StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

Технологията на диктатурата на малцинствата и "медиите"
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Политика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bismarck

Местожителство: София, Видин

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 9:24 pm    Заглавие: Технологията на диктатурата на малцин    Отговорете с цитат

Бай Валери подаде оставка.
Поредна победа на аналога на "дълбоката държава" или, както аз предпочитам да я наричам "подмолната" такава.
Обръщате ли внимание как всички медии, без изключение, предават т нар "протести", най-вече в Добрич, перник, Стара Гъзора, Монтана, Видин и още 1-2 ексчервени крепости?
Да, в протестите участват по няколко десетки, а в най-пресния пример - Кюстендил, точно двадесетина маргинала. Но никой не ги снима отгоре, за да се види реалният брой.
Зачи, т нар "майки" или недоволни от бензина *цената вече падна в тон със световните цени на ресурса) получават бекъп, медиен, в случая от руски агенти, няма съмнение.
В други случаи - от педерастки или други толерастки малцинства, но достатъчно агресивни, за да бъдат чути с помощта на курвенските медии)
Честито. остава да видим, дали все пак Путягата ще успее да свали Барабойко Подката Buble-gum Grin smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stringmeteo
Site Admin

Местожителство: София, Слатина (Г. Милев-Слатина)

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 10:42 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

И кой ще е виновен този път за свалянето на "Подката", ако пак стане? Ура, имаме поне един участник познал верния отговор - да, той самият ще си е виновен, пак. Да, а причината, причините пак ще са банално-елемантарни - защото той е слаба, зависима, популистична, без грам визия... подка Laughing . И най-вече, защото за цялото си... колко годишно стана сумарно, обърках сметките на вечно подрязаните му мандати Laughing , осем и кусур май, псевдоуправление само тупкаше топката на "стабилността" и "раздаваше" неистово пари наляво-надясно, на куцо и сакато, на богато (най-вече Laughing ) и на бедно... За 5897 път, с други думи - няма бивша мутра, както няма бивша курва, старите дружки те теглят надолу и накрая изтощават до краен предел цялото ти... мутренско "визионерство" Laughing . За целия си... 8-годишен театър Grin smile той не се разграничи истински от нитое една своя сянка. А можеше, ако беше малко по-силен Wink . И докато курвите не винаги са толкова отрицатен типаж, колкото са нарочени по инерция, то за мутрите няма спасение - те са в лошите класации и по инерция, и по обективизъм Deal ...

P.S.: Не съм сигурен в смисъла от самостоятелното съществуване на тази тема, но ако тя претендира да е нещо като епитафия на "управлението" на ГЕРБ, може, даже бих гласувал с две ръце Laughing ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Мракогор

Местожителство: Пловдив-запад

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 10:50 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Чак ме ядоса бат Валери с тая оставка, поддаде се на 10 пернишки малоумника с профил на улични хулигани и джигити.
То да са нормални протести с нормални и реални искания да подкрепи и се включи човек....ама......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bismarck

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 10:56 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Stringmeteo написа:
И кой ще е виновен този път за свалянето на "Подката", ако пак стане? Ура, имаме поне един участник познал верния отговор - да, той самият ще си е виновен, пак. Да, а причината, причините пак ще са банално-елемантарни - защото той е слаба, зависима, популистична, без грам визия... подка Laughing . И най-вече, защото за цялото си... колко годишно стана сумарно, обърках сметките на вечно подрязаните му мандати Laughing , осем и кусур май, псевдоуправление само тупкаше топката на "стабилността" и "раздаваше" неистово пари наляво-надясно, на куцо и сакато, на богато (най-вече Laughing ) и на бедно... За 5897 път, с други думи - няма бивша мутра, както няма бивша курва, старите дружки те теглят надолу и накрая изтощават до краен предел цялото ти... мутренско "визионерство" Laughing . За целия си... 8-годишен театър Grin smile той не се разграничи истински от нитое една своя сянка. А можеше, ако беше малко по-силен Wink . И докато курвите не винаги са толкова отрицатен типаж, колкото са нарочени по инерция, то за мутрите няма спасение - те са в лошите класации и по инерция, и по обективизъм Deal ...

P.S.: Не съм сигурен в смисъла от самостоятелното съществуване на тази тема, но ако тя претендира да е нещо като епитафия на "управлението" на ГЕРБ, може, даже бих гласувал с две ръце Laughing ...

махни я или я обедини с друга, ти си админът, да не мислиш, че ще се обидя? Grin smile
Но имам друг въпрос към теб, топик.
Не ми казвай защо няма да гласуваш за барабойко, кажи ми за кого да гласуваме. Ако сме решили да гласуваме, за да не си делнат гласа ни всички вкл. резаните мафиотчета.
За кого. За партийки, които имат под едно на сто, отсега ти казвам - не става. Вече. те доказаха, че не са способни да си надвият на собствената лакомия за власт и да се обединят. Та, за кого? Пак да натвърдя: "Не знам за кого, ама за мутрата, бутрата ецт няма да гласувам" ми е ясно като отговор. Не за кого НЕ, а за кого?

И за путкинщината. Факт. Подка е. Но я си представи, че приложи закона и разгони червените пернишки отрепки, блокиращи магистралата. ТАКА трябва да направи според закона. Знам, че си леко изтолерастен, но че си един от малкото умни хора тук нямам никакво съмнение. И двамата отлично знаем какво ще стане. Няма да има аналог медийният вой ")) Чак малко ме е яд, че наистина е пфитка и никога няма да действа така, па нека после се махне) Щото стадото е манипулируемо от тъпите медии.
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 10:58 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Мракогор написа:
Чак ме ядоса бат Валери с тая оставка, поддаде се на 10 пернишки малоумника с профил на улични хулигани и джигити.
То да са нормални протести с нормални и реални искания да подкрепи и се включи човек....ама......

Спокойно, и този път Бацката просто си търси оправдание за сдаване на властта, Симеонов има само второстепенна (или пък полуглавна? Laughing ) роля в поредния евтин театър, който се разиграва вече от... не знам колко месеца станаха. Когато не ставаш за управленец, трябва да го докарваш поне на драматургия, че иначе... нъл' съ сещъш Laughing ... Но и тази постановка ще мине, вероятно, доста успешно, с доста (полу)доволни зрители, което само показва нивото на въпросните зрители Dont know ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bismarck

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:05 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Мракогор написа:

не на тях, а на медиите, които ги показваха с няколко повторения, за да изглеждат огромно мнозинство.
Аха да ме хване яд, но после се кяфя, как тъпите овце, вкл. пасивното мнозинство във форума дори не вижда как тъпите рубладжийчета ни преебават държавата)
Върнете се в началото
bismarck

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:14 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Stringmeteo написа:
Мракогор написа:

Спокойно, и този път Бацката просто си търси оправдание за сдаване на властта, Симеонов има само второстепенна (или пък полуглавна? Laughing ) роля в поредния евтин театър, който се разиграва вече от... не знам колко месеца станаха. Когато не ставаш за управленец, трябва да го докарваш поне на драматургия, че иначе... нъл' съ сещъш Laughing ... Но и тази постановка ще мине, вероятно, доста успешно, с доста (полу)доволни зрители, което само показва нивото на въпросните зрители Dont know ...

Аз пак да повторя, посочи ни кой ставаSmile))
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:17 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

bismarck написа:
...
И за путкинщината. Факт. Подка е. Но я си представи, че приложи закона и разгони червените пернишки отрепки, блокиращи магистралата. ТАКА трябва да направи според закона. Знам, че си леко изтолерастен, но че си един от малкото умни хора тук нямам никакво съмнение. И двамата отлично знаем какво ще стане. Няма да има аналог медийният вой ")) Чак малко ме е яд, че наистина е пфитка и никога няма да действа така, па нека после се махне) Щото стадото е манипулируемо от тъпите медии.

И кой е виновен за това положение с медиите?! Confused Може би аз? Или пък ти? Laughing Пак ще повторя нещо, което съм казвал много пъти тук: Ако си силен, независим (поне от старите си, мафиотски в случая, дружки Wink ) политик, имаш твърде много лостове на властта, за да разринеш поне на 1/3 кочината наоколо, тоест основно там "горе". А голяма част от останалите 2/3 може да се доразрине и по инерция Dont know ... Да, имаш достатъчно инструменти да повлияеш и на кочината долу, тоест на овчедушното стадо. За целта обаче трябва да бъдеш и истински визионер, да можеш да поведеш истински хората с визията си (а не с хилавите коледни бонуси и селските лафове) и да можеш да подбереш правилните хора около себе си (вместо да се дупиш ден и нощ на любимите си стари дружки). Но да, пак се размечтах - някои зависимости просто няма как да се преодолеят, вече започвам да се повтарям и за това. И не, никога не бих гласувал за подобно "по-малко зло", защото... виж предното изречение. Бих пробвал каквито и да било други варианти, но не бих поощрил това по никакъв начин. Защото искам нещата да се развиват, а не просто да се предотвратява някакво... имагинерно "по-голямо зло". Ами хайде, нека да дойде, ще го последва съдбата на оня клоун Орешарски. Много по-добре е да има някакви вълни, опити, колебания, а не... 8 години "стабилност" на повърхността и затъване на краката ни все повече в тинята на дъното на блатото. Не знам за теб, но поне аз не вярвам, че ще живея минимум 200-300 години, заради което мога да си позволя да гледам спокойно сеира на подобни клоуни, да се наслаждавам на "стабилността" им (особено след втората ракия Grin smile ) и просто да чакам да се появи от небето по-добра конюнктура... някой век... Dont know

Последната промяна е направена от Stringmeteo на Пет Ное 16, 2018 11:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Мракогор

Местожителство: Пловдив-запад

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:18 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Според протестиращите обаче медиите не ги отразявали....гледах във фейса какви ги споделят, начетох се на малоумия и абсурди , гледах и няколко инфантилни клипчета пълни с лъжи и полуистини призоваващи ни към революция... страшно.
Един от активистите на протеста в Пловдив ми е бивш колега, той съвсем сериозно вярва, че земята е плоска и космос няма, също така че 500 американски войници пазят народното събрание от народния гняв и не на последно място, че ако излезем от ЕС и НАТО Путин ще ни вдигне 2 пъти заплатите на всички Shocked (това последното вчера го гледах че си го споделят). И си вярват, това е страшното, даже не са и платени....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bismarck

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:19 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Stringmeteo написа:
bismarck написа:
...

И кой е виновен за това положение с медиите?! Confused Може би аз? Или пък ти? Laughing Пак ще повторя нещо, което съм казвал много пъти тук: Ако си силен, независим (поне от старите си, мафиотски в случая, дружки Wink ) политик, имаш твърде много лостове на властта, за да разринеш поне на 1/3 кочината наоколо, тоест основно там "горе". Да, имаш достатъчно инструменти да повлияеш и на кочината долу, тоест на овчедушното стадо. За целта обаче трябва да бъдеш и истински визионер, да можеш да поведеш истински хората с визитя си и да можеш да подбереш правилните хора около себе си (вместо да се дупиш ден и нощ на любимите си стари дружки). Но да, пак се размечтах - някои зависимости просто няма как да се преодолеят, вече започвам да се повтарям и за това. И не, никога не бих гласувал за подобно "по-малко зло", защото... виж предното изречение. Бих пробвал каквито и да било други варианти, но не бих поощрил това по никакъв начин. Защото искам нещата да се развиват, а не просто да се предотвратява някакво... имагинерно "по-голямо зло". Ами хайде, нека да дойде, ще го последва съдбата на оня клоун Орешарски. Много по-добре е да има някакви вълни, опити, колебания, а не... 8 години "стабилност" на повърхността и затъване на краката ни все повече в тинята на дъното на блатото. Не знам за теб, но поне аз не вярвам, че ще живея минимум 200-300 години, заради което мога да си позволя да гледам спокойно сеира на подобни клоуни, да се наслаждавам на "стабилността" им (особено след втората ракия Grin smile ) и просто да чакам да се появи от небето по-добра конюнктура... някой век... Dont know

Опитите и колебанията аа-ха да докарат Свинчо за шеф на ДАНС.
Но не отговори на въпроса ми))
Инак, разбрах, искаш твърда ръка. Признавам, искрено съм изненадан.... Buble-gum
Върнете се в началото
bismarck

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:24 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Мракогор написа:
Според протестиращите обаче медиите не ги отразявали....гледах във фейса какви ги споделят, начетох се на малоумия и абсурди , гледах и няколко инфантилни клипчета пълни с лъжи и полуистини призоваващи ни към революция... страшно.
Един от активистите на протеста в Пловдив ми е бивш колега, той съвсем сериозно вярва, че земята е плоска и космос няма, също така че 500 американски войници пазят народното събрание от народния гняв и не на последно място, че ако излезем от ЕС и НАТО Путин ще ни вдигне 2 пъти заплатите на всички Shocked (това последното вчера го гледах че си го споделят). И си вярват, това е страшното, даже не са и платени....

Е, то и във форума има хора, които вярват, че инверсионните следи са кемтрейлс и понеже минаха няколко години, мислят, че вече с ее забравило)
какво да говорим. Агресивното малоумие постепенно ще постави биологичния ни вид на границата на оцеляването, която може да бъде не-премината само с цената на огромно, невъобразимо кръвопускане. Но това е друга, съвсем различна и обща тема) Тая е конкретна.
Да задам другия въпрос: Ще оставят ли сегашното правителство на мира?
Отговорът ми, прогноза, е твърдо "не". А за жалост, почти винаги познавам.
И пак ще спрат всички проекти, тоя път не за две, както при Свинчо, а за 5 или 20 години.
И - отговарям и на Стринг: СТАДОТО ще е виновно. Не Бойко, не дори Путин или кукурнела. Стадото. Просто щото е невероятно тъпо и манипулируемо.
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:26 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

bismarck написа:
Опитите и колебанията аа-ха да докарат Свинчо за шеф на ДАНС.
Но не отговори на въпроса ми))
Инак, разбрах, искаш твърда ръка. Признавам, искрено съм изненадан.... Buble-gum

И какво стана после след свинчо в ДАНС? Изпусна се рядък, уникален шанс за истинска промяна. И пак ГЕРБ беше виновен за този пропуск. Защото първо яхна протестите, но ялово, Борисов тогава не искаше бърза оставка на Олигофренарски, явно, или пак някой го е държал за та*аците, или си е правил поредните селски изчисления за завръщане на бял кон и възстановяване на "стабилността". А може и сметките да са били свързани с последвалото на следващата година контролирано "изпускане" Laughing на КТБ? Знае ли човек какво може да се върти в един зависим, мафиотски мозък? Dont know А после, след прилично омаломощаване на протестите, ГЕРБ рязко ги напусна. Ако така се използва революционен момент... здраве му кажи Dont know ...

Да, искам твърда ръка, с мека ръка нищо не може да се промени у нас, прекалено е затлачено. Що, не си ли личи, че по принцип си падам по твърдите ръце? Laughing
Върнете се в началото
bismarck

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:33 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

Е как твърда ръка от меки китки бе, стринг....
ОК, и ПАК не ми отговори, В 90 на сто от случаите съм гласувал за т. нар. градски десни. Знаеш, Педи, Тони и оня, забравих му името. Но защо да си хвърлям гласа на вятъра, след като те нямат достатъчно разум, воля и сила да си преодолеят гейските его-та и да предложат единйна алтернатива? Да по-пет-я: Питам ЗА КОГО, а не за кого не. Посочи я тая алтернатива. Wink Да не би стадото да не е в състояние да излъчи такава, заради липса на качества? И да ни се налага (на които вземем това информирано решение), че е по-добре да гласуваме за тия, при които с крадене, ама ще имаме околовръстно на Сф и още стотина км магисрала след 2 години?))
А при Тони, която - вервай ми, получава парите си от стейт департмънта или Гею, дето поне няма смелостта да признае, че е гей ще получим...един геюв. По простата причина, че дори не може да се разбере със съ-геювете си?
Шести път: Виждам, че отказваш да гласуваш за х ъ и з. Но не казваш за кого) Май няма смисъл да повтарям опитите си повече)
Върнете се в началото
Stringmeteo
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2018 11:38 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

На мен пък тези дни ми бяха забавни всички пу*ки около властта и главната пу*ка в нея Laughing . Значи, носеха вода през 99 планини от стотната, говореха за какви ли не сложни финансово-шамански Laughing еквилибристики за сваляне на цените на горивата, но нито един, в нито един момент, даже и не спомена отдалече сакралното име "Лукойл". Поредна демонстрация на очевидното правило, че пу*кинството се разлива неизбежно по всички етажи на властта, когато го има на върха Grin smile . Както и поредна демонстрация как се прилага принципът на "стабилността" в това, иначе изявено визионерско, вЕрвайте ми Grin smile , управление...
Върнете се в началото
SKYLINE

Местожителство: Варна кв.Левски 77м.н.в.

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2018 11:41 am    Заглавие:    Отговорете с цитат

За съжаление и аз се убедих отдавна , че в БГ друга реална алтернатива освен БСП и ГЕРБ няма и не знам близките 20 години дали ще има , просто народа е прекалено тъп , зависим и обществено незаинтересован , за да издигне нещо различно.Ето от 1 седмица ставаме свидетели на поредния цирк - разхождат вечер из Варна 500 мангала и наркомана , заедно с 2-3ма платени клоуна , които водят стадото отрепки, скандирайки "бойко курво" , НО повечето останали хора вярват , че това е независим протест , който ще постигне нещо различно от това БСП да се върнат , какво да говорим повече?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Политика Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе