МНЕНИЕ ЗА САЙТА

Накратко: отворен съм за всякакви критики (включително за бъгове), забележки и препоръки за това, какво може да се реорганизира (промени, добави, махне и т.н.) в сайта (естествено, кой би се отказал от подобни безплатни идеи?!). А ако някои от идеите ми харесат и мога да ги осъществя... ;)
Потребителски аватар
dacahyg
Регистриран: нед окт 17, 2010 10:08 pm
Местоположение: София,,Красна Поляна 2 и 3, Стрелбище, Студентски град, Дървеница, Бояна, язовир Пчелина.

Мнение от dacahyg » нед окт 24, 2010 10:21 pm

:cool:
Последна промяна от dacahyg на чет ное 10, 2011 2:40 pm, променено общо 1 път.
Бръмча цял ден........

Потребителски аватар
dacahyg
Местоположение: София,,Красна Поляна 2 и 3, Стрелбище, Студентски град, Дървеница, Бояна, язовир Пчелина.

Мнение от dacahyg » нед окт 24, 2010 10:27 pm

И последно да кажа сложим съм зимните гуми на фамилията, запалил съм парното, :grin1: че ТЕЦ Земляне не се знае кога ще тръгне към нашия блок, на вилата парното е проверено, купих ботуши и якета на децата, така че да става каквото ще.......
Бръмча цял ден........

Потребителски аватар
storm
Регистриран: вт дек 08, 2009 6:37 pm

Мнение от storm » нед окт 24, 2010 10:30 pm

dacahyg,да знаеш от мен,че НИМХ дават най-точната прогноза за 7 дни напред,другите сайтове са за кошчето.Уважавам донякъде и Форека.

Потребителски аватар
ncuxap
Регистриран: пон дек 14, 2009 5:25 pm

Мнение от ncuxap » нед окт 24, 2010 10:30 pm

Ти ако мислиш че НИМХ не гледат на 80% само ЕС и ГФС... :lol: Иначе не знам какви очаквания си имал от нас, но синоптиците от НИМХ с това си изкарват хляба, а тук правим прогнози просто за кеф. Сайт, който да ти каже с 80% вероятност какво ще бъде времето след 4-5 дни НЯМА, съжелявам че отново ще останеш разочарован. Между другото всички сайтове ползват за прогнозите си ЕС или ГФС, тоест не 2 модела, а само един. Тук взимаме предвид показанията И на двата основни модели и в сравнение със сайтовете от рода на фрийметео, синоптик и т.н. познаваме повече. Но няма какво да ти обяснявам, ти си знаеш. Айде, прав ти път, беше ми драго :) :flourish:
Щастието не е х*й, да го хванеш с ръка. (П. Куелю)

krasi83
Регистриран: ср май 16, 2007 12:03 pm

Мнение от krasi83 » нед окт 24, 2010 10:32 pm

ncuxap написа:Ти ако мислиш че НИМХ не гледат на 80% само ЕС и ГФС... :lol:
не си прав, като неси запознат с методиката на изготвянето на прогнозата на НИМХ, не пиши!

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » нед окт 24, 2010 10:35 pm

Извинявай, но доколкото знам краткосрочните прогнози ги изготвяте на базата на модела ECMWF. За дългосрочните знам че е съвършено различна методиката, но темата е друга. И все пак приемам забележката, ти знаеш по-добре.

Потребителски аватар
dacahyg

Мнение от dacahyg » нед окт 24, 2010 10:37 pm

ncuxap написа:Ти ако мислиш че НИМХ не гледат на 80% само ЕС и ГФС... :lol: Иначе не знам какви очаквания си имал от нас, но синоптиците от НИМХ с това си изкарват хляба, а тук правим прогнози просто за кеф. Сайт, който да ти каже с 80% вероятност какво ще бъде времето след 4-5 дни НЯМА, съжелявам че отново ще останеш разочарован. Между другото всички сайтове ползват за прогнозите си ЕС или ГФС, тоест не 2 модела, а само един. Тук взимаме предвид показанията И на двата основни модели и в сравнение със сайтовете от рода на фрийметео, синоптик и т.н. познаваме повече. Но няма какво да ти обяснявам, ти си знаеш. Айде, прав ти път, беше ми драго :) :flourish:
Прав ти път е грубо, ще остана да следя форума със сигурност, няма как това е като дрога когато го намерих преди години не повярвах, просто няма да се изцепвам че ме хваща срам,
само да попитам няма ли Руски подобни сайтове /сателитни и др./ които да са подобни на ГФС и ЕС...... :green:
Бръмча цял ден........

wilkosz
Регистриран: вт яну 09, 2007 2:51 pm

Мнение от wilkosz » нед окт 24, 2010 10:42 pm

dacahyg написа: само да попитам няма ли Руски подобни сайтове /сателитни и др./ които да са подобни на ГФС и ЕС...... :green:
За какво са ти? И да има, отстъпват по качество на западните :idea:

Потребителски аватар
dacahyg

Мнение от dacahyg » нед окт 24, 2010 10:46 pm

:cool:
Последна промяна от dacahyg на чет ное 10, 2011 2:40 pm, променено общо 1 път.
Бръмча цял ден........

Потребителски аватар
angilari
Регистриран: вт дек 30, 2008 8:20 pm

Мнение от angilari » нед окт 24, 2010 10:52 pm

dacahyg написа:Беше ми приятно да бъда в този форум, но повече от две три смислени мнения / разбивки на ситуацията/ не видях от последните 10 дни. Всички дебнете ГФС и ЕС и правите тълкувания които всеки сам може да види и на базата на това се заяждате.А тия пичове там май въобще не знаят къде е България и какво представлява като география/ Освен да се дразните друго не видях , но най ми е смешно че се сърдите на момчето 94 че е сбъркало темата, в общи линии последно даде поне нещо по - различно от ГФС и ЕС. Другото което ми стана ясно че си нямата на идея какво ще стане и както сами казахте все някой ще познае. Помолих за сайт с поне 80 % оспеваемост даже и от вашите прогнози но се оказа че гледам смляни любителски, за мен НИМХ колкото и да са зле , май дават най - точната прогноза поне до 3 дни. Беше ми приятно да съм с вас ....... :flourish:
Гледай си каквото искаш и прави каквото знаеш! :flourish: Когато намериш някой на 80% точен сайт..ела и ни кажи, ще те чакаме с нетърпение! :lol:
www.weather-webcam.eu - уеб камери от България и Европа
АМС Нови Искър: www.stringmeteo.com/stations/noviiskar/
Камера: www.weather-webcam.eu/novi-iskar-webcam-online

weather_master
Регистриран: пон май 28, 2007 9:07 am

Мнение от weather_master » нед окт 24, 2010 10:54 pm

Той е прав!

Потребителски аватар
ncuxap

Мнение от ncuxap » нед окт 24, 2010 11:12 pm

Хайде стига толкова, продължете в темата за лични разговори, че тука стана манджа с грозде... Стринг ще побеснее :lol:

Потребителски аватар
dak_evil
Регистриран: ср юни 24, 2009 7:12 pm

Мнение от dak_evil » нед окт 24, 2010 11:20 pm

dacahyg написа:Беше ми приятно да бъда в този форум, но повече от две три смислени мнения / разбивки на ситуацията/ не видях от последните 10 дни. Всички дебнете ГФС и ЕС и правите тълкувания които всеки сам може да види и на базата на това се заяждате.А тия пичове там май въобще не знаят къде е България и какво представлява като география/ Освен да се дразните друго не видях , но най ми е смешно че се сърдите на момчето 94 че е сбъркало темата, в общи линии последно даде поне нещо по - различно от ГФС и ЕС. Другото което ми стана ясно че си нямата на идея какво ще стане и както сами казахте все някой ще познае. Помолих за сайт с поне 80 % оспеваемост даже и от вашите прогнози но се оказа че гледам смляни любителски, за мен НИМХ колкото и да са зле , май дават най - точната прогноза поне до 3 дни. Беше ми приятно да съм с вас ....... :flourish:
Всеки решава какво ще прави, но аз искам да ти кажа нещо. "Беше ми приятно да съм с вас" - не е вярно! Ако ти беше приятно ще продължаваш да си тук. Сам си противоречиш и според мен, ако наистина ти е било приятно няма да забегнеш толкова бързо... Друго: Хубаво е, даже много хубаво, че има спорове, иначе форумът ни щеше да е яко скучен. А и в спора се ражда истината. Гледай и чети - ще видиш кои са хората, чието мнение има значимост и сила и кои познават най-много. Така можеш да четеш само техните мнения... Ясно е, че едни са по-добри, други не толкова. Тук повечето сме любители, май го забрави това и смятам, че за такива се справяме много добре. В сайта има регистрирани и професионалисти и това също доказва, че сайта е добър... Аз съм тук не да се правя на велик и да показвам колко много познавам, а защото ми е кеф, защото обичам метеорологията и в повечето случаи ме кефи да общувам с тези момчета. Така, че Психаря е прав - прав ти път...
Сори за офтопика!!! Стринг или модераторите ако искат да местят мнението ми...

Потребителски аватар
Radoslav Petkov
Регистриран: пон дек 17, 2007 1:46 am

Мнение от Radoslav Petkov » чет ное 10, 2011 1:46 pm

https://www.tyxo.bg/d/31111/countries

Не знаех, че имаме фенове от Виетнам :lol:
Метеорологична станция "Дупница" в югоизточната част на града, онлайн :
http://www.stringmeteo.com/stations/dupnitsa/
http://www.stringmeteo.com/stations/aut ... ?gen=t#sel

Потребителски аватар
ASENOV
Регистриран: чет фев 22, 2007 5:58 pm

Мнение от ASENOV » чет ное 10, 2011 1:54 pm

Ами появява им се като спам.Кой знае Стринг кви далавери върти из страните от третия свят в интернет пространството :buble:

Отговори

Върни се в “Подобрения в сайта. Мнения и предложения”