StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ЗАПЛАХАТА(?) "АТАКА" (патрЕотично-популистки премудрости)
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Политика
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Weatherman

PostPosted: Sat Mar 24, 2007 7:05 pm    Post subject: ЗАПЛАХАТА(?) "АТАКА" (патрЕотично-    Reply with quote

Politicheska partiq "ATAKA" e nai-golqmata zaplaha za normalnoto funkcionirane na politicheskiq jivot v Bulgariq. Tova e radikalna partiq, koqto propovqdva "nezemni" i populistki idei. Az lichno dosta se pritesnqvam kakvo bi stanalo, ako "ATAKA" zaeme po-golemi pozicii vuv vlastta(a tova e dosta veroqtno da se sluchi). Ksenofobskite vuzgledi nqma da gi komentiram, mislq, che na vsichki im e qsno za tqh. Izkliuchitelno pritesnitelni sa i ideite za nacionalizaciq na ikonomikata.
Opasnostta ot ustanovqvaneto na nqkakuv rejim, pri eventualnoto idvane na "ATAKA" na vlast, bi bila izkliuchitelno golqma. Oshte otsega sa nalice samorazpravite s neizgodnite na partiqta subekti (primer: nahluvaneto v redakciite na vestnicite 24 chasa i 168 chasa i dr.). A kakvo bi stanalo, kogato vlastta e v rucete na "ATAKA" ?! Shte budat pogazeni vsichki demokratichni principi i vsichki idei shte budat nalagani sus sila. Vseki, koito ne e suglasen s ideite na partiqta shte bude "nacionalen predatel", kakto vsushnost e i sega - vsichki ot "ATAKA" narichat drugite predateli.
"ATAKA" tvurdi , che tq predstavlqva bulgarskiq narod, a na parlamentarnite izbori subra samo 9% ot glasovate -ami drugite? Samo tezi 9% ot GLASUVALITE li sa vsichki bulgari ? Drugata chast ot glasovete sa za drugi partii, a "ATAKA" opliuva tqh, sledovatelno opliuva ostanalata, po-golqma chast ot glasuvalite, zashtoto tova sa tqhnite predstaviteli.
Back to top
View user's profile Send private message
simovremeto

PostPosted: Mon Mar 26, 2007 10:39 am    Post subject:    Reply with quote

Удърмен нямаш ли възможност да кирилизираш постовете си, по някой от начините които Стринг е предложил. Просто като видя толкова дълъг пост на шльоковица и не ми се чете независимо какво е написано. Иначе повечето българсики, да не кажа всички политици не заслужават никакво внимание особено тези от партията която си посочил.
Back to top
Weatherman

PostPosted: Mon Mar 26, 2007 11:33 am    Post subject:    Reply with quote

Kakvi nachini e predlojil string?

Eto tova e pritesnitelnoto - nikoi ne se interesuva ot politika ! Vseki kazva "vsichki sa edni i sushti" i ne mu puka za nishto. Ama posle se oplakva, che bilo taka, bilo ne znam si kak... Dori vsichki kandidati na nqkoi izbori da sa "loshi" , vse nqkoi ot tqh shte e po-malko "losh" i trqbva da se glasuva za po-malkoto zlo, taka ili inache vse nqkoi shte specheli. Nashite izbiratelni zakoni ne iziskvat minimalen prag za izbiratelnata aktivnost, za da sa legitimni izborite i vse nqkoi shte specheli, a problemut e, che povecheto ot glasuvashtite sa hora, koito "ne sa suvsem sus vsichkiq si". I povecheto izbirateli na "ATAKA" sa edva podvijni pensioneri ili hora, koito sum zabelqzal, che moje da imat nqkakvi psihichni otkloneniq.
Zatova moqta poziciq e, che trqbva da se glasuva, nezavisimo dali vsichki kandidati sa loshi spored predstavite na daden chovek- prosto izbira po-malko loshiq, zashtoto vse nqkoi shte specheli - s ili bez negoviq glas.
Back to top
simovremeto

PostPosted: Mon Mar 26, 2007 12:12 pm    Post subject:    Reply with quote

В темата за сайта има обяснение как да минеш на кирилица!

Иначе не съм съгласен, че трябва да гласуваш за по-малкото зло, най-малкото не е демократично. Освен това не съм дигнал ръце от тъпаците които ни управляват. До сега съм изпуснал 2,3 избора и то по технически причини. Аз също съм на мнение, че който не се интересуво или не гласува, не може да иска сметка за управлението.
Back to top
Weatherman

PostPosted: Mon Mar 26, 2007 1:42 pm    Post subject:    Reply with quote

Quote:
От много време форумът има и български език, а доколкото виждам, някои от потребителите го ползват на английски. Езикът, естествено, е по желание, но все пак, ако някой предпочита от английски да мине на български, може да направи това чрез редакция на съответното място в профила си (избира се езикът от падащо меню с две опции).
Това съобщение не се отнася до писането на кирилица, макар че, ясно е от самосебеси, това е силно препоръчително, макар и не наказуемо, ако не се прави ...

Tova otdavna sum go vidql, no tuk pishe samo kak da se promeni ezikut na foruma. A inache az na kirilica moga da pisha, no ne na fonetika.Ako tursq chervenite bukvi 1 izrechenie shte go pisha 5 min.
Back to top
simovremeto

PostPosted: Mon Mar 26, 2007 1:44 pm    Post subject:    Reply with quote

ОК! Инсталирай си един флекс, ако е възможно. Дръпни го от датата.
Back to top
Weatherman

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 4:46 pm    Post subject:    Reply with quote

Oshte edin primer, koito dokazva neserioznostta na "partiq" "ATAKA" http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1030000
Tova si e edna chisto semeina organizaciq, kudeto vliza i po nqkoi drug biznesmen (sponsor na partiqta). Vseki moje da si plati, za da stane kandidat v listata im, a puk samata "ATAKA" se sponsorira i ot nqkakvi mnogo taini i sumnitelni krugove- vijda se, che se harchqt mnogo pari (mitingi i dr.), a nikoi ne znae otkude idvat i se tvurdi, che nqmat sponsori.
A puk vlizaneto na dovedeniq sin(koito i sega e deputat v Narodnoto subranie i vremenen predstavitel v EP) na Siderov i sprqganeto na imeto na priqtelkata mu za kandidati v listata za evrodeputati sa oshte edno dokazatelstvo, che kandidatite ne se izbirat spored kachestvata im, a na nqkakuv semeen princip Surprised Laughing . Jalko e, che nqkoi hora opredelqt horata ot "ATAKA" za "spasiteli" i nqkakvi po-razlichni ot ostanalite politici, a vsushnost moje da se okaje, che rabotata im e po-cherna i ot segashnite.
Back to top
ASENOV

PostPosted: Wed May 09, 2007 9:46 pm    Post subject:    Reply with quote

севдо-депутати,които се въдят като мравки и се хранят като паразити и грабят с пълни шепи и малкото,което ни е останало.Всичко е игра на думи,няма никакви действия или ако има те са от чиста доза задължение,неангажиращо до краен резултат и същевременно затъване все повече в калта.Иделаен пример за цялата ни политичесдка система е Приказка за стълбата.Мисля,че всеки я познава и няма нужда от коментар.Аз няма да встъпвам от позицията на привърженик на Атака,акатоедин нормален трезво-мислещ човек,който иска да живее нормално в една правова държава.Атака е единствената по рода си партия,която защитава националните интереси.Тя има за цел да събуди всички българи и да припомни какви сме били и какви сме сега.Да не се оставяме да ни тъпчат,а да се борим ,да отстояваме позициите си и да преследваме правата си.
Много хора реагират първосигнално,когато изтрелват мнения като ВОЛЕН Е ЛУД,ВОЛЕН Е НЕНОРМАЛЕН,НЯМА ВИСШЕ,СВАЛЕТЕ ГО ТОЯ МАЛОУМНИК!!!!
Човека е учил журналистика,но защо не я е завършил си е негов прблем,бил е радактор във вестници си списания,както и фотограф.
Води се полу-висшист.
Злобата към точно тези обикновенни хора като него е толквоа присъща за един ниско-образован човек..Защото той е отишъл на трибуната,а не примерно "аз"(какво той ме певъзхожда)...Много хора зихождат от тази презумкция и доказват за пореден път балканския манталитет и ниска култура.Аз съм сигурен,че 80% от дейните българи ще застанат зад него,обединен в общата идея ,не заради него самия,а заради целите,които той преследва,които са общи за всички истински българи.Не поставайте Сидеров като някакав човек,който иска да е лидер и да стане тартор и едва ли не ще се повтори Втпрата Световна война.Той изрично го е казал,че той е част от общото и като всички нас(поставя всички под общ знменател) ще преследваме заедно правата си и по-дбро бъдеще.
Дотук не провокирам никой,няма да го правя засега мисля,ако не се наложи.Мога да изкажа всички свои безпристрастни доводи против сегашното управление от ролята на Българин.Ако някой ми изкаже няколко реда причини,заради които си струва упралението сега и позотивните промени досега,ще го оборя моментално....

Last edited by ASENOV on Wed May 09, 2007 9:52 pm; edited 2 times in total
Back to top
ASENOV

PostPosted: Wed May 09, 2007 9:48 pm    Post subject:    Reply with quote

Да Ветерман заплаха е,дотук си прав,но не за нас българите,а за всички нехранимайковци...
Това е началото на "монолога" ми...Поради технически прични трябваше да го напиша на нов пост...
Back to top
petet
Лято е ;)

PostPosted: Wed May 09, 2007 9:50 pm    Post subject:    Reply with quote

клоуни
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
quittr

PostPosted: Wed May 09, 2007 10:42 pm    Post subject:    Reply with quote

Е по принцип аз не мисля, че Волен е луд или нещо такова, но не го и харесвам много.Ако мисли, че така лесно ще премахне циганите и турците много се лъже.Те ще започнат да правят атентати и подобни.Нямам нищо пртив турците и циганите, но които живеят почтено, но паразитите и аз не ги обичам много.Не харесвам Волен и защото не желае да поддържаме връзка с другите страни, а да се самоизолираме.
Back to top
wilkosz

PostPosted: Wed May 09, 2007 10:49 pm    Post subject:    Reply with quote

Gladiator
Quote:
Много хора реагират първосигнално,когато изтрелват мнения като ВОЛЕН Е ЛУД,ВОЛЕН Е НЕНОРМАЛЕН,НЯМА ВИСШЕ,СВАЛЕТЕ ГО ТОЯ МАЛОУМНИК!!!!

Е, сега може и да вземе Wink Нали миналата седмица се яви на кандидатстудентски изпит по Богословие в Шуменския ун-т? Ей, голяма реклама ни прави на университета. Cool
Back to top
ASENOV

PostPosted: Thu May 10, 2007 8:41 am    Post subject:    Reply with quote

Estestweno,ако получиш информация за него,кажи колко е изкарал Laughing Cool
Ако го мразят там,като нищо ще го скъсат Rolling Eyes
Back to top
wilkosz

PostPosted: Thu May 10, 2007 9:32 am    Post subject:    Reply with quote

Писаха във вестника, единствената пълна шестица била неговата. Знаел си е урока човекът. Smile
Back to top
simovremeto

PostPosted: Thu May 10, 2007 9:48 am    Post subject:    Reply with quote

А, бе тя и Станислава Трайкова изкарваше шестици, ама не защото знаеше, а защото е "звезда". Та не се знае и той как точно я е изкарал тази шестица. Crying or Very sad
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Политика All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Page 1 of 13

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе