Предложение за нова тема: Средносрочни прогнози !

Накратко: отворен съм за всякакви критики (включително за бъгове), забележки и препоръки за това, какво може да се реорганизира (промени, добави, махне и т.н.) в сайта (естествено, кой би се отказал от подобни безплатни идеи?!). А ако някои от идеите ми харесат и мога да ги осъществя... ;)
Потребителски аватар
AlekssS
Регистриран: пет дек 03, 2010 12:00 am

Мнение от AlekssS » пет ное 08, 2013 7:14 pm

И аз съм напълно съгласен! Така хем ще се намалят излишните спамове в темата, а и излишните караници м/у отделните съфорумници :) Също така по-разбиращите ще имат свободно поле за изява на своите прогнози. :thumbup:
Нещата никога не са толкова зле, колкото изглеждат!

Потребителски аватар
ehh
Регистриран: нед окт 21, 2007 2:42 am
Контакти:

Мнение от ehh » пет ное 08, 2013 8:15 pm

Виждам, че се направи някаква нова тема в раздел Прогнози, но идеята ми за там е следната: чисто и просто да се поставя една избистрена прогноза с автор един път лицето Х, следващият път да е лицето Игрек и т.н. Нещо като публикациите на бисмарк за дир.бг - разбираемо и синтезирано.
А всички други дискусии, придружени от спорове с чаршафи в различен вид, нека останат за другите теми. И така Тара, примерно, като влезе във форума, ще цъкне на графа Прогнози, ще цъкне после в тази нова тема, за която говорим, и бързо и лесно ще разбере, какво време я очаква, без да се бори с чаршафи и четене на различни мнения. Защото хора като Тара най-малко се интересуват от тия карти и анализи. Те просто искат бързо и лесно да научат какво време се очаква.

Потребителски аватар
SKYLINE
Регистриран: пет ное 21, 2008 12:40 pm

Мнение от SKYLINE » съб ное 09, 2013 7:33 pm

Е това се припокрива с прогнозите на НФМ за сайта , и няма много смисъл от него - просто защото едва ли хората ще имат редовно свободно време да пишат официални прогнози по график.Варианта на Стринг със списъка от потребители е много добър (който засега не го виждам да се е осъществил :grin1: ) и съответно една тема за "изява на млади таланти" образно казано :D Вече какъв ще е критерия за влизане в този списък (ако стане) си решава Стринг основно.

Потребителски аватар
Mavrud
Регистриран: ср дек 28, 2011 10:53 am
Контакти:

Мнение от Mavrud » съб ное 16, 2013 2:45 pm

Май не работи варианта с официална сериозна тема за краткосрочни/средносрочни и една по-несериозна като тази. Първата е общо взето ПРАЗНА, а втората отново пълна с ФАНТАЗИИ.

Докато е време, давайте да ги разделяме на кратко и средносрочни прогнози !
София, кв. Горна баня - 700 м. н.в.

Потребителски аватар
bismarck
Регистриран: чет май 29, 2008 12:18 pm

Мнение от bismarck » съб ное 16, 2013 3:48 pm

Горната идея за тема "изява на млади гении" ми се вижда доста добра. Без майтап.

Потребителски аватар
Mavrud
Регистриран: ср дек 28, 2011 10:53 am
Контакти:

Мнение от Mavrud » нед ное 17, 2013 9:48 pm

Поредният средносрочен (10дневна прогноза) чаршаф ! Разделете темите ! Ако краткосрочните се ограничат до 3 или до 5 дни - тогава трудно ще вадят чаршафи с Отворената арктика и затворения Атлантик през половин час. Във всяка 15-дневна прогноза в 10 от 12-те месеца на годината могат да се намерят чаршафи, които да варират от +5 норма до -5 норма. И ако в тази тема ще си мерим чаршафите за след 10-15 дни - то няма никакъв смисъл.
София, кв. Горна баня - 700 м. н.в.

Отговори

Върни се в “Подобрения в сайта. Мнения и предложения”