Как разбрахте за сайта?

Накратко: отворен съм за всякакви критики (включително за бъгове), забележки и препоръки за това, какво може да се реорганизира (промени, добави, махне и т.н.) в сайта (естествено, кой би се отказал от подобни безплатни идеи?!). А ако някои от идеите ми харесат и мога да ги осъществя... ;)
Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » нед яну 27, 2008 9:53 am

Аз преди няколко месеца адресът на сайта го видях в коментарите към една новина за времето в www.news.bg. Някой от участниците му беше направил реклама, но не мога да се сетя кой.
Преди това чат-пат влизах в дир.бг в клуб метеорология и климат, където и Йогимакс пише.

petet
Лято е ;)
Регистриран: пон яну 22, 2007 9:49 pm

Мнение от petet » нед яну 27, 2008 11:05 am

quittr написа:Аз пък от турнира на ТВ МЕТ, от който май и Петет е разбрал.Беше през януари 2007ма.
Двете изречения съотвестват и към мен :lol:

http://www.stringmeteo.com/forum/memberlist.php
Ако някой иска да те засенчи- остави го да слънчаса!
Изображение

Stringmeteo
Site Admin
Регистриран: пон авг 14, 2006 10:51 pm
Контакти:

Мнение от Stringmeteo » нед яну 27, 2008 11:13 am

Това за научаването от турнира не го споменавайте, че малко ме е срам... :oops: :oops: :lol:

petet
Лято е ;)
Регистриран: пон яну 22, 2007 9:49 pm

Мнение от petet » нед яну 27, 2008 11:15 am

:rofl: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :hangout: :hangout: :hangout: :hangout: :hangout: :hangout:
Ако някой иска да те засенчи- остави го да слънчаса!
Изображение

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » нед яну 27, 2008 11:19 am

И защо?Без реклама как да разберем за него???Пък и е имало логика.В такъв турнир хората е логично да се интересуват от метеорология.Пък и така, като гледам май само ние така сме го намерили. :roll: Всъщност първото ми мнение беше, на 30.01.07 и питах Макс дали ще вали сняг и казах, че са цъфнали много цветя.Макс каза, че дава 1% и все пак преваля слаб сняг.

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » нед яну 27, 2008 11:20 am

Ами и аз от турнира научих за този сайт и едвам успях да запиша фактическо участие в тукашния турнир.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » нед яну 27, 2008 11:23 am

Аз участвах в турнира още преди да разбера, че има форум май бях winner или нещо такова.

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » нед яну 27, 2008 11:53 am

Мракогор ти си мой продукт :)

Потребителски аватар
Мракогор
Регистриран: съб окт 20, 2007 9:49 pm

Мнение от Мракогор » нед яну 27, 2008 1:03 pm

:beer:

Потребителски аватар
buldan
Регистриран: съб окт 20, 2007 10:26 pm

Мнение от buldan » нед яну 27, 2008 3:00 pm

Аз разбрах за сайта съвсем случайно от Google. Преди това съм се ровил много из търсачките да търся такъв български сайт, но си признавам че не съм имал волята на Макс да стигна чак до 17 страница. Обикновено на 3-4 тата ми се изчерпва желанието да се ровичкам и това е причината да не го открия по-рано.

weathermaster
Регистриран: пон дек 24, 2007 9:37 pm

Мнение от weathermaster » чет авг 21, 2008 5:43 pm

аз също разбрах от Google.на бъдни вечер ми беше скучно и се ровех в нета,писах нещо за времето в търсачката и ми излезе този саит...като го разгледах разбрах колко съм пропуснал и колко по-малко разбирам от другите... :)

Vanio Yanev

Мнение от Vanio Yanev » пон май 30, 2011 7:33 pm

Аз намерих сайта ,като търсех във Гугъл- дългосрочни прогнози и ми излезе страницята в стрингметео.ком...Видях сайта и го следях поне 1 година или повече.Най-накрая се регистрирах и си заслужаваше определено!!! :bowdown: :bowdown: :thumbup: :thumbup: :tzar: :tzar:

Георги7
Регистриран: чет юли 01, 2010 4:16 pm

Мнение от Георги7 » съб юли 30, 2011 12:37 am

Ами вече повече от повече от година съм регистриран тук, като и аз( както много от вас) съм чел предварително, но най-много в рамките на няколко дни.. А пък преди това, само го бях срещал сигурно 5 пъти и ми беше много сложен( началната страница) Grin smile .. По-сериозен интерес проявих близо 6 месеца преди да имам профил тук - знаменитият валеж в дните 18-19 януари 2010. Та тогава, точно преди да тръгна за училище, валеше сигурно 2 часа дъжд, при по-силни пориви сняг, и ми беше страшно интересно да разбера кога аджеба ще почне да вали само сняг.. Рових се в гугъл, и случайно попаднах на едно много интересно мнение тук - че вече 11 литра са отишли( както обичате да казвате, естествено тогава не беше с този израз) на канала Grin smile . И почнах да чета дооста, беше ми изключително интересно, главно четох във Фактически данни май.. Бяхме втора смяна, и дори си дописвах в училище, защото от толкова емоции не ми стигна времето Grin smile . След това, вече към края на юни пак случайно попаднах на този сайт, разглеждах го иии файнъли Grin smile , на 1 юли( май през нощта, отново Laughing ) 2010 си направих регистрация тук Very Happy .
( това е от една друга тема)
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Потребителски аватар
AlekssS
Регистриран: пет дек 03, 2010 12:00 am

Мнение от AlekssS » пет авг 12, 2011 2:02 am

Аз пък намерих форума съвсем случайно. Търсех прогноза за Декември и кога най-накрая ще дойде край на отвратителното време през Ноември и се натъкнах на следната страница --> http://www.stringmeteo.com/forum/viewtopic.php?p=149206 , която все още ми е начална като отворя сайта. Всъщност като се замисля търсих каква ще бъде зимата, защото се бях стреснал от гадния Ноември.. И така четох 1 седмица някъде и се регистрирах и реших да ви се натреса във Форума :laughm: В началото се дразнех от писанията на bismarc, не от друго, просто постоянно говореше, че зима няма да има. :oops: В последствие разбрах, че доста ги разбира работите и че обича да подразва хората, особено ако са зимомани и най-вече ако е зима :D Сега нямам никакви лоши мисли за него и като цяло за никой от форума.
И честно да ви кажа доста се образовах в областта на метеорологията благодарение на вас! :hsh:
Нещата никога не са толкова зле, колкото изглеждат!

Отговори

Върни се в “Подобрения в сайта. Мнения и предложения”