StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 146, 147, 148  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Проблеми около форумите и сайта изобщо
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Вто Мар 26, 2019 11:39 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

stratega написа:
mnn написа:
15-17°C на СЗ с хилав СЗ-ен "студ" и 8-11°C на СИ със студ от ССИ. Идеално моментно показно.

Абе майка ти дееба тъпа малкия шибан педал Guns firing Guns firing Guns firing Guns firing Guns firing . Нали те виждам какво пишеш. Това какво е по-горе. Даже съм те цитирал и пак казваш, че не си го писал. Като коментираш само температурите вметките "хилав СЗ-ен студ" и "студ от ССИ" са напълно излишни.

Ако не те интересуват подробни обяснения за какво си тук Guns firing Guns firing Guns firing .

stratega, че има и дразнители тук - има. Но... No-no No-no No-no
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 1:33 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Съобщение, изпратено ми от ulipet:
Цитат:
поздрави на всички чекиджийчета

Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zaples14

Местожителство: София, Младост-2

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 8:48 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Три месеца бан не са ли му достатъчни. Ако не друго, той поне нагледно демонстрира моралния упадък на посткомунистическото общество.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wilkosz

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 9:08 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Вечен БАН за това същество, недопринесло с нито едно смислено съобщение досега. Нагледен пример за моралния упадък на демократичното капиталистическо безнравствено общество.
gosho97

Местожителство: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 9:17 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Ей съсипаха я тая държава. Ши*ана демокрация. Buble-gum
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 10:09 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Ей, вие пък голям слон направихте Laughing , човекът просто ви изпраща поздрави в единствения стил, който владее Dont know ... Grin smile
Върнете се в началото
misacho

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 10:54 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Единствената,която трябва да се засегне е Заплес14.За нея не важи поздрава,но ще Го включи в стиховете си.Другите мисля сме чекиджии Rolling Eyes Grin smile Приемаме поздравите от"Виртуоза на дясната ръка" Agree / Thumb up
Върнете се в началото
stratega

Местожителство: София, ж.к. Борово

МнениеПуснато на: Сря Апр 10, 2019 2:46 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

ulipet е готин и колоритен типаж Agree / Thumb up . Свобода за онеправданите Bg flag . Само ЦСКА!!!

Поздрав за ulipet:
https://youtu.be/PWRFiMk8GNQ
nikolai kamburov

Местожителство: Русе, жк. Здравец-север / Варна, кв. Левски

МнениеПуснато на: Нед Май 05, 2019 10:46 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

nakata_georgiev написа:
+21 градуса в Бургас Laughing Едно от най-топлите места сме отново ... Гошо пак едни ги е написал ,Варна не е най-слънчевото място и не веднъж е говорено това.Неслучайно тука около нас има курорт носещ името Слънчев бряг ... На второ място сме след Сандански по брой слънчеви часове
Както и да е всеки може да си говори врели и некипели,но действителността се вижда

Влизам все по- рядко във форума и всеки път като вляза ей това нещо е на първи ред с абсолютните си небивалици и заяжданки.
Толкова ли е сложно да се цъкне едно копче и да му се спре кранчето на този приятел...очевидно мисловно комплексиран.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
gosho97

Местожителство: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

МнениеПуснато на: Нед Май 05, 2019 11:14 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Копчето на него много пъти му е цъкано, ама се връща като бумеранг. Grin smile
Мисля, че всеки завършил първи клас е разбрал какво съм написал, но само гореспоменатия извърта както на него му е угодно. И колкото и да отрича, че не е злобен, завистлив и комплексиран, е точно такъв си е. Лошо е да си на 35 без приятели, девствен и единственото ти удоволствие в живота е болестна мания на тема субтропици и мерене на пи*ки по направлението Варна-Бургас. Green
А и наистина лично на мен ми е супер досадно след вскяо мое мнение след няколко минути да има провокативни пост пълен със заяждане и изяъртане на думи. Явно виси по цял ден въя форума и пред термометъра. Laughing
Върнете се в началото
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Нед Май 05, 2019 11:14 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

С никой не се заяждам! Просто си пиша като другите ,какво лошо има? Искаш да кажеш ,че Слънчев бряг не е едно от най-слънчевите места в България ,вземи се разрови да видиш ,че тук имаме с около 100 часа по малко слънчвеи часове от Сандански ...
Аз не говоря глупости и да се превъзнасям в облаците като някой хора .Нито се заяждам,но не обичам да се изкривяват истините и да се заблуждават хората...Затова и коментарите ми са малки по остри на моменти
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Май 05, 2019 11:57 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Да, те пък щото твоите направо преливат от обективност и кристална фактология Green . Ако спихнеш егото и комплексарщината си с около 1000%, може да станеш и полезен и приятен за четене, дотогава... Това едновременно като приятелски съвет, недвусмислена препоръка и... не знам кое поред за всичките ти, кое от кое по-комплексарски, превъплъщения тук, сериозно предупреждение. Hmmm Hmmm Hmmm
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Май 13, 2019 11:55 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

nakata_georgiev написа:
Leberkez , ти нямаш ли на кой да споделиш ,че тук занивамаш целия форум с личните си драми, всеки си има някакъв проблем и според мен трябва сам да си помага или да се консултира със специалисти
Не мисля ,че някой ще ти каже дали я сърби или е в депресия , ти я познаваш най-добре , а мненията на хората ще са различни...
Ето сега пак ще бъда нападнат ,че езика ми е по остър ,но това съм аз
Директен съм винаги и не обичам мрънкалници Laughing

А приятели обичаш ли да имаш или предпочиташ (или си принуден) винаги да бъдеш сам и да се опитваш да компенсираш това с постоянни виртуални "приятелски" заяжданки? Evil or Very Mad Confused Да, пак ще бъдеш нападнат от мен лично за това, че постоянно спамиш напосоки по всички теми, правейки се на умен и заливайки ни с личната си неудовлетвореност и комплексарщина. И не знам по какъв начин да ти кажа, след като заобиколно трудно вдяваш, че твоето присъствие тук не дава нищо положително на никого и особено аз нямам никаква морална, емоционална, материална или каквато и да било друга изгода да ти търпя глупостите? Evil or Very Mad Сети ли се поне този път какво искам да ти кажа? I'm with stupid Drunk stool
Върнете се в началото
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Пон Май 13, 2019 12:01 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Така добре защо не се приемат и критики ?Защо все трябва да има цензура и да се говори за спам.Исках да кажа на човека ,че тук няма да си реши проблемите ,защото това са емоционални състояния...
Съвет всеки може да даде и да съчувства,но това няма да е от полза ,сигурен съм на 100%
Както и да е ... Нека се научим да чуем и напишем различни гледни точки ,дори моята критика пак му дава напътствия
Върнете се в началото
Leberkez

Местожителство: София, жк. Младост-1, надм. вис. 603 м; Габрово, кв. Палаузово, надм. вис. 419 м.

МнениеПуснато на: Пон Май 13, 2019 12:41 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

И къде изобщо прочете да казвам, че пускайки темата, очаквам някой тук да ми реши проблемите, които даже не са и мои собствени такива?

Интересно как дузиина хора, в рамките на две страници, си казаха ( по абсолютно цивилизован начин) мненията, но не, трябваше да дойде Наката и да оцапа темата с ненужни заяжданици. Спри да ползваш този форум като платформа за намиране на внимание и се фокусирай върху това да получаваш такова в реалния живот. Излагаш се.

Flourish
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Проблеми около форумите и сайта изобщо Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 146, 147, 148  Следваща
Страница 147 от 148

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе