StringMeteo.com Форуми StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход   ПравилаПравила 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

ТОЗИ ВАРИАНТ НА ФОРУМА ВЕЧЕ Е АРХИВИРАН И В НЕГО НЕ МОГАТ ДА СЕ ПУСКАТ МНЕНИЯ! МОЛЯ, ПОЛЗВАЙТЕ НОВИЯ ВАРИАНТ.

Българските курорти и туристически услуги
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Икономика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gosho97

Местожителство: Варна-Акчелар (180м.н.в.)(кв.Виница) / София - кв.Лозенец

МнениеПуснато на: Чет Авг 08, 2019 7:36 pm    Заглавие:    Отговорете с цитат

За пръв път ходя на море по начина, по който ходят хората от провинцията/вътрешността на страна, по обясними причини и реших да посетя места, на които не стм бил, а именно най-южният край. Много съм впечтлен от района на Царево-Ахтопол. Изключително приветлив и красив район, а градчетата са малки и спретнати. Бях на плаж на Силистар - уникално място, гора море, чистота абе природа отвсякъде. Седнахме в едно заведение вечерта в Царево всичко, което ни сервираха беше с уникални продукти - домати, краставици, пипер, лук изобщо всичкият зеленчук беше пресен и домашен. Добро обслужване и нормални цени, добро отношение. Не знам защо кенефа, който се е образувал между Слънчев бряг и Поморие трябва да е емблема на българският морски туризъм, там наистина е много потискащо, особено в Слънчев бряг и Свети Влас района, отвръщавам се само като минавам от там, но съм бил навсякъде вече по нашето Черноморие от Дуранкулак до Силистар и мога да кажа, че си има много страхотни места с хубави плажове и добро обслужване и на север, и на юг, не всичко е Слънчака и Златните, които наистина са тотал щета, не знам кой нормален би отишъл там да почива де. Thumb down
Прави ми впечатление, че чуждестранните туристи са малко обаче, там почиват предимно българи, може би е и по-добре така. Препоръчвам силно този район.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Начало сайт -> StringMeteo.com Форуми -> Икономика Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Страница 25 от 25

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Идете най-горе