StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

МАРТЕНСКИ РЕКОРДИ И АНОМАЛИИ в страната
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Рекорди, аномалии, екстремно време
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
meteo__
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 8:42 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Да, миналата година в края на май удари - 5.5 и попари всички овошки. Правете си извода!
Върнете се в началото
gosho97

Местожителство: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 8:44 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Това е с гол датчик, било е под -20°C вероятно, ама -25,6°C абсурд, аз му казах още вчера, ама нека и Облака да се включи. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PETAR_YANKOV

Местожителство: в.з. Осеново, Варненско -302м.н.в./с.Левски - Варненско- 328м.н.в./гр.Варна, кв.Левски 77м.н.в.

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:21 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

meteo__ написа:
Да, миналата година в края на май удари - 5.5 и попари всички овошки. Правете си извода!

Изводите си ги направихме.. Laughing
http://www.stringmeteo.com/stations/dolishte/
Върнете се в началото
maniac

Местожителство: Разград 210м.н.в.

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:22 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

TV Rofl
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:35 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Cool
Върнете се в началото
meteo__
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:45 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

аз пък мисля, че е близко до реалната, в Драчево е било - 21.6
може да има леко занижение, но около - 24 е било.Сутринта според баба ми е било адския студ до обяд, прозорците са били обледени!
Проблема на селото е, че горе от 300 метра, слизаш по едно дере на 190 метра, демек в дупката. Горе радиостанциите от Бургас се приемат, слизаш в селото никой няма.
Смокини са пробвани мръзнат до земята и прокарват на пролетта. Плод не сме яли, защото докато се възстановят и измръзват до земята. Със сигурност на всеки 2-3 години пада под - 20, който иска да вярва.

Последната промяна е направена от meteo__ на Пон Мар 05, 2018 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
blue

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:47 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

ХАХО, пак ли ти? Confused Факия, макия, за 4-ти път си тук ...... Green
meteo__
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:51 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

blue написа:

Някой говори ли с теб. Извинявай?
Пиши си в другата тема, аз си пиша и споделям измервания.
Плюс тва имам две станции, ти какво имаш? Мога да бъда полезен на този форум с реални измервания, на интересно място. Наистина нямам намерения да отговарям повече на провокациите ти!
Върнете се в началото
ulipet

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:56 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

има количка с варена царевица....
муахахааа
Върнете се в началото
blue

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:56 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Последния път Стринг ти сложи вечен окончателен бан. Просто не се прави на света вода ненапита, нека всеки знае с кой си пише.

https://www.stringmeteo.com/forum/viewtopic.php?p=436389

3 пъти имаше бан и пак на линия.....
Бял облак

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 9:59 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

meteo__ написа:
Здравейте в мойто село Факия измерената стойност е - 25.6, интересно място е, имаше 70 см сняг. Естевено вече го няма защото се затопли бързо.
Имам две станции едната от които мога да сложа там, но нямам клетка за радиационна защита имам лаптоп който мога да сложа. Ако някой е навит може да помогне да реализираме този проект Smile

Че е студено в това село, студено е. Особено в дворовете до реката. Не знам в случая дали тези -25,6С са били измерени там. Иначе и аз мисля че има занижение. Вероятно с около 2С.

Какви станции имаш? Интернет има ли? Така като гледам, определено си заслужава да има станция там. Hmm

А, и тези 70см не съм убеден, че ги е имало. Освен да са били някакви навявания. Dont know
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
meteo__
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 10:09 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Станциите ми са Tfa Matrix II, която отговаря на WS2307, а другата е WH1080. Интернет с флашка към Виваком е възможно, иначе в селото няма кабелен, но сигнала на Виваком е най-добър от мобилните оператори.
Къщата ми е близо до гората, зад къщата е добро мястото защото няма сгради наблизо. Ще кача снимки като ходя там.
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 10:10 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

meteo__ написа:
blue написа:

Някой говори ли с теб. Извинявай?
Пиши си в другата тема, аз си пиша и споделям измервания.
Плюс тва имам две станции, ти какво имаш? Мога да бъда полезен на този форум с реални измервания, на интересно място. Наистина нямам намерения да отговарям повече на провокациите ти!

Face palm
Виж какво, метео ли си, хахо ли си, ама още от първите ти мнения не ми харесва стила ти (на цапане). И на теб ли трябва да обяснявам подробно защо някои хора просто не трябва да бъдат допускани на определни места? Последно имаше един много изпечен "хакер", възкръснал също от миналото... Не може заради изкривения рахат на един човек да се скапва ползата от форума за всички останали, може някой да го нарече дискриминация или пък диктатура - не ми пука. Смятай това за първо сериозно предупреждение, следващото ще бъде последно. Hmmm Hmmm Hmmm Ако пък наистина се окаже, че си оня същия хахо с доживотния бан, предпоследното предупреждение по естествен и логичен път ще се трансформира директно в последно, нищо че иначе много обичам да давам безкрайно количество "втори" шансове, ти май си изгърмял прекалено много шансове вече Dont know ...

Последната промяна е направена от Stringmeteo на Пон Мар 05, 2018 10:13 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Radoslav Petkov

Местожителство: ДУПНИЦА 551 м.н.в. // София "Толстой" 532 м.н.в.

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 10:11 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

meteo__ написа:

Колега, миналата година в края на май -5,5С може да е имало някъде в Понор планина / че и по-ниска/ но не и при теб Confused

Според мен бъркаш месеца Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
meteo__
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2018 10:20 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Наистина нямам намерение да споря с никой! Явно хора които имат желание, да сложат някъде станция, не са полезни за форума. Аз станцията ще я сложа така или иначе, но във Wundergrounda ще бъде, не и тук.
Лека вечер и ми сложете бана. Нека Блу спи спокойно, макар че той е провокатора!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Рекорди, аномалии, екстремно време Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
Страница 12 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе