"ЗДРАВЕТО" НА ФОРУМА (и сайта като цяло) (2007-2012)

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » пон ное 05, 2012 6:29 pm

Максимчо, съжалявам ама точно сега си го изпроси. Даже много меко за неговите възможности го е казал. Човекът си казва мнението, пуска карти като довод, защо не е съглласен с дадента прогноза и т.н. Не виждам да е обиждал теб или някой друг, поне сега. :laughm: И какво направи ти? Изсра се на пардния вход с някакво никому ненужно лайно. Ако беше дал нещо, карти или някаква теза, ОК, но ти просто реши да напомниш за себе си, с една кирлива заяжданка. Ами какво очакваш да получиш в замяна? :dontknow: Дори, Данис, пуска карти, като казва, че ще вали сняг. Искаш да няма заяжданки, пък то ти ги почваш. Замисли си малко. Голям мъж си, стига си се оплаквал и си търсил подкрепа за излагациите си. Имаш си силни страни, използвай ги, но недей да сереш след всеки негов пост.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пон ное 05, 2012 7:00 pm

Кое по-точно беше изглагация бе Симчо? Че казах, че в следващото обновление ще върнат циклона ли? НИМХ са направили прогнозата според ЕСМWF и в този контекст тя е била логична и правилна за момента. След това хваленият от Килъра английски модел се издънва сменяйки на 180% варианта, и следователно НИМХ също си го сменят. Да има нещо срамно или грешно в случая? Вместо това хиляда участника се надсмяха над противоречивите варианти за прогнози на НИМХ, сякаш някой от вас щеше да направи по-"стабилна" прогноза...
А ти по-добре обясни как така в детайли знаеш, че през декември до Коледа нямало да има сериозни валежи, а не Бисмарк да ти излиза като адвокат казвайки "те журналистите сто на сто са го измислили, той не може да го е казал".
:dontknow:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » пон ное 05, 2012 7:30 pm

Още тогава ти казах, че такава тъпотия не съм казвал. Но както и да е, за пореден път виждам, че четеш, само това, което ти е изгодно.
А иначе изобщо не става въпрос за прогнозата - който не прави прогнози той не греши. Става въпрос, че ти се заяждаш, без никакви основания в случая.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пон ное 05, 2012 7:44 pm

Не се заяждам, не знаех какво си казал, нямам и време да чета всичко, толкова работа имам през тези месеци, не съм ходил на почивка лятото изобщо. Само знам, че това е стил на шефът ти от ТВ Мет да дава прогнози с подозрителни детайли, разбира се накрая неверни.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон ное 05, 2012 9:51 pm

Чувствам, как тази тема след малко може да отиде в небитието :hmm1: , така че давайте, донагласувайте и донаприказвайте се. Лично мен и този резултат напълно ме удовлетворява, при положение, че така или иначе ми е през онази работа какъв ще бъде крайният резултат, както казах в съседната тема още скоро след откриването на анкетата...

Само за протокола, по същество, да подчертая, че не съм на страната нито на Макс, нито на Бисмарк. За съжаление нещата в света са прекалено шарено-сиви, а толкова по-лесно би било, ако бяха само черни или бели... И друг път съм казвал - за тези, които твърдят примерно, че никога не правя забележки на Бисмарк, да вземат да поразровят по-безпристрастно съответните теми. Поне тук във форума АЗ НЯМАМ ПРИЯТЕЛИ - надявам се това да звучи достатъчно красноречиво, казвал съм го и друг път. Иначе, също и друг път съм казвал и че мразя да се превръщам във възпитателка от детска градина ("Другаркооо, пък Петьо ме погледна накривооо, кажи мууу... :bowl: :bowl: "). Също така мразя всякакви форми на интригантство (подмолно, тънко, "невинно" такова или пък явно, но тип "дете от детска ясла"), защото подбудителите всъщност са най-обикновени комплексари, приравнявайки собствената си значимост на нивото на шума, който вдигат около себе си. Може би най-обикновени комплексари са и всички, които за да докажат (може би успешно само на себе си обаче), че струват малко повече от нищо, използват форума като арена за прокламиране и доказване колко малко струват всъщност някои от другите...

Както и да е, нямам желание да пиша повече. Няма да се откажа да полагам усилия да усмирявам нещата - само в рамките на своите разбирания за "нормалност" и "прекаляване" обаче :!: . За съжаление обаче нямам вълшебна пръчица срещу комплексарщина, също така и няма как да въведа тест за алкохол при логването във форума :grin1: , предполагам, че иначе бих бил доста по-резултатен в усилията си... :dontknow:
Последна промяна от Stringmeteo на пон ное 05, 2012 9:54 pm, променено общо 1 път.

Заключена

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”