АНКЕТА-Трябва ли обидните подмятания на Бисмарк да бъдат наказвани?

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...

Трябва ли обидните подмятания на Бисмарк да бъдат наказвани?

Анкетата завърши на чет ное 15, 2012 2:10 pm

не
20
48%
да
22
52%

Общо гласове: 42

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

АНКЕТА-Трябва ли обидните подмятания

Мнение от wilkosz » пон ное 05, 2012 2:10 pm

Нека всеки да гласува според усещането си. Нека да видим после дали модераторът би погазил демократичния вот на хората, като не изпълни желанието им. :flourish:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

Потребителски аватар
FREDI
Регистриран: чет фев 02, 2012 11:27 am
Местоположение: Ракитника- Авренско плато-Община Варна -100 м.нвис.

Мнение от FREDI » пон ное 05, 2012 4:55 pm

Йоги, според мен Бисмарк показва характер и постоянство и не трябва да бъде наказван(освен ако наказанието не е да почерпи от неговото вино- в този случай трябва да бъде редовно наказван :D, приемам опцията и да се самонакаже. Сега по- сериозно- Бисмарк е това, което са подправките за едно ястие и повечето хора от форума му свикват. Бих казал обаче, че като видя негов пост в тема Прогнози и още преди да съм прочел си мисля, че сахарски въздушни маси се насочват насам и зимата ще е най-много 3 седмици. Ако видя прогноза на Ангилари или Данис- работата е ясна не само студ, но и сняг, а такъв може да прехвърчи ноември, а времето за сняг в низините е към Коледа. Дотогава на никой не е притрябвал сняг който е само за статистиката, иначе в планините да си вали.
Йоги като толкова те дразни Бисмарк, що мило не му кажеш- Е Бисе, бисе, Е бисе и така нататък
:dontknow:

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон ное 05, 2012 6:35 pm

Хайде, народеее, гласувааай :deal: , хайде, че още малко и панаирът и кебапчетата ще свършат! :bbq: :drunk: :eat: :hungry: :eatdrink: :laughm:

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » пон ное 05, 2012 6:36 pm

Наистина голяма забава внесе, Максчо. Бравос. :clap: :clap: :clap:

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » пон ное 05, 2012 6:38 pm

Пак на някой са му пуснали дълъг отпуск...
Как може да сте такива говеда ,че да пускате такива анкети с такива тъпи и безмислени цели...? Вия мъже ли сте или с извинение тъпи п*дали ,че да ревете за всяко нещо казано от Дедото ?
Дедо ме кефи най-много ,човек с характер ,а не тия таралежи налево-надесно из форума...

Аз съм пич и гласувах с НЕ!

:buble: :flourish:

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » пон ное 05, 2012 6:40 pm

Ванката, разцепи, мрака. :bowdown: :bowdown: :bowdown: :thumbup:

И Ванката е човек, който отнесе не малко обиди от Дедо и псувни от мен по едно време.

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » пон ное 05, 2012 6:50 pm

Дотук лек превес за 'да'-то. Аз не съм гласувал и няма да гласувам, не ми пречат форумните борби вече по никакъв начин ;)
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)
Зона Б5 - http://weather-webcam.eu/sofia-zona-b-5 ... a-panorama

wilkosz

Мнение от wilkosz » пон ное 05, 2012 6:56 pm

Беше 8/13 преди 1 час, сега 13/13, явно на доста хора им се иска да бъдат обиждани... :hmm:
Die Vergangenheit ist Geschichte, die Zukunft ist noch ein Geheimnis, aber jeder neuer Augenblick im Leben, wie auch in der Liebe, ist ein Geschenk.

lubo20

Мнение от lubo20 » пон ное 05, 2012 7:04 pm

Според мен аршинът трябва да е еднакъв.Ако ще се наказва някой за обида,то трябва всеки един,който обижда също да се наказва.Тука две мнения няма.Вече да се прецени по какъв начин да е наказанието.
Лично за мен съм против някакъв жесток бан за Бисмарк,тъй като за мен мненията му са интересни и написани интелигентно и обосновано.
Подобни нецензурни мнения трябва да бъдат изтривани веднага и те да не се виждат.Защото така както има обиди-сигурно 10 човека трябва да се баннат.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пон ное 05, 2012 7:04 pm

Аз вече се убедих в нещо - тия неща пречат на хора, които просто си нямат достатъчно работа. Затова съветвам всички тук - не приемайте толкова присърце тоя форум, както и провокациите, а концентрирайте енергията си към някакви лични цели, амбиции, и т.н. Пък времето прекарано тук нека да е просто, за да се порадвате на хобито си, а не да превръщате тоя форум в част от живота си, каквото са сапунките за бабите примерно. Просто няма смисъл от такова нещо. :wink: И впрочем - няма да гласувам.
А Макс като е привърженик на диктатурни режими, не разбирам защо търси деморкатични метеодики? :dontknow:
Последна промяна от quittr на пон ное 05, 2012 7:04 pm, променено общо 1 път.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Бял облак
Регистриран: пон май 11, 2009 9:03 am

Мнение от Бял облак » пон ное 05, 2012 7:04 pm

Не ме интерсуват никакви пичове и путки! За мен е важна истината и справедливостта, както и приятното пребиваване в този форум в частност.
В началото уж му бях свикнал на Бисмарк, но той си продължава с обидите и надменното отношение към форумците, от което пък следват безкрайни офтопици и спорове. Сори, ама като прочета подобна помия и ми се отщява да пиша. Вече няколко пъти ми се е случвало да не пиша по ден-два-три заради прочетени помиийни мнения. Имам чувството, че ако не се спре с обидите, надменното отношение и в резултат тъпи егоистични спорове, постепенно ще отпадна като пишещ. Понякога, когато се налага, съм склонен да бъда неочаквано краен.
Допада ми една много хубава според мен приказва:

"Да се въздаде правото/справедливостта, ако ще светът да погине."

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пон ное 05, 2012 7:31 pm

хаха, баси темката :bowdown: :D

Много яко) Ама така трябва - да се докаже приказката на батБойко за материала и качеството му. Йочки, мочки и дочки 8-)
Направи ми вечерта, признавам го! :thumbup: :grin1:

wilkosz

Мнение от wilkosz » пон ное 05, 2012 7:40 pm

Бял облак написа:Не ме интерсуват никакви пичове и путки! За мен е важна истината и справедливостта, както и приятното пребиваване в този форум в частност.
В началото уж му бях свикнал на Бисмарк, но той си продължава с обидите и надменното отношение към форумците, от което пък следват безкрайни офтопици и спорове. Сори, ама като прочета подобна помия и ми се отщява да пиша. Вече няколко пъти ми се е случвало да не пиша по ден-два-три заради прочетени помиийни мнения.
:thumbup:
Малко са хората, които мислят реално и виждат реално. Поздрави за твоето мнение. Пак ще повторя, че вината е у модератора, който с години толерира подобно отношение. Казвам толерира, просто защото не следват никакви мерки. Един път взета мярка, още преди години, и сега нямаше да ги има тези системни преекспонирания. Много е просто, но след като не си се решил първия път, и освен това си станал дружка на лаф и кафенце, оправия няма. Не говоря за тотален бан, а за показване на граници...Нищо че ако на него оставаше, щеше да изпобани до живот всички, които не му играят по свирката. И не само това, но в последно време се прибави и надменноста на определени хора, които хулят по-младите и по-новите участници, един вид "правенето на прогнози е масонска ложа за посветени, а останалите нямат право да коментират прогнози. Към тях е не само Бисмарк, но и Симо и някои друго, които лавнаха от сорта "кой си ти, какво си завършил, че да коментираш прогнози".
Просто НЕ. Осъзнайте се!

Frape
Регистриран: нед юли 03, 2011 8:29 pm

Мнение от Frape » пон ное 05, 2012 7:47 pm

При нас българската простотия край няма.Няма нито справедливост,нито контрол над нещата.В форума има много голяма дискриминация,нищо не е честно ,който каквото си иска прави.Ако аз бях обидил Бисмарк,вече да бях баннат permanently (завинаги),всички в форума сме равни,независимо кой какво образование е завършил и какво работи.И е кофти ,че някои ''Господа'' имат повече права от своите съфорумци.

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » пон ное 05, 2012 8:00 pm

Чакайте бре, изборите в САЩ са утре или репетиция става тука!? :grin1:
Ми то при тва тъпо време трябва да си намираме занимавка! :grin1: :buble:
Той дедо че прекалява ... всичко го знаем. Просто на мен вече ми е през... и не се връзвам..който иска да пише тук и да не се ядосва да взима пример! :thumbup:
Последна промяна от angilari на пон ное 05, 2012 8:03 pm, променено общо 1 път.
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

Заключена

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”