :laughm:
Тоя е болен мозък и наистина след всяко негово писание у човек остава слузесто усещане, но това е положението - налага се да го търпим. Щото е "душица", както се бе изразил един от бившите му млади фенове тук.
Както и да е, на мен лично не ми пречи, но наистина вмирисва форума. :thumbdn:

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » вт ное 13, 2012 10:15 pm

Пусик, ако още не си пукнал, да напомня: ЧАКАМ разкритията за собствените си изневери. Иначе "Ти си противна, гнусна курва и смрадлива интригантка."няма да е обида, а ИСТИНА.
НАСТОЯВАМ за публикуването на всички доказателства и мои обяснения в любов до любовници. Не съм шеф на ЦРУ, така че от това няма да последа нищо, освен доказателство, че ти не си девиантна, мерзка КУРВА, а аз съм мръсник. ЧАКАМ. :thumbup: :buble:

wilkosz

Мнение от wilkosz » вт ное 13, 2012 10:20 pm

Много добре знаеш, че имаш профил в един сайт за запознанства, виждал съм го, понеже ми беше пратен линк преди 2 години. Там пишеше какво търсиш естествено...Така че не е нужно, а и не е важно. Не че е нещо ненормално или лошо да кръшнеш, просто не се прави на светец и не провокирай хората, понеже знаем повече, отколкото си мислиш. Не знам дали и в момента го имаш и дали действаш по него, но тогава имаше и просто е факт. Но е без значение. Не искам да те засягам или да се джавкам, просто ти отговорих по заслуги. Понеже 2 години не разбра и не спря да правиш намеци. Ай лека вечер. :flourish:
Симо защо дъщеря му ще влиза да си прави профил за запознанства с жени? Да е лесбийка случайно? Защо изобщо влизаш в ролята на адвокат.

Заключена

Върни се в “Лични. Образование. Работа. Взаимопомощ”