Как разбрахте за сайта?

Накратко: отворен съм за всякакви критики (включително за бъгове), забележки и препоръки за това, какво може да се реорганизира (промени, добави, махне и т.н.) в сайта (естествено, кой би се отказал от подобни безплатни идеи?!). А ако някои от идеите ми харесат и мога да ги осъществя... ;)
petet
Лято е ;)
Регистриран: пон яну 22, 2007 9:49 pm

Как разбрахте за сайта?

Мнение от petet » ср ное 14, 2007 1:54 am

Аз видя Стринг регистриран "www.stringmeteo.com" в няква страница за турнири на БАН ли или нещо подобно :lol:

След МНООООООГООООО дълго търсене
Ако някой иска да те засенчи- остави го да слънчаса!
Изображение

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » съб яну 26, 2008 5:38 pm

Аз съвсем случайно,търсех нещо в Гугъл и попаднах на този сайт.Направо неможех да повярвам,понеже милиарди пъти съм се ровил и явно все ми е отбягвало от погледа.Но както казват хората по-добре късно отколкото никога :wink:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

m
Регистриран: пон ное 26, 2007 3:43 pm

Мнение от m » съб яну 26, 2008 5:55 pm

:) на мен ми се налагаше да пътувам късно вечерта с колата,а нямах зимни гуми.Даваха през страната да премине студен фронт с валежи от сняг.Въобще говореше се за една доста тежка ситуация и реших да потърся из нета някакви такива сайтове,за да се информирам колко е сериозно,защото наистина ми беше притеснено.И така попаднах на този сайт като получих доста ценна информация.Разбрах от форума,че ситуацията няма да е толкова сериозна,а всъщност се вдигаше голям шум по новини и т.н.В крайна сметка валя дъжд и то сравнително малко,нямаше никакъв сняг,а през нощта към 1,2 излезе доста студен вятър.

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » съб яну 26, 2008 6:55 pm

Аз пък от турнира на ТВ МЕТ, от който май и Петет е разбрал.Беше през януари 2007ма.Аз отначало само четях и си мислех, че всички са некадърници и само Макс разбира.Но се оказа, че всички разбират и аз съм от некадърниците. :lol: Иначе доста се зарадвах, като видях, че има такъв сайт.То беше 1 тема и всичко там се пшишеше.После какво стана?... Ама е по-добре така, определено. :wink: Тогава участниците бяха много малко - Килъра, Макс, Стринг, Гладиатора, Симо.Може и да съм изтървал някой.

Потребителски аватар
Weatherman
Регистриран: вт дек 12, 2006 1:20 pm

Мнение от Weatherman » съб яну 26, 2008 7:06 pm

И аз разбрах от този турнир. Беше през декември 2006. Направо изтръпнах, когато видях, че има форум към сайта (т.е. най-после намерих и други, които се интересуват от метеорология), но останах много разочарован, когато видях, че форумът все още беше празен. Все пак посещавах сайта от време на време, но не се сещах да проверявам форума. В края на февруари забелязах, че на началната страница има "Последни мнения във форумите" и разбрах, че вече се пише там. :jumpjoy: Тогава все още само Стринг, Симо и Макс бяха писали (май и Миро ?) и аз се присъединих към тях. От тогава почти всеки ден съм тук, когато имам тази възможност. :salute: :firework:

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » съб яну 26, 2008 7:17 pm

Една вечер търсих в гугъл нещо просто така, нещо метеорологично без конкретна цел, прехвърлях страница след страница и вече мислех да изключвам, когато бях на 17-а страница в която открих адреса на този сайт. Беше през ноември 2006 г. Беше някакво чудо, мислех да изключа а от друга страна какво ме караше да стигна чак до 17-а страница, никога в търсачка не съм стигал по-далеч от 4-5 страници. Веднага написах на Стринг и-мейл, но нямах търпение и още същата вечер го издебнах че се появи в айсикю и му писах там. Той в началото беше резервиран и се почуди откъде съм се взел и кой съм. Тогава форумът още беше празен. И дори с него се питахме дали можем да съберем хора, които се интересуват от това и да стартираме форума. И двамата май бяхме скептични, а то какво се оказа... :) Всеки ден се чувахме по айсикюто по него време и дискутирахме безкрайно и увлекателно въпроси за времето. Дойде Коледа, той се прибра при техните в Търговище за няколко дни, и в края на декември 2006 г. ми дойде в Шумен на гости. Носеше си метеорологичния дневник, в който надникнах с интерес, и аз показах моя. :wink: Водих го до двора, където ми е дъждомера да изкаже експертната си оценка дали става за мерене или не става. После намирах линкове с архиви и други интересни неща, пращах му ги, той също намираше и сайтът започна да се обогатява и пълни с всички най-ценни връзки. Това беше ключовият момент и мощния тласък на сайта напред, както и старта на форума.

quittr

Мнение от quittr » съб яну 26, 2008 7:29 pm

:D Може би интуицията ти го е подсказала. :wink: Уедър, то от преди февруати се пишеше, ама не тук ами в едно нещо не помня как се казваше долу в ляво беше.Стринг трябва да каже кога е рожедния ден, че да го честваме! :beer:

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » съб яну 26, 2008 7:32 pm

Към окотмври месец 2006г. и аз така се ровех непрекъснато на нещо свързано с метеорлогия,или форуми за времето на търсачаката и един ден взе,че се натъкнах на забалежете-бях написал ключова дума сняг през май месец(беше ми интересно да науча дали е имал таквиа аномалии,всякакви такива интересни интригуващи неща и тъсчаката ме отвде на форум,в който една участничка разказваше как валяло сняг на еди кой си 1 май,а Макс я оборваше,че това не било вярно и тнт. и тнт.И оттогава започнах да пиша там и осъществих контакт с него,първо езикът ми като за начало никак не му се хареса,даже бях пред прага на елиминация :lol: (водеше се шеф,приятел на Портала :clap: ) ,след това се появиха и другите.Всеки ден Макс ни обясняваше как се анализират модели и тнтн,за което сме много благодарни всички.Този сайт е една сбъдната мечта и се чудя понякога,понеже няма вечни неща,сещате се нали :smilesh:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » съб яну 26, 2008 7:32 pm

Сайтът го намерих още ноември 2006 от турнира на ТВ-мет, иначе пиша редовно от началото на януари 2007 и тогава даже се шегуавахме, че откакто пишем тука, времето навън е ужасно, но това се оказа, че е грешка. :lol:

Потребителски аватар
Hristo Chipilski
Регистриран: чет яну 04, 2007 12:29 am

Мнение от Hristo Chipilski » съб яну 26, 2008 7:39 pm

Gladiator написа:Към окотмври месец 2006г. и аз така се ровех непрекъснато на нещо свързано с метеорлогия,или форуми за времето на търсачаката и един ден взе,че се натъкнах на забалежете-бях написал ключова дума сняг през май месец(беше ми интересно да науча дали е имал таквиа аномалии,всякакви такива интересни интригуващи неща и тъсчаката ме отвде на форум,в който една участничка разказваше как валяло сняг на еди кой си 1 май,а Макс я оборваше,че това не било вярно и тнт. и тнт.И оттогава започнах да пиша там и осъществих контакт с него,първо езикът ми като за начало никак не му се хареса,даже бях пред прага на елиминация :lol: (водеше се шеф,приятел на Портала :clap: ) ,след това се появиха и другите.Всеки ден Макс ни обясняваше как се анализират модели и тнтн,за което сме много благодарни всички.Този сайт е една сбъдната мечта и се чудя понякога,понеже няма вечни неща,сещате се нали :smilesh:
О, да, за снегът през май и аз го четох, после нали имаше една Ваня, която остоянно се заяждаше с нас. :rofl2: , Гладиаторе, ми ти наистина имаше неприличен език :D Постоянно говорише, "Пич, ко ще стаа с времето?", обръщайки се към Макс :lol: Иначе на Макс хиляди пъти съм му благодарил за помощта при научаването ми на толкова много работи, до тогава не знаех почти нищо, сега висля, че поне малко съм напреднал. А сайтът, който преди посещавахме се наричаше www.beinsadouno.com и после го спряха за малко и се преместихме тук. :D

quittr

Мнение от quittr » съб яну 26, 2008 10:02 pm

:lol: Хаха наистина ли така си говорил?Всъщност и аз мисля, че четох някъде нещо такова, ама си мислех, че съм сънувал. :lol: Абе понякога наистина се чудя нещо сънувал ли съм го, наистина ли е станало.Да не съм изперкал нещо? :roll: :lol: Начи пичове ко ша бъди времито утре?Неска мноо бръдъ беши 5гр. и вятър. :headbang: :lol:

Voivodata

Мнение от Voivodata » съб яну 26, 2008 11:03 pm

Аз винаги съм се интересувал от времето и понеже от началото на тази година имам безжичен нет в нас и си казах,трябва да се заредя със сайтове с прогнози за времето и се ровех къде ли не и мисля ,че попаднах на dichev,com...нещо такова и оттам как стана незнам,попаднах на най-новия сайт за метеорология... :oops:

TARA
Регистриран: пон апр 02, 2007 10:04 pm

Мнение от TARA » съб яну 26, 2008 11:08 pm

И аз търсех информация миналата година,горе-долу по това време,по повод очакваният бурен вятър и попаднах тук.В началото само надзъртах,а по-късно Стринг ме провокира с един негов пост и така се регистрирах.
:lol:

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » нед яну 27, 2008 3:19 am

Изненадан съм.Не мислех че всичко това е станало толкова спонтанно,а и трудно.Явно нямам реална предценка.Поздравления за Стринг и Макс :clap: :clap: :clap:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед яну 27, 2008 7:59 am

Поздравленията са само за Стринг, защото негов е проекта и негов е труда-денонощен труд! Аз не съм направил кой знае какво, просто си пиша като вас.

Отговори

Върни се в “Подобрения в сайта. Мнения и предложения”