АНКЕТА-Трябва ли обидните подмятания на Бисмарк да бъдат наказвани?

Този подфорум е най-вече за по-глобални проблеми около форумите и целия сайт, свързани с цялостната атмосфера, поведението на потребителите, сигурността и др...

Трябва ли обидните подмятания на Бисмарк да бъдат наказвани?

Анкетата завърши на чет ное 15, 2012 2:10 pm

не
20
48%
да
22
52%

Общо гласове: 42

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » пон ное 05, 2012 9:48 pm

Дядо Мраз(я) студа написа:УМНИ ХОРА,ПЪК ЗА ШПЕКА ДА СЕ КАРАТ! :grin1:
Майтапа настрана,покрай цивилизационния конфликт между Йоги и Бис,форумът постепенно се раздели на два лагера,вече прехвърчат и искри,само се чака Войводата да даде повод и ще избухне третата световна метеорологична интертропосферна война :laughm:
:grin1: :grin1:
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

Потребителски аватар
Дядо Мраз(я) студа
Регистриран: вт яну 26, 2010 12:32 pm

Мнение от Дядо Мраз(я) студа » пон ное 05, 2012 9:52 pm

Според мен чрез тази анкета Йоги иска да изпробва лоялността на своите поддръжници в лагера на студоманите и е твърдо решен чрез преврат да вземе властта във форума или да открие ялтернативен метео форум :roll:
Всъщност аз предлагам вместо с такива анкети да освободим напрежението с една игра на пейнтбол :laughm: да се види кой кого.
Никога не е достатъчно горещо

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон ное 05, 2012 9:54 pm

Дядо Мраз(я) студа написа:Всъщност аз предлагам вместо с такива анкети да освободим напрежението с една игра на пейнтбол :laughm: да се види кой кого.
Само кажи кога и къде - аз ще бъда първият записал се! :laughm:

TARA
Регистриран: пон апр 02, 2007 10:04 pm

Мнение от TARA » пон ное 05, 2012 9:55 pm

weather_master написа:Кой най-много реве във форума ?! Това е Макс! И жена да имахме във форума нямаше да се оплаква толкова много. Явно Макс яко е бил дупен в даскало и от там има купища комплекси.
Аз и преди съм го казвал, че дечковците и най-вече групичката от СИБ развали форума. Например темата "Прогнози" е тема за мнения и леки анализи, а не на само тъпо копиране на линкове и мнения от типа: "В този сайт дават повече сняг за София....". Но както и да е. Винаги като наближи зимата атмосферата тук не нажижава.
А относно Бисмарк, човекът е голям пич с чувство за хумор. Много ми харесва начина, по който тънко иронизира много хора от форума, премно с нисък коефициент на интелегентност. Бисмарк се държи възпитано и много рядко е обиждал някой направо с обидна дума, за разлика от ония селянин "Войводата". Това дори и в момента го направи няколко поста по-нагоре. :
Абсолютно съм съгласна с горния пост. От Бисмарк се дразнят хора, които и на малкия му пръст не могат да стъпят, най-много да седнат на дедовия... :grin1:
Да знаеш за пътя е едно, да вървиш по него е друго
Лао Дзъ

Потребителски аватар
Бай_Иван
Регистриран: вт ное 10, 2009 11:35 am

Мнение от Бай_Иван » пон ное 05, 2012 10:00 pm

Ха ние сме имали колежка.... :D Браво!
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...
Изображение

Voivodata

Мнение от Voivodata » пон ное 05, 2012 10:02 pm

Ne , kurva :P

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пон ное 05, 2012 10:03 pm

TARA написа:
weather_master написа:Кой най-много реве във форума ?! Това е Макс! И жена да имахме във форума нямаше да се оплаква толкова много. Явно Макс яко е бил дупен в даскало и от там има купища комплекси.
Аз и преди съм го казвал, че дечковците и най-вече групичката от СИБ развали форума. Например темата "Прогнози" е тема за мнения и леки анализи, а не на само тъпо копиране на линкове и мнения от типа: "В този сайт дават повече сняг за София....". Но както и да е. Винаги като наближи зимата атмосферата тук не нажижава.
А относно Бисмарк, човекът е голям пич с чувство за хумор. Много ми харесва начина, по който тънко иронизира много хора от форума, премно с нисък коефициент на интелегентност. Бисмарк се държи възпитано и много рядко е обиждал някой направо с обидна дума, за разлика от ония селянин "Войводата". Това дори и в момента го направи няколко поста по-нагоре. :
Абсолютно съм съгласна с горния пост. От Бисмарк се дразнят хора, които и на малкия му пръст не могат да стъпят, най-много да седнат на дедовия... :grin1:
Шах и мат с дамата :buble: :thumbup:

Инак, повтарям, Стринг не се влияе, инак бих настоявал да остави темата. Ще обясня защо: Всички дениси и .ениси, мители и клители ми се сливат в обща маса. Наистина ми е трудно да ги различавам - пишат едно и също и "мразят" виртуалното "аз" на ника ми. Помня, че имаше 1 или 2 от Шумен, Толбухин, но се появиха и някакви от пред/зад балканските полета, пред които бившите североизточни колоси са същи Айнщайновци. Все пак повтарям, боговете са ми свидетели, че са ми еднакви. А така ще мога да си правя справка. :dontknow: :buble:

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » пон ное 05, 2012 10:05 pm

Voivodata написа:Ne , kurva :P
Войводо, ти не си никакъв войвода. Ти си това от собствения ти цитат.
И знаеш ли какво. Убеден съм, че ако паднеш в ръчичките на Киро...довърши си сам мисълта.
Чекийките не бих пипал, те за забавни. Но ти, извинявай...сам си се описал. Аз няма да ти слагам етикети.
И повторен приятелски съвет: като не носиш, НЕ ПИЙ!
Последна промяна от bismarck на пон ное 05, 2012 10:05 pm, променено общо 1 път.

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » пон ное 05, 2012 10:05 pm

:hmm1: :hmm1: :hmm1:
bismarck написа:И повторен приятелски съвет: като не носиш, НЕ ПИЙ!
:thumbup:
Кажете сега, велики стожери на морала, какво би трябвало да направя в тази ситуация, ако допуснем, че съм админ на място? :?:

Потребителски аватар
angilari

Мнение от angilari » пон ное 05, 2012 10:10 pm

Да изтриеш темата ,че стана напечено, аз бих затворил и всички проблемни теми за ден.

simovremeto
Регистриран: ср яну 03, 2007 10:05 am

Мнение от simovremeto » пон ное 05, 2012 10:11 pm

Ами какво? При всички положения темата е поучителна и много смях има в нея.
Войвода, уважавам те за ентусиазма ти и за желанието ти за метеоосветляване, но с такива изцепки, като горните и няколко други, просто много се излагаш.

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » пон ное 05, 2012 10:12 pm

Да обидиш жена по тоя публичен начин е най-долнот0 нещ0 к0ет0 м0же да направи саm0 един пр0стак!

Жалк0 за т0ва ,че си женен и имаш деца ,да са ти живи и здрави ,н0 се излагаш!

:thumbdn:
Последна промяна от Vanio Yanev на пон ное 05, 2012 10:15 pm, променено общо 1 път.

paceko
Регистриран: ср фев 11, 2009 3:28 pm

Мнение от paceko » пон ное 05, 2012 10:14 pm

Б.си готината тема.... :laughd:

Потребителски аватар
angilari

Мнение от angilari » пон ное 05, 2012 10:15 pm

Ванка, много преждевременно порасна, я се успокой малко и остави другите хора да си решават проблемите. :hmm1:

misacho
Регистриран: вт ное 09, 2010 9:09 am

Мнение от misacho » пон ное 05, 2012 10:15 pm

angilari написа:Да изтриеш темата ,че стана напечено, аз бих затворил и всички проблемни теми за ден.
:thumbup:

Заключена

Върни се в “Проблеми около форумите и сайта изобщо”