StringMeteo.com Forum Index StringMeteo.com
ФОРУМИ ЗА МЕТЕОРОЛОГИЯ, КЛИМАТОЛОГИЯ И... НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   RulesRules 
МЕТЕОРОЛОГИЧНИ СТАНЦИИ ЗА ДОМА И БИЗНЕСА, УЕБ-ВИЗУАЛИЗАЦИЯ

'КНИГА ЗА ОПЛАКВАНИЯ ОТ ВРЕМЕТО' (Приемат се евентуално и похвали ;)) (2018-...)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Next

Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лично отношение. Mетео-смешки и... глупости
View previous topic :: View next topic  
Author Message
weather_master

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 8:43 pm    Post subject:    Reply with quote

Мале колко глупости са се писали тук. Явно много хора имат много свободно време. И пак цялата тази дискусия инициирана от човек без никакво достойнство, родоотстъпник и страшен лицемер. Не мога да разбера как така намалянето на едни глупави валежи довежда до извода, че държавата ни била скапана. Laughing Направо нямам думи какви асоциации. Това само човек с много яки комплекси може да го направи. Както и да е. Живял съм в истински скапана държава и мога да направя разликата. Виждам как се живее в България и всъщност истината е, че много други държави са скапани, но не и България! Wink Bg flag Bg flag Bg flag
Back to top
View user's profile Send private message
blue

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 9:02 pm    Post subject:    Reply with quote

Макс, толкова си зле, че направо нямам думи. Green Бива ли чак да бъдеш такъв неудачник, че да си щастлив когато оплюваш всичко родно?
Ще се уморите от тая злоба и хейтърство бре хора, живейте си живота - без това е толкова кратък.
Като изключим здравето, няма почти нищо непоправимо. Като не ви харесва нещо, имате стотици възможности за промяна. Но само критики и критики, не водят до нищо конструктивно и полезно. А часовника си тик-така толкова бързо..........
wilkosz

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 9:11 pm    Post subject:    Reply with quote

Кой го каза? Звучиш толкова фалшиво. Да ти изкарам ли цитати на безкрайния ти рев как завалял дъжд в Бургас и изгонил хората от плажа??? Green Най-важното нещо в живота ти е времето да е непоносимо горещо и сухо в Бургас, че да става за плаж...Толкова сте комплексирани и двамата и толкова много време за пилеене явно имате, че няма накъде повече. Аман. Green
blue

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 9:25 pm    Post subject:    Reply with quote

Макс, не се притеснявай - моя живот е в пъти по-качествен от твоя. И да - хубавото време е едно от условията за качествен живот, нещо което ти го нямаш и няма да го имаш в любимия ти Хамбург. Гний си там в студения Хамбург и се самозабуждавай колко е хубаво там и колко е зле в България. Flourish
wilkosz

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 9:51 pm    Post subject:    Reply with quote

Ако беше наистина такъв-нямаше да имаш потребност да го изтъкваш. От километри си личи колко си комплексиран и колко беден душевно живот живееш.
nakata_georgiev

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 10:02 pm    Post subject:    Reply with quote

Този път ще застана на страната на Макс , защото се е реализирал в чужбина където е доста по трудно да се докажеш
Блу все няма угодия , иска само слънчево време ,предлагам да си купи имот към Дубай или Южна Испания там ще си ходи и без гащи ако иска Laughing
Ама едва ли е толкова заможен щом има и време да пише тук постове за първи клас , даже и преди да вляза и прочета знам какво ще е написал толкова е предсказуем и почти във всеки негов пост има думата "Сандански"
Иначе за хляба ето и какво пише на опаковката на хляба който си купувам и да уточня,че този хляб мухлясва бързо

image hosting
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera
Back to top
blue

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 10:08 pm    Post subject:    Reply with quote

wilkosz wrote:
Ако беше наистина такъв-нямаше да имаш потребност да го изтъкваш. От километри си личи колко си комплексиран и колко беден душевно живот живееш.

Извинявай , ама точно твоята преценка за мен ми е през .... Не е нужно да ти давам живи примери, най-много да се депресираш още повече.
П.С: Нищо лично нямам към теб- факт е че те чета тук за разлика от няколкото неспасяеми идиоти тук говори, че ми се ще да се осъзнаеш докато все още имаш време. Но Макс , честно - изглеждаш отстрани като едно много нещастно и заблудено човече. А не си толкова глупав и е жалко като си пропиляваш живота в заблуда и вътрешни самоуспокоения на които незнам дали и ти самия си вярваш.....
nakata_georgiev

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 10:24 pm    Post subject:    Reply with quote

blue wrote:

П.С: Нищо лично нямам към теб- факт е че те чета тук за разлика от няколкото неспасяеми идиоти тук говори, че ми се ще да се осъзнаеш докато все още имаш време.
незнам дали и ти самия си вярваш.....

Харесва ми видимото ти лицемерие , първо обиждаш човека ,после му се подмазваш Laughing
И ти и Маняка не разбрахте ,че се пише "не знам"
Камера от Бургаския залив
https://surfshopburgas.com/camera

Last edited by nakata_georgiev on Wed Jul 10, 2019 10:58 pm; edited 1 time in total
Back to top
wolfie

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 10:44 pm    Post subject:    Reply with quote

Абе, тук е заприличало не на БГмама, а незнам на какво, там май е много по-смислено!

То всичко тръгва от нюансите с които се изразява задоволството или незадоволството от текущото време на няколко човека тук от двата лагера студомански и кви беха топломански. И от двете страни има явни и непрекъснати провокации обаче! Повече са от топломанска страна ми се струва! Но това няма никакво значение, страшни глупости са това! Правилно се дразнят и едните и другите някой път!

По темата обаче: 12,4С, с орографски дризъл от който намокри преди час, два, като вече се виждаше края на облачния вал на североапад. Страхотно е да се разходиш в такава температура по къси гащи и тениска в сърцето на лятото и да мирише на билки, а не на изгоряло сено, като ши..ната жега е изтикана 400км на юг поне за ден, два. Истински "олд скуулс юръпиън съмър къндишънс" по норма 61-90 Guns firing Grin smile
Back to top
itmpm

PostPosted: Wed Jul 10, 2019 11:16 pm    Post subject:    Reply with quote

Але кво толкова топломаните дразнят. Че искаме да е топло посред лято ли? Ми нормално е да се кефим на топлото време и жегата. Като дойде зимата, вие си се радвайте на студа(макар че и аз се кефя на снега също). Какво толкова пък топломаните са провокирали. Айде стига вече, аман. Юли и август трябва да е жега. 10 градуса, 13 градуса, якета, дъждобрани, голям кеф просто. Хората около мен пък ме питат кога ще се оправи времето и кога ще спрат тези дъждове, ми искат хората моренце и топлинка. Хората от цяла Европа идват на нашето Черноморие да си изкарат добре, те тука за някви бури и 20 градуса ми реват денонощно.
Back to top
Windy

PostPosted: Thu Jul 11, 2019 11:28 pm    Post subject:    Reply with quote

gogomana wrote:
Изглежда, че в неделя ще е чиста есен в София и то в сърцето на лятото с максимални под 20 градуса и валежи през целия ден.

Отврат е това за Неделя, чак не ми се вярва да стане!
weather_master

PostPosted: Thu Jul 11, 2019 11:53 pm    Post subject:    Reply with quote

Отвратително време се очаква следващите дни. Thumb down По нашето море гледам че ще има яко вятър другата седмица. Същото се отнася и за Егейско море. Лошото време ще достига дори и по на юг, макар и по-слабо. Честито за зломислещите. Има една приказка който зло търси, зло намира. На много хора ще им бъдат прецакани отпуските с това време... Thumb down
Back to top
Windy

PostPosted: Fri Jul 12, 2019 12:07 am    Post subject:    Reply with quote

Затова моята отпуска е както трябва премислена - Август месец в Кипър за 10 дни. Не знам какво чудо трябва да става за да студено и дъждовно и 10те дни тамм...
weather_master

PostPosted: Fri Jul 12, 2019 12:10 am    Post subject:    Reply with quote

Недей така, че то е достатъчно един да е кофти да ти развали кефа. Иначе идио*** се кефят че моделите рисували обилни валежи и лошо време. Просто нямам думи що за хора са да искат лошото на другите. Thumb down. Гледай само какво е станало в Халкидики. А там са супер хубави плажове.
Back to top
wilkosz

PostPosted: Fri Jul 12, 2019 9:44 am    Post subject:    Reply with quote

Moiata otpuska na moreto shte e ot 3 avgust, shte e hubavo vreme Deal
Post new topic   Reply to topic    Начало сайт -> StringMeteo.com Forum Index -> Лично отношение. Mетео-смешки и... глупости All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Next
Page 21 of 22

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Идете най-горе