МНЕНИЕ ЗА САЙТА

Накратко: отворен съм за всякакви критики (включително за бъгове), забележки и препоръки за това, какво може да се реорганизира (промени, добави, махне и т.н.) в сайта (естествено, кой би се отказал от подобни безплатни идеи?!). А ако някои от идеите ми харесат и мога да ги осъществя... ;)
Потребителски аватар
blue
Регистриран: чет авг 27, 2009 5:59 pm

Мнение от blue » нед май 07, 2017 2:31 pm

Е като не ви харесва естествено , че така ще казвате. :lol: Аз колко пъти съм ви казвал, че има тука 20-ина плямпала които спамят и пишат като за световно зимата но това не означава , че повечето българи са такива- даже напротив! :!: Дори и по ТВ казват "за съжаление ще се разваля времето" или "кога да очакваме хубаво време" - казват го защото по-голямата част от аудиторията ги интересува и харесват именно лятото, слънчевите и топли дни.
Ето го всъщност и линка от горната статистика:
http://sitegur.com/stringmeteo.com
wilkosz написа: Януари е върхът на посещаемостта и по Similar web
https://www.similarweb.com/website/stri ... m#overview
Януари е върха на посещаемостта но спрямо месеците от ноември до сега- летните месеци не са включени в тази статистика! :wink:
Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш!
Стивън Кинг

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » нед май 07, 2017 2:47 pm

Според мен и широката аудитория се интересува повече от това, когато времето е динамично /лошо/ - а именно, то е свързано с планове в бита, с плануване на почивки, ски сезон / море, пътувания, дейности на открито, строителство и мн. др. Просто развалянето на времето стимулира хората да четат /съответно да посещават/ повече сайта /и не само този сайт ами всякакви медии/. Ако знаят, че времето е хубаво, какво има да следи обикновения човек толкова тук? :)
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

Потребителски аватар
blue

Мнение от blue » нед май 07, 2017 2:55 pm

Абе принципно и ти си прав! :thumbup: Януари месец много хора се опитваха да се осведомят за обстановката по пътищата и времето по съответните места, аз затова се дразнех на детския спам тук. :wink:
От друга страна пък лятото е отпускарски сезон(за много хора и единствената отпуска) и мотивите за повишена четяемост са сходни! :wink:
П.С: Предполагам знаете колко невежи хора има и колко уж вярват на журналята ама като се излъжат няколко пъти и търсят и други източници!
Стивън Кинг

Потребителски аватар
ivog_68
Регистриран: пон дек 16, 2013 9:48 pm

Мнение от ivog_68 » нед юли 02, 2017 9:34 pm

Посетителите във Форума към момента се движат м/у 124-126 човека ... 146 е рекорда януари 2017 .

Потребителски аватар
meteo fen
Регистриран: пон ное 18, 2013 12:06 am

Мнение от meteo fen » нед юли 02, 2017 9:36 pm

Явно са се притеснили за ламарините на колите си.... :grin1:

dodo
Регистриран: ср юли 20, 2016 7:35 pm
Местоположение: Moнтана - център на Северозапада, ж.к. Пъстрина, Югоизток

Мнение от dodo » чет сеп 21, 2017 12:11 pm

Ооо, гледам, че Стринг е сменил дизайна на есенен. Браво! Вече няма цветчета и аромат на пролет/лято, а ухае на есен, с нейните жълти, кафяви и червени листа. Харесва ми! :)
''Винаги ще има някой по-млад, по-умен и по-красив от теб, но никой няма да бъде точно като теб!''

Потребителски аватар
blue

Мнение от blue » нед мар 04, 2018 2:27 pm

Stringmeteo написа:
blue написа:...
Стринг, тези снежинки в хедъра на сайта вече не стоят много на място - помисли вече с нещо по-пролетно да ги замениш! :grin1: :buble:
Ами чакам предложения с оглед на последните модни тенденции при пролетните тапети :grin1: ...
Ами.... Пролетни цветя, цъфнали клонки, нещо свързано с природата. В краен случай няколко щъркела! :grin1:
П.С: Има още малко време да се помисли- по всичко изглежда обаче, че след 48 часа ще настъпи и метеорологическата пролет в България! :D
Стивън Кинг

quittr
Регистриран: пет фев 23, 2007 8:46 am

Мнение от quittr » пон мар 05, 2018 2:31 am

След 2 месеца може да сложиш някоя черна тлъста черна хлебарка или зажаднял за кръв комар. Или пък муха, която жужи няколко секнди :)
Шегувам се разбира се, но нека се порадваме на идните 1-2 месеца, в които ще имаме горе-долу топло време при (почти) липса на гадинки (осовно членестоноги и насекоми). Лично аз безкрайно ги мразя.
Най-трудното нещо на света е да приемеш обективно реалността!

Отговори

Върни се в “Подобрения в сайта. Мнения и предложения”