StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

ВАЖНИ АДМИНИСТРАТОРСКИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 146, 147, 148  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Проблеми около форумите и сайта изобщо
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 12:58 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

PATRIK76 написа:
т.е. да не пиша повече,ок..няма проблем!

Абе, ти какво, специална покана или молба ли искаш??? Мисля, че казах достатъчно ясно - който иска, стои тука, който не, не стои, никого не държа насила и никого не каня специално! Всеки е добре дошъл тук, поне докато престоят му е в съзвучие с общия положителен климат... е, явно не за всички е положителен, въпрос на гледна точка... Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Voivodata
Гост

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:08 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

нищо специално не искам...просто съм точен човек и искам точно отношение...а за климата вервайте ми...искам да е положетелен ...
Върнете се в началото
wilkosz

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 9:57 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

PATRIK76 написа:
нищо специално не искам...просто съм точен човек и искам точно отношение...а за климата вервайте ми...искам да е положетелен ...

Всички участници във форума се държат коректно и точно. Как така за никого няма проблеми, само в твоите очи виждаш някакъв проблем? Противоречиш си, изразът "Ко стана ве пич?" не е коректен. Дали си видял някой тук да използва подобни обръщения? Ако не можеш да разбереш на каква основа са поставени взаимоотношенията в този форум, то това е твой проблем. Стринг наистина има много знания, но той не е единствения оторизиран да отговаря на въпроси. Тук има поне още 10 човека, който имат много дълбоки знания, някои от тях са и професионалисти. На въпроси отговаря който свари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voivodata
Гост

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:02 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

да,да,да,нароччно го казах...преди да видя написаното тук...стига толкова,няма да се наложи да ме "поправяте повече"...
Извинявам се на засегнатите.. Idea
Върнете се в началото
wilkosz

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 2:52 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

PATRIK76 написа:
да,да,да,нароччно го казах...преди да видя написаното тук...стига толкова,няма да се наложи да ме "поправяте повече"...
Извинявам се на засегнатите.. Idea

Тук друг засегнат освен теб не виждам. Обиди се, че Стринг не ти отговорил на въпрос. Може би е нямал време, или не го е видял. Но теб това не те интересува, простави ли се на негово място, вместо да се правиш на ощипана мома? Проблемите идват, когато човек се възприеме за център на вселената. Запомни това.
Върнете се в началото
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 3:32 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Макс направо ме разби,абсолютно прав и точен Wink
Върнете се в началото
petet
Лято е ;)

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 17, 2008 6:56 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Усещам как Стринг ще ме отрака хубаво днеска LaughingПОЩАДИ МЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 6:51 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Поредно напомняне, защо ли се налага да го правя толкова често???

Внимавайте с излишните цитати!

Има си специален бутон за пускане на съобщение без цитат - "нов отговор" се казва на български (има го вляво, най-отгоре и най-отдолу на страницата). Ако се отговаря на съседния пост по-горе, не трябва да има цитат (особено на огромни постове), освен при необходимост, за подчертаване само на част от поста, на която се отговаря (тогава се оставя само тази част в цитата). Също така, когато се цитира, няма нужда да се оставят празни пространства между цитирания и новия текст. Най-добре е да се пише на първия ред след цитата, тъй като след пускането на съобщениято се добавя автоматично един празен ред след цитата. Ако в бързината оставите някой излишен цитат, винаги можете да се върнете и да редактирате съобщениято...

Това не са самоцелни мои приумици, а са с цел, постигане на по-голяма прегледност и улесняване на тези, които четат форумите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
petet
Лято е ;)

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 9:11 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Az otdavna si vzeh pouka Cool
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 12:37 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Killerbeast написа:
Много висока Т, ама много Crying or Very sad , ако ен падне скоро, утре ще кажете "чао" на снега...

Gladiator написа:
Killerbeast написа:
Много висока Т, ама много Crying or Very sad , ако ен падне скоро, утре ще кажете "чао" на снега...

snegyt e tolkova tvyrd,4e....no obezotelno trqbva daima ednos atbilno ohlajdane do 1,2 gr,4e stava lo6o Rolling Eyes

Mad Mad Banned Deal
Гладиатор, специална петиция ли искаш да ти отправя??? Няма цяла вечер да ти трия цитатите!!!

Това се отнася и за Краси, цял ден!

Последната промяна е направена от Stringmeteo на Вто Яну 22, 2008 12:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ASENOV

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 11:49 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

Mosquito Argue Имах проблем с фонетикйата,азкакво да направая,съжалявам Rolling Eyes Mosquito
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 12:08 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Да, вчера забравих да спомена по повод на цитатите и Феникс, затова сега го правя...
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 6:17 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

ehh написа:
Killerbeast написа:
Има и една подробност обаче, не в цяла Европа зимата в момента е студена - в цяла Северна Европа имат положителна аномалия...

Абе, човече, стига си си пускал рисунките в цял размер, че изпъват екрана и е некомфортно.
Пускай ги като тъмбнейл. Ако не знаеш, как става, ще ти обясня

yogimax написа:
Не пускайте цели карти моля ви. Дразнещо е. Най-добре е да давате линк, който желае ще го погледне. Така направо се натрапва, страницата се товари, и трудно се преглеждат всички постинги.

Е, добре, нека някой да ме отмени малко Smile .

Да, по принцип прецених, че мога да допусна масовото слагане на големи снимки и картинки във форумите, макар че въпросът остава спорен и определено следват различни проблеми от това. Но когато са прекалено големи и развалят формата на цялата страница No-no ...
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2008 6:32 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Гладиатор, пак ли трябва да ти напомням? Mad Не знам каква трябва да е тази странна връзка между проблема с фонетиката и пускането на постоянни цитати?! Crazy Mad Напомням и на другите - ВНИМАВАЙТЕ С ИЗЛИШНИТЕ ЦИТАТИ! Няма да пиша по сто пъти за едно и също, при това елементарно, нещо, има и по-ефективни методи, предполагам...
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2008 7:28 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

arsosc написа:
Някой може ли да ми каже дали се очаква да има поне някакъв валеж тук в Сандански или ще сме на сухо , както винаги .

simovremeto написа:
arsosc написа:
Някой може ли да ми каже дали се очаква да има поне някакъв валеж тук в Сандански или ще сме на сухо , както винаги .

Почти никакъв, както винаги. Съжалявам за лошите новини, но все пак може и да прехвърчи малко по-късно.

FENIX написа:
simovremeto написа:
arsosc написа:

Почти никакъв, както винаги. Съжалявам за лошите новини, но все пак може и да прехвърчи малко по-късно.

Още преди час започна да прехвърча и това "както винаги" не е съвсем така
Опа я виж ти,съгражданин се появи!

Това са три поредни поста в една тема, мисля, че няма нужда да обяснявам нищо, собствениците на втория и третия от тях да се сетят...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Проблеми около форумите и сайта изобщо Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 146, 147, 148  Следваща
Страница 2 от 148

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе