StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

ТОПЛО»СЛАБ ДЪЖД/СНЯГ(6-7,12-13)/ЗАХЛАЖДАНЕ»ТОПЛО - 01/06/17-21.02.2019 (Т.д.Бг)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можете да отговаряте или да променяте мнения    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Фактически данни за времето
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 3:47 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

nikolai kamburov написа:
Във Варна отново контрасти. В целия град е супер топло и приятно. Но до морето е едва 8гр при слънчево време. Някъде към Албена сигурно е едва 3-4гр с тая мъгла натам.
При мен в Левски е 17гр. Няма един облак и е много приятно. В западния йрай на града е 20гр. Дано издържат дървенцата...че са доста напъпили и ще заминат ако цъфнат. 2 дена имат само още ..
Сега виждам поста над мен. Ти си много спрял.
Тази Морска градина колко % от града е? Направи проучване! И си направи извод накрая...

Ние бургазлии се разхождаме в морската... Караме велосипеди по велоалеята покрай морето.Друго си е да си правиш разходката и да гледаш морето
А това,че по кварталите било топло ,Ами нека е топло ,просто аз отбелязвам,че в морската на Варна отново е студено
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
quittr

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 4:05 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

В Русе си караме пролетна седмица. Нищо не предващава какво ни чака уикенда. 16,4 градуса в момента. Отдавна още се виждат щъркели и често чувам гларуси или чайки, не съм сигурен, ама все едно съм лятото на морето. Smile
VANCHORUSE

Местожителство: София, кв. Гоце Делчев/ Банишора; Русе, кв. "Чародейка-юг"

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 4:10 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Източна България показва зъби пред никому ненужния топлик посред зима, който както обикновено ще бъде последван от рязко застудяване. Нито за растенията и животните, нито за болните хора са полезни тези амплитуди ама природа какво да я правиш. Свикнахме последните години преди всеки удар на зимата да има такова изтъпанчване Thumb down Повечето хора се кефят, че е топло и слънчево (на моменти се чудя мястото на населващите тази територия дали не е в Африка, че всеки иска да му е 30 градуса 365 дни в годината и да не вали Dont know ). Най-много ме кефи мрънкането как нямало лято през 2018-та г. в София Laughing заради валежните юни и юли ... Но на софианци няма как да се угоди въпреки че имат най-щадящите климат в цялата страна Flourish Много тъпо време е навън, добре че след два дни поне за малко нещата ще си дойдат на мястото Clap
Върнете се в началото
gosho97

Местожителство: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 4:16 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Варна днес бая се е стоплила, между 16 и 18°C там. Clap
Върнете се в началото
mnn

Местожителство: София Подуене, ж.к. Изток, Видин (31 м.н.в)

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 4:20 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

22,4°C амплитуда за Видин за днес до последния синоп. 2004-23,1°C, 2006-23,3°C, 2008- 23,5°C амплитуди. Повече се намират през март.
Та, след горепосоченото прекъсване, за 2019-та са на път да се върнат амплитудите с 23 и отгоре за февруари. Това става днес при малко под 3°C във височина, но и при изявен загряващ вятър за там. При такива ситуации с високи максимални някои хора наистина не вярват, че след 2 денонощия и половина ще падне сняг, но това е техен проблем.
14°C в Студентски. Тук все пак има надморска височина и смущението днес има слабо влияние. Слънчево със слаб вятър. В последния час отслабна вятърът.
dodo

Местожителство: Moнтана - център на Северозапада, ж.к. Пъстрина, Югоизток

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 5:23 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

През последния половин час поривите достигат 17-18 м/с.

17:25 ч. Русе и Стара Загора са с +20°C максимални днес
gosho97

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 6:40 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Големи са амплитудите и във Варна, е, не като видинските де, при нас над 10°C си е бая за дневна амплитуда, примерно в Изгрев от 0.2°C макса е 18.2°C, това е сериозна амплитуда за Варна като цяло, гледам, че и ОВ е паднала до само 22% там, което също е много рядко, като цяло финишираме там със 17-18°C по различните станции само Морската се цепи с някакви си 13°C, ама там не се брои. Cool
В СФ също пролетно топло, но вятърът малко секваше топлото сякаш на усет.
Аз поне се надявам да няма много цъфнали дръвчета, че миналата година ги попари някои. Топлото сега може да не му е времето, ама и тоя студ, дето се задава и той не е много по нормите, дано е за кратко поне. Pray
Върнете се в началото
mnn

Местожителство: София Подуене, ж.к. Изток, Видин (31 м.н.в)

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 7:12 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

22,6°C е окончателната амплитуда за Видин и 19°C максимална. Хладният клин не е позволил по-голямо вдигане следобед. Не ми идва да кажа "студен" клин при положение, че се обсъждат априлски максимални. Утре смущението ще свали температурите към мартенските.
14,4°C е максималната в София-Младост. 10,6°C в момента е в Студентски. Вятърът е слаб, но постоянен.
nakata_georgiev

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 9:26 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

gosho97 написа:
Морската се цепи с някакви си 13°C, ама там не се брои. Cool

Е как да не се брои като на официалните данни ,именно това е вписано Laughing
Другите станции не са точни ,повече от 16 градуса не е било във Варна ,доколкото знам станцията в Изгрев ,не е от най точните ...
В Бургас на 20 метра от морето е 17.2 ,приятен пролетен ден е било
Върнете се в началото
gosho97

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 10:30 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Айде бе, ти ходил ли си в Изгрев, че да знаеш, защото аз съм, не е перфектно, ама клетка има поне на 2 метра, не като твоите псевдоданни от Фашкия с гол сензор под стряхата. Отделно са моите станции, които са си идеално разположени плюс летището. това, че фактите на теб не са ти изгодни си е само твой проблема.
И ти няма ли да спреш да ме реплекираш след всяко мнение, като кърлеж си се залепил. Green Гледай си там живота и не ме знаимавай мен с малоумните си комплекси нон-стоп. Flourish
Върнете се в началото
naftalinov

Местожителство: Варна, Чаталджа

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 11:07 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

gosho97 написа:
Айде бе, ти ходил ли си в Изгрев, че да знаеш, защото аз съм, не е перфектно, ама клетка има поне на 2 метра, не като твоите псевдоданни от Фашкия с гол сензор под стряхата. Отделно са моите станции, които са си идеално разположени плюс летището. това, че фактите на теб не са ти изгодни си е само твой проблема.
И ти няма ли да спреш да ме реплекираш след всяко мнение, като кърлеж си се залепил. Green Гледай си там живота и не ме знаимавай мен с малоумните си комплекси нон-стоп. Flourish

Голяма простотия. Пролет през февруари... Ама пък миналата година да не би да беше по-различно я... Thumb down Ни един облак не видях и все още не виждам над Варна. 9С по моето скромно, спиртно, термометърче на балкона тази вечер.
Снощи съчленената електричка беше на 31. Cool Все още не са я пускали на 20 и не мога да й се насладя. А няма да е лошо, че Златко нали каза щели само от хибрида да поръчат, тоест още малко ще бъде тук. Не успяхме да й тестваме батерията при истински зимни условия с Т под -5С. Но дори и така уж не успявала да изкара цяла смяна без голямо зареждане (малки ги наричам зарежданията по обръщачите - на онези, на които има изобщо станция/кабел прокаран с конкакт някакъв за зареждане)... Hmm
Върнете се в началото
gosho97

МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2019 11:21 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Нафталинов, втората част от поста ти сигурно само аз я разбирам. Grin smile Електричката най-често е на 31, трябва да де разходиш към моя квартал, за да я ползваш и давай по-бързо, че не остана още 7-8 дена е във Варна. Grin smile Иначе и на мен ми се щеше да видя тази машина в зимата по баира за Виница как ще е, ама.. Off topic
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Чет Фев 21, 2019 12:29 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

nakata_georgiev написа:
gosho97 написа:
Морската се цепи с някакви си 13°C, ама там не се брои. Cool

Е как да не се брои като на официалните данни ,именно това е вписано Laughing
Другите станции не са точни ,повече от 16 градуса не е било във Варна ,доколкото знам станцията в Изгрев ,не е от най точните ...
В Бургас на 20 метра от морето е 17.2 ,приятен пролетен ден е било

А колко ли е било на варненското летище, като си толкова осведомен? Confused Подсказка: 18°C по 30-минутните стойности.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nikolai kamburov

Местожителство: Русе, жк. Здравец-север / Варна, кв. Левски

МнениеПуснато на: Чет Фев 21, 2019 1:11 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

"другите станции не са точни"
...мамоууууу, ще погина. Господе, прибери си версиите!
Толкова по тази тема.

Иначе е ясно във Варна, 6гр е вече при АС Изгрев, 8гр при Акчелар и цели минус 1 към Долище. Общо взето спокойно инверсионно време с характерните за него проявления през нощта...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Frape

Местожителство: Добрич някъде из СИ-тока

МнениеПуснато на: Чет Фев 21, 2019 9:29 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

nikolai kamburov написа:
"другите станции не са точни"
...мамоууууу, ще погина. Господе, прибери си версиите!
Толкова по тази тема.

Иначе е ясно във Варна, 6гр е вече при АС Изгрев, 8гр при Акчелар и цели минус 1 към Долище. Общо взето спокойно инверсионно време с характерните за него проявления през нощта...

Казва се "вересиите" .
Вчера при мен беше уникален ден,топло ,слънчево време,около 16С.
Тази сутрин започва с облачно време,Т 5°C
След 2 дни по това време ще е доста под 0та Dont know
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можете да отговаряте или да променяте мнения    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Фактически данни за времето Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Следваща
Страница 30 от 31

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе