ПРОБЛЕМИ ОКОЛО ПОСТВАНЕ НА МНЕНИЯ И ОТВАРЯНЕ НА НОВИ ТЕМИ

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...
Потребителски аватар
Leberkez
Регистриран: пет мар 20, 2015 7:27 pm
Местоположение: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

Мнение от Leberkez » пет юли 19, 2019 6:26 pm

raptor написа: Пропусна да добавиш и оплюването на жените като цяло, както и тези, които ги харесват.
Смятах, ама не ми се дълбаеше. Надали ще му променя начина на мислене. Защо ги хейтва, той си знае. Даже е странно, като се замислиш, защото той конкретно нито се занимава да гони фусти, нито някоя може да го нарани, прецака, вземе пари/имот или деца при развод, нито нищо. Просто нямат и няма и да имат пресечни точки.

@Макс,

Аз също съм против кафевите, които налазиха Европата последните години. Не си мисли, че толерирам тия дето крадат, бият, изнасилват и доят социалната система. Визирах конкретно футболистите, които нямат нищо общо с пришълците, понеже са раждани в съответната страна и са интегрирани. В този ред на мисли, колкото и да се пънеш - Пол Погба винаги ще бъде считан за французин, а Кедира за германец, докато ти винаги ще си останеш пришълецът (в техните очи), който е пристигнал да работи в зряла възраст. Да, никой няма да ти го каже дирктно в лицето, но знаеш за кое усещане ти говоря. ;)

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пет юли 19, 2019 6:36 pm

Ти как мислиш, че са попаднали в Германия тези футболисти?
В миналото или те като тийнейджъри или техните родители преди десетилетия са се промъквали по същия мишкарски нелегален начин до Германия, както и сега. Все повече мургави футболисти има в немския футбол, за които коментаторите по време на мачове споменават, че са дошли като бежанци в Германия. Някои от тях така и не знаят немски, но да рита топка знае всеки дивак. Това е голата истина. Всички те са дошли нелегално или те или техните родители преди десетилетия. С тайната надежда да се цопнат в социалната система на метеното. А това че после са станали футболисти за национално ниво не премахва начинът, по който са дошли техните родители!
Който идва с такива помисли и по нелегален начин е измамник и носи тежка карма.
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » пет юли 19, 2019 6:48 pm

В приятели във фейсбук съм на един известен в Германия писател и журналист, от арабски произход, Имад Карим, който е дошъл от Палестина през 70-те години, отрекъл се е от исляма, направил е кариера в Германия и е най-големият критик на исляма като назадничава нетолерантна религия и голям критик на политиката на Меркел. Тъй като той знае арабски има контакти и информации от извора. Той познава района и знае, че регионите, откъдето идват тези измамници няма война и са мирни. Знае какво казват мнимите бежанци. Казват, че идват заради парите, които Германия им е обещала, заради всички социални придобивки и че щом им дават безплатно жилище, много пари за всяко дете и всякакви други привилегии нямало смисъл да се трепят да бачкат в Сирия и затова идвали сцялата сюрия. На готово и нагло! Също така казва, че знае какво пишат и коментират по между си.е само да им падне ще изколят всички европейци и християни, защото според тях ние не сме чисти и сме неверници. У тях няма нищо от това, което наивните европейци изпитват към тях. Няма толерантност, няма емпатия. Те са зли, агресивни, егоистични фанатизиани малки същества. Самият Имад Карим досега е блокиран от фейсбук много пъти заради отkровените си писания, даже повече пъти, отколкото мен са ме блокирали, а това е вече 6 пъти :laughm:
Има заговор в подкрепа на рязаните и за унищожаване на бялата раса!
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед юли 28, 2019 10:31 pm

naftalinov написа:Този път имам питане към Администратора: защо се толерират едни потребители, а се режат безкомпромисно други :?: Гледам да пиша по темата, когато пиша... понякога ми се случва да напиша пост, каквито са повечето постове на някои от останалите участници, чиито постове не биват изтривани - около 50% от даден мой пост е по темата и около 50% оффтопик. Конкретно визирам колегата Блуе. Защо сега, за пореден път, този негов пост (който е 25% по темата и 75% оффтопик) няма да го изтриеш, а всеки един от онези мои постове, които отговарят на същото условие (една-трета по темата и останалото оффтопик) биват изтривани до няколко часа (пример е постът ми от петък вечер в Краткосрочни) :?: :?: Защо е необходим този двоен стандарт - с какво съм го заслужил, не разбирам :?: :dontknow: Да оставим настрана "почти ежепостното", ехидно, лекичко, но много ясно заяждане с всички останали на въпросния колега от Бургас - очевидно, според теб, то не нарушава правилата на форума... :hmm: :roll: :grin1: :laughm: Не, аз не искам да бъде толерирано евентуално заяждане от моя страна към останалите (не смятам и да го правя/пиша)... Това, което искам е мои постове да не бъдат трити просто защото са писани от мен :!: Другото което бих желал е да потвърдиш или отхвърлиш моето твърдение, че проявяваш двоен стандарт (разбирай пълен картбланш и толериране) към някои участници, на гърба на всички останали. Аз си мислех, че правилата са еднакви за всички (както би следвало да бъде), но явно не е точно така. :hmm: После се чудиш защо аз почвам все по-често да не спазвам правилата при писане във форума. :laughm:

По темата - при мен на терасата е 2-3 десети над +26С. Влажността на въздуха чувствително се повиши през последните 2-3 часа и сега е отново мазна, лепкава жега, въпреки не особено високата Т. :thumbdn: :green: :?
:hmm1: :hmm1: :hmm1:
naftalinov, първо, лично аз трия мнения тук много по-рядко, отколкото реално би трябвало. Второ, това твое мнение ще бъде "изтрито" точно по същия начин, като онова твое мнение от петък вечер, за което толкова скърбиш и което беше преместено заедно с друга подобна шлака, писана в неправилна тема. Трето, ако си мислиш, че си първият, който ме обвинява в двойни стандарти и който се опитва да ми казва как е правилно да постъпвам с цялата хаотична дандания тук, много си се излъгал. :dontknow:

Всъщност, размислих - мнението ти този път наистина ще бъде изтрито, но на около 90%, защото точно около 90% е пълният офтопик в него. Изтрих също така и това мнение - изцяло - по същите причини:
wilkosz написа:Аз обаче прочетох онзи твой пост преди да бъде изтрит и ти благодаря, че виждаш реално ситуацията и точно назова истинските тролове. :thumbup:

Потребителски аватар
geoge
Регистриран: съб фев 24, 2018 10:00 am

Re:

Мнение от geoge » ср авг 21, 2019 6:52 pm

Stringmeteo написа:
ср авг 21, 2019 2:44 pm
geoge, а ти нали си наясно, че спамът по принцип се трие директно, а срещу авторите му се вземат мерки? :hmm:
Знам, ама като отношенията станат междуличностни, а не между колеги (имайте предвид, че съм твърде наясно, че сте много по-запознати от мен, аз съм само любител, но това не означава, че това трябва да бъде причина да си ги вадите, за да се доказвате, което е редовно ;) ), то никому не оставам длъжен 8-)
Преди време имах бан за известно време и поради неразбираема от мен причина - да се избъзикаш с DANNIS, че предположенията му за студ и сняг (ама разбира се :grin1: ) не се случиха за пореден път.
От друга страна, не виждам как мога да си сложа публикацията в рамка с оф-топик. Също така, масово този и онзи си пише каквото иска, но публикациите му стоят или не е бан-ван, така че не виждам на кого му бъркам под опашката :roll:
Ако това бъде изтрито, след като бъде прочетено, няма да се обидя, съвсем в рамките на нормалното ще е, само че личните нападки нека си ги спестим :!:
Синджира си иде, козъта ги нема

nakata_georgiev
Регистриран: нед авг 26, 2018 7:40 pm

Re: НОВИНИ ОКОЛО ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛЯНЕ

Мнение от nakata_georgiev » ср авг 21, 2019 8:09 pm

Geoge ,не се занимавай с хора които искат да е нон стоп жега
Тяхното е болестно състояние вече :laughm: толкова много искат да има глобално затопляне,че не си дават сметка ,че някой по света ще страда от това
Гледат на тях да им е комфортно ,отдавна съм го забелязал тоз видински наглец който не гледа по далече от собвения си нос и вади от 10 кладенеца вода да изкара ,че имало глобално затопляне ...
Само ,че зимите при него през година продължават да са тежки и удря -20 ,тъй че неговата теория куца :laughm:
Същия казваше за Сандански преди години ,че бил като Бермудски триъгълник и как студ там нямало за разлика от Южното черноморие ,ама като Сандански удари -16 ,същия нищо не каза
Казвал съм ви винаги ,че не харесвам хората ,които преувеличават ,а този е такъв тип...
Метеостанция от Бургас 17м http://vzk-burgas.com/pws
село Факия
https://www.wunderground.com/dashboard/ ... wx_pwsdash
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » ср авг 21, 2019 10:31 pm

nakata_georgiev, пак ти споменавам специално името, което знаеш, че не е много добре. Първо, внимавай какво и в коя тема пишеш. "Умните" ти теории за природата на човешката психология изобщо не са интересни за четене, още по-малко пък в тази тема. И второ, ето, аз не искам да има глобално затопляне, наистина. Но не мога да си заравям главата в пясъка като няколкото агресивни африкански щрауса тука, отричайки напълно реалността, нещата, които съм учил в училище и университета и простата причинно-следствена логика. Още нещо да имаш да конкретизираш по мой адрес? :hmm1:

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед сеп 01, 2019 4:16 pm

Stringmeteo написа:
нед сеп 01, 2019 4:04 pm
Geogri Zahariev, може ли да не пускаш 3, не, цели 4 мнения в една тема през 1 минута?! :nono: След малко ще ги редуцирам, но... :hmm1:

Да напомня пак, макар че често го напомням по подходящи поводи, че смятам това за доста сериозно нарушение на правилата за писане тук!
Вече разчистих въпросните мнения от "Политика" (темата за украинските неволи)...

И това ми напомни да сложа някъде на видно място линк към правилата за писане във форума (както бях сложил в хедъра на стария форум), но всичко по реда си...

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пет окт 04, 2019 1:08 pm

Само питам: Има ли в правилата пункт да се трие веднага всяко неуважително към аудиторията мнение на гнусна шльокавица?
2020 е, не 1995 ("не ми работи флекстайпа, нямам кирилица ТУК (....), аре бе, не разбирате ли латиница(не е латиница, обидна за интелекта на драскача си шльокавица е). Инак, оправданията са като задниците - всеки си ги има. Но някои те не ни интересуват.
Да си пожелаем топла есен до Ивановден и ранна пролет след това 8-)

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » пет окт 04, 2019 1:28 pm

Подкрепям ! Аз също протестирах преди известно време за това. :thumbup: :flourish:
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет окт 24, 2019 9:30 am

Стринг, да стои за протокола, дори да няма някакъв проблем: тази сутрин сайтът ти зарежда доловимо по-бавно. Не ми се занимава да пингвам сега, но усещането е такова - едно поне 2-3 секунди, което е на границата на приемливото.

Stringmeteo
Site Admin
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » чет окт 24, 2019 10:24 am

Ами или са ме налазили някакви ботове, или някой ми е направил масирана реклама :laughm: , сега се поуталожиха нещата май.

Потребителски аватар
bismarck

Мнение от bismarck » чет окт 24, 2019 10:54 am

Да бе де3ба, то вече не G ад сенс и още дузина на самия Г, ами и яху, маху, че и Байду вече има половин дузина.... :|

Може да има пръст.
Но все още леко бави. Значи ще пробвам привечер и от Фох и обикновен Хром, защото в момента съм с Брейв, който реже абсолютно всички рекламни банери и попъпи, а някои сайтове това не им харесва(засега са минимален процент). Може това да е.

ПС: НЕ, не е от това, но сега се оправи и тук, фърчи ; )

Потребителски аватар
lancelot
Регистриран: пет фев 08, 2013 12:10 pm

Мнение от lancelot » вт ное 26, 2019 8:39 am

Стринг, май ти е пълна пощата тук и не можеш да
получаваш съобщения. Пратих ти едно, но седи в
Outbox и не иска да дойде при теб. :grin1: :grin1:
Уинди : ЧУВСТВАМ ЖИВОТА В ОБСТАНОВКАТА!!!!

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » съб яну 04, 2020 5:56 pm

weather_master написа:
съб яну 04, 2020 5:03 pm
Аз съм много доволен че намалиха валежите. :D За София в момента ГФС дава 0см. :lol: Надявам се да се запази това. Но и 1-2 см да паднат не е драма. Хубаво е, че днес и утре ще духа и ще се изчисти въздуха. Вече се раздуха поне в Младост. :D
Интересно ми защо това мое мнение беше преместено в тема книга за оплаквания за времето? Нима няма прогноза в него ли? Ааа може би защото има малко пристрастна нотка? Ами подобни лични отношения има поне в 1/3 от мненията в прогнози, но понеже не предизвикват озлобени реакции, са ок. Интересно ми е с какво нарушавам правилата на форума за тема с прогнози, че мнението беше преместено? Поне да знам да не пиша повече. Може би ако се очакват 0см СП да не се пише изобщо?

Отговори

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”